Sprzątanie wokół domu, w ogrodzie oraz ekologiczna pielęgnacja roślin

Kategoria “Wiosenna pielęgnacja ogrodu” została stworzona z myślą o ułatwieniu Tobie wyboru niezbędnych produktów Ha-Ra do przygotowania ogrodu na nowy sezon. W ofercie “Zielonej serii Ha-Ra” polecamy narzędzia ułatwiające bardzo pracę na zewnątrz domu oraz naturalne środki czystości potrzebne do czyszczenia dużych zabrudzeń oraz do usuwania mchu, pleśni i grzybów. Polecamy także cudowną BIO Odżywkę do kwiatów i warzyw.

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 l chemii czyszczącej. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

Produkt dostępny jest również w wersji zapachowej ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta oraz o zapachu kwiatów górskich.

267,00

Termoplastyczna, wytrzymała ściągaczka i miotła i w jednym, idealna do zbierania wody oraz suchych zanieczyszczeń. Przylega dokładnie do podłoża, jest lekka i elastyczna. Łatwa do zachowania higienicznej czystości. Jest pierwszym niezbędnym narzędziem do zbierania wody podczas mokrych prac czystościowych, wykonywanych w sposób mechaniczny i ręczny. Np. znakomicie sprawdza się w zbieraniu wody z posadzek wokół basenu, z podłóg, wysokich ścian i witryn mytych ciśnieniowo, itp. Zachwyca ergonomią, jej elastyczny przegub umożliwia łatwe czyszczenie pod dowolnym kątem. Może być łączona z uchwytami standardowymi i teleskopowymi ERA.

100% natury
89,00

Superkoncentrat z ekologicznego obornika końskiego. W 100% organiczny nawóz. Nie zawiera chemicznych dodatków. Naturalnie zasila glebę. Odżywia, wzmacnia, pobudza do kwitnięcia i owocowania. Wszechstronny, przeznaczony do wszystkich kwiatów, ziół,  warzyw, owoców, krzewów, drzew, trawników i wszystkich innych roślin. Do rozcieńczania z wodą.

74,00

Ergonomiczny, wygodny i bardzo poręczny dodatek do sprzątania. Szczotka z wąsko osadzonymi igłami przydaje się podczas gruntownego czyszczenia fug na podłogach i ścianach.  Niezastąpiona w czyszczeniu spoin, szczelin i wgłębień np. w pomnikach cmentarnych.  Edycja limitowana.

544,00

Niezdzieralny, mocny i stabilny stelaż do mycia podłóg włóknami Ha-Ra. Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, drążek z duraluminium. Lekki, poręczny i nie do zdarcia. Niemiecka jakość. Wytrzymuje najtrudniejsze warunki. Zalecany dla domu i dla przemysłu.

239,00

Bardzo wytrzymałe włókno, które zatrzymuje dużo wody i idealnie nadaje się do usuwania dużych zabrudzeń wewnątrz i na zewnątrz budynku. Przeznaczone do mycia podłóg z kamienia naturalnego, tarasów, garaży, podłóg szorstkich, podłóg gumowych, łupków, kamienia itp. Idealne do usuwania zielonych nalotów z mchu w połączeniu z Płynem harafamily. Niezwykle mocne i odporne na ścieranie włókno.

184,00

Higieniczna, innowacyjna szczotka kauczukowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Na sucho i na mokro. Przeznaczona do zamiatania liści, trawy z alejek ogrodowych, piasku, drobinek szkła i metalu ale także idealna do wyczesywania sierści i włosów z dywanów. Dzięki jej hypoalergicznym właściwościom oraz łatwości w czyszczeniu, jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie czystość i higienę w swoim otoczeniu.

99,00

Wygodna, trwała i higieniczna. Sprytny poręczny gadżet potrzebny w domu, w ogrodzie i w samochodzie. Przeznaczona do zmiatania drobinek szkła, metalu, sierści, śniegu z szyb samochodowych, liści z niedużych powierzchni.

177,00

Zaprojektowana specjalnie do czyszczenia porowatych powierzchni o dużym zabrudzeniu. Do sprzątania w ogrodzie, garażu, w piwnicy oraz do czyszczenia wszystkiego na zewnątrz budynków. Posiada ogromną moc czyszczenia. Skutecznie usuwa nawet grube zabrudzenia, nie powodując rozmazywania. Doskonale płucze się samą wodą. Jest trwała i odporna na ścieranie.      

129,00

Wielozadaniowa, silna wobec brudu, delikatna dla powierzchni. Produkowana w zaawansowanym technologicznie procesie tkania z wysokiej jakościowo mieszanki włókien (poliester/poliamid). Jej struktura dwustronna gwarantuje niezwykłą efektywność czyszczenia nawet przy użyciu samej wody. Zapewnia doskonałą absorpcję brudu i maksymalnie skuteczne rezultaty.  Stanowi idealne uzupełnienie dla Rękawicy Zielonej Ha-Ra, tworząc nierozłączny duet. Nieodzowna podczas czyszczenia opornych zewnętrznych zabrudzeń, np.: meble ogrodowe, parapety, tarasy, baseny, szyby samochodowe i wiele innych.  Jej symbolicznie zielony kolor sprawia, że jest dedykowana do czyszczenia wszystkich zewnętrznych powierzchni.

94,00

Ściereczka do odkurzania na sucho. Bardzo miękka i niesamowicie chłonna. Przyciąga i wchłania kurz dzięki wytwarzanym ładunkom elektrostatycznym. Uwaga miłośnicy kwiatów ♥ Ta ściereczka jest cudowna do usuwania kurzu z liści kwiatów. Codzienne odkurzanie staje się autentyczną przyjemnością. Idealna dla dla alergików, ponieważ nie rozpyla kurzu wokół siebie. Warto użyć jej przed każdym wycieraniem na wilgotno, wtedy kłaczki ani pyłki nie dostają się do bezpyłowych ścierek Ha-Ra czyszczących na wilgotno.  

30,00

Spryskiwacz przeznaczony dla ekologicznego środka Ha-Ra Family, który usuwa 99,9% bakterii, zapewniając higienicznie czysty dom. Środek przeznaczony jest również do stosowania na zewnątrz domu i w ogrodzie.