Szeroka gama rękawic i ściereczek Ha-Ra do mycia, doczyszczania i odkurzania wszystkich powierzchni, od drewna przez armaturę sanitarną po marmury zapewnia bezkompromisową walkę z zanieczyszczeniami. Jak dobrać produkty oraz do jakich zadań je wykorzystasz dowiesz się tutaj.

129,00

Nowość wśród ściereczek Star, w pięknym nietuzinkowym kolorze. Uniwersalna ściereczka o właściwościach antybakteryjnych nie ulegających zużyciu, nawet w trakcie prania. Idealnie sprawdzi się  do utrzymania higienicznej czystości wszystkich powierzchni, zwłaszcza w kuchni, łazience, pokoju dziecka. Włókna ściereczki czyszczą powierzchnię, chłonąc zabrudzenia, jednocześnie ich nie rozmazując, a teraz dodatkowo dezynfekując. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych. Edycja ściereczek limitowana. Sprzedaż do wyczerpania zapasów.

117,00

to najlepszy ekologiczny zamiennik ściereczek z mikrofibry. Specjalnie opracowana do delikatnego czyszczenia i pielęgnacji wysokiej jakości, delikatnych mebli drewnianych. Może być stosowany praktycznie na wszystkich powierzchniach w gospodarstwie domowym. Naturalna w 100% z bawełny organicznej. Całkowicie biodegradowalna. Niesamowicie delikatna i miła w dotyku.

119,00

do stosowania na sucho i mokro. Niezwykle chłonna ściereczka, przywiera do osuszanej powierzchni absorbując natychmiast wodę. Idealna do naczyń, sztućców, garnków, witryn, luster, ale także każdej powierzchni wymagającej wytarcia do sucha. Nie pozostawia smug. Piękny, pastelowy kolor. Starannie obszyta lamówką. Stylowa, elegancka ściereczka.

89,00

to alternatywa dla papierowych ręczników kuchennych. Ma gigantyczną moc pochłaniania płynów z wycieranej powierzchni. Znacznie większą niż zwykłe ręczniki. Ściereczka jest całkowicie naturalna, wykonana w 100% z celulozy roślinnej, całkowicie biodegradowalna.  Włókna ściereczki są jedwabiste, niesamowicie delikatne w dotyku, z pięknym połyskiem.

114,00

Uniwersalne ściereczki. Nadają się do wszystkich lekkich i ciężkich zabrudzeń na  wszystkich powierzchniach. Do czyszczenia na wilgotno oraz do osuszania. Poręczne, bardzo wytrzymałe. Przylegają do powierzchni, posiadają dużą moc czyszczenia. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

114,00

Ściereczki wielofunkcyjne. Do czyszczenia na wilgotno i osuszania wszelkich powierzchni. Dobrze przylegają, zbierając mocne zabrudzenia. Niezwykle wytrzymałe. Wygodna i poręczna wielkość. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

119,00

do czyszczenia na sucho i mokro każdej powierzchni i praktycznie w każdym miejscu. W domu, biurze, sklepie i samochodzie. Gesty splot włókien, ich trwałość daje możliwość intensywnego mycia, przecierania. Ściereczka w pięknej tonacji antracytu, szarości z czarnym obszyciem. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

44,00

Silnie działająca ściereczka do gruntownego czyszczenia zatłuszczonych powierzchni porowatych, fug listew, szczelin i wgłębień. Czyści zastarzałe, nawarstwione zabrudzenia osadów wapiennych i mydlanych. Idealna do zmywania rozbitych owadów na szybach samochodowych, czyszczeniu kokpitów, butów sportowych i wielu innych miejsc i rzeczy.  

39,00

dwustronna, do gruntownego czyszczenia oraz cyklicznego doczyszczania i szorowania mniejszych powierzchni porowatych i gładkich, które można myć na mokro. Wyczyści białe podeszwy butów. Wszystkie powierzchnie porowate, gładkie z ceramiki, metalu. Genialne efekty czyszczenia osiąga z Pastą Blue do szorowania Ha-Ra.

69,00

Do czyszczenia na mokro i na wilgotno blatów, mebli, tapicerki skórzanej, szafek, luster, armatury itp.

69,00

Do czyszczenie blatów kuchennych, lodówek, szafek, armatury, kuchenek. Czyści na wilgotno. Dwustronna.

129,00

Specjalna do miejscowego czyszczenia zabrudzeń w narożnikach, trudno dostępnych miejscach, spoinach, fugach, rantach i wgłębieniach. Na jednym z narożników ściereczki posiada doszyte włókno do szorowania. Miękkie, pozwalające dotrzeć głęboko w szczelinę. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych. Chwilowo niedostępna