Dobre ścierki do sprzątania

O jakości czyszczenia i prawidłowego osuszania powierzchni oraz trwałości ścierek do sprzątania bez detergentów decyduje 5 podstawowych czynników:

  • Jakość podstawowych włókien stanowiących szkielet tkaniny (poliestru i poliamidu – im lepsza jakość, tym większa odporność na ścieranie, dłuższa żywotność i większa wchłanialność tkaniny).
  • Splot włókien – może być płaski (tani, zwykły) lub rozszczepiony (długi i kosztowny proces).
  •  Długość włosia – dłuższe docierają w każde wgłębienie i szczelinę, krótkie polerują.
  • Sposób tkania włókien – skrywa tajemnicę skuteczności czyszczenia i uzależniony jest od zadania jakie ściereczka ma wykonywać,
    oraz
  • Zgęszczenie włókien (włókno o długości 9000 metrów w masie 1 grama ma gęstość 1 deniera. Jeżeli włókno ma gęstość 1 deniera albo mniejszą, to jest to mikrowłókno).

Wszystkie ściereczki do sprzątania Ha-Ra posiadają te ważne cechy. Produkowane są w najnowszej technologii mikro oraz nano i szyte w manufakturze. Niektóre są dwustronne – co stanowi wygodne uzupełnienie techniki sprzątania (np. jedna strona czyści, druga strona osusza). Spełniają wszystkie najwyższe wymogi przewidziane dla fizykalno-mechanicznego czyszczenia, dlatego z czystym sumieniem możemy mówić o ściereczkach Ha-Ra, że są to ściereczki do sprzątania bez detergentów.

127,00

Miękki  i nieprzeciętnie chłonny ręcznik do osuszania samochodu o gramaturze aż 1600 gr/m2. Możesz wysuszyć nim więcej niż trzy pojazdy za jednym razem bez smug i zacieków. Aktualnie brak w magazynie. Z ogromną tęsknotą czekamy na wznowienie dostępności produktu.  

134,00

Uniwersalna ściereczka z jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych. Idealnie sprawdza się w utrzymaniu higienicznej czystości wszystkich powierzchni, zwłaszcza w kuchni, łazience, pokoju dziecka. Ściereczka czyści chłonąc zabrudzenia, nie rozmazując ich. Dzięki włóknom pokrytym jonami nano srebra dodatkowo dezynfekuje. Nowość wśród ściereczek Star, w pięknym odcieniu różu. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

117,00

Najlepszy ekologiczny zamiennik ręczników papierowych oraz różnorodnych ściereczek z mikrofibry. Specjalnie opracowana do częstego osuszania rąk oraz delikatnego czyszczenia i pielęgnacji wysokiej jakości mebli drewnianych. Może być stosowana praktycznie na wszystkich powierzchniach w gospodarstwie domowym. Naturalna w 100% z bawełny organicznej. Całkowicie biodegradowalna. Niesamowicie delikatna i miła w dotyku.

30,00

czyści i poleruje soczewki okularowe szklane i plastikowe, ekrany smartfonów, tabletów, laptopów, obiektywy aparatów fotograficznych, szkła lornetek, delikatne powierzchnie urządzeń i sprzętu optycznego, elektronicznego.

Ponownie w sprzedaży
89,00

Posiada gigantyczną moc pochłaniania płynów z wycieranej powierzchni. Znacznie większą niż zwykłe ręczniki. Ściereczka jest całkowicie naturalna, wykonana w 100% z celulozy roślinnej, biodegradowalna.  Włókna ściereczki są jedwabiste, niesamowicie delikatne w dotyku, z pięknym połyskiem.

Nowy kolor
117,00

Idealna do polerowania szklanek, kieliszków, sztućców. Likwiduje smugi na lustrach, szybach i meblach o wyjątkowo gładkiej powierzchni. Jest miękka, elastyczna i bardzo poręczna.

129,00

do czyszczenia na sucho i mokro każdej powierzchni i praktycznie w każdym miejscu. W domu, biurze, sklepie i samochodzie. Gesty splot włókien, ich trwałość daje możliwość intensywnego mycia, przecierania. Ściereczka w pięknej tonacji antracytu, szarości z czarnym obszyciem. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

Nowy rozmiar
154,00

Uniwersalne ściereczki z jonami srebra o działaniu antybakteryjnym, zawsze pachnące. Do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni na sucho i mokro.  Praktyczny mini rozmiar. Obszycia ściereczek w różnych kolorach.  

129,00

Uniwersalne ściereczki. Nadają się do wszystkich lekkich i ciężkich zabrudzeń na  wszystkich powierzchniach. Do czyszczenia na wilgotno oraz do osuszania. Poręczne, bardzo wytrzymałe. Przylegają do powierzchni, posiadają dużą moc czyszczenia. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

129,00

Ściereczki wielofunkcyjne. Do czyszczenia na wilgotno i osuszania wszelkich powierzchni. Dobrze przylegają, zbierając mocne zabrudzenia. Niezwykle wytrzymałe. Wygodna i poręczna wielkość. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

67,00

Bezwzględna zabójczyni tłuszczu w kuchni i łazience. Czyści do końca zabrudzenia zgromadzone na porowatych powierzchniach wydobywając je z każdej szczeliny. Jeden ruch ręką i widzisz efekty. Działa porywająco. Planujesz wyczyścić kuchnię, kończysz na łazience. Szukasz miejsc w całym domu, co jeszcze? Szyba w aucie, kokpit, kierownica. donice, akwaruim, białe adidasy. Nie sposob wymienić. Przywraca czystość tysiącom miejsc, a ty nie możesz oderwać się od testowania. Wygodna, żywotna, EKO i nie do zdarcia. Ona jedna uwolni cię od zakupu 100 gąbek, 200 zwykłych ścierek i hektolitrów niszczącej środowisko chemii.    

44,00

dwustronna, do gruntownego czyszczenia oraz cyklicznego doczyszczania i szorowania mniejszych powierzchni porowatych i gładkich, które można myć na mokro. Wyczyści białe podeszwy butów. Wszystkie powierzchnie porowate, gładkie z ceramiki, metalu. Genialne efekty czyszczenia osiąga z Pastą Blue do szorowania Ha-Ra.


Dysponujemy szeroką gamą ściereczek do sprzątania. Począwszy od ultra silnej, unikatowej i najbardziej uniwersalnej ściereczki do gruntownego czyszczenia skrub, po ściereczki do polerowania. Większość z nich jest wielozadaniowa, i może być stosowana wszędzie gdzie potrzebujesz, w domu , firmie, w biurze i przemyśle. Do czyszczenia powierzchni, które wymagają higienicznej czystości przeznaczone są ściereczki antybakteryjne. Są one dostępne w różnych rozmiarach, w jasnym kolorze tan. W jony srebra zostały także zaopatrzone także ściereczki kuchenne. Są wśród nich ściereczki do ręcznego mycia naczyń oraz ściereczki do mycia owoców.

W ofercie naszej znajdziesz również ściereczki do mebli drewnianych będące w pełni alternatywą dla tekstyliów syntetycznych. Czyszczą i osuszają one w jednym procesie roboczym delikatne powierzchnie mebli drewnianych oraz meble i wyroby ze skóry naturalnej. Inne delikatne ściereczki usuwają kurz dzięki wytwarzanym ładunkom statycznym.

Dobre ściereczki do sprzątania możesz rozpoznać już po dotyku tkaniny i po pierwszym ruchu ściereczki rozpoczynając czyszczenie. Jeśli jest lekka, trudno ją namoczyć, nie możesz liczyć na to, że bez środka chemicznego coś wyczyści. W takiej sytuacji służą ona jako szmatka do rozprowadzania wody ze środkiem. Zabrudzenia rozpuszcza środek, ściereczka ślizga się zamiast czyścić.