Ekologiczne produkty do sprzątania Ha-Ra Oryginał

to gama specjalnych włókien do sprzątania, czyszczenia i mycia działających dzięki mikro i nanotechnologii oraz seria silnie działających naturalnych i bio ekologicznych środków czystości. To szybko i skutecznie czyszczące produkty przeznaczone do różnych zadań w gospodarstwie domowym i przemyśle.

Do mycia podłóg

Dzisiaj tradycyjne środki czystości zastępowane są włóknami, które nie potrzebują detergentów.

Czytaj więcej

Do mycia okien

Urządzenia stworzone specjalnie z myślą o tym aby ułatwić mycie szyb, witryn, dużych zmywalnych powierzchni ścian, blatów, stołów, ławek i tablic szkolnych itp.

Czytaj więcej

Do czyszczenia armatury

Gruntowne mycie i codzienne sprzątanie łazienki oraz kuchni.

Czytaj więcej

Do czyszczenia wyrobów skórzanych

Tylko naturalny proces czyszczenia, pielęgnowania i impregnowania tapicerki skórzanej daje gwarancję jej długoletniej świetności.

Czytaj więcej

Do bezpyłowego odkurzania

Jak odkurzać nie kurząc? Banalnie proste, codzienne zadanie, jednak bez odpowiednich produktów zupełnie niemożliwe. Ha-Ra ma na to sposób. Można robić to błyskawicznie. Jak?

Czytaj więcej

Do mycia auta

Kurz, pył, nieświeży kokpit, zaschnięte muszki, plamy na tapicerce – to najczęstsza zmora wszystkich posiadaczy 4 kółek. Sprawdź jak szybko umyć swój ulubiony pojazd.

Czytaj więcej

Środki czyszczące i pielęgnacyjne Ha-Ra®

Oprócz sprzątania metodą fizykalno-mechaniczną włóknami Ha-Ra® i wodą oferujemy szeroką gamę środków do pielęgnacji, konserwacji, dezynfekcji, prania i zmywania.

Czytaj więcej

Jeśli nadal nie wiesz od czego zacząć?

Zadzwoń

Pod numerem 697 47 67 47 znajdziesz pomoc w doborze potrzebnych tylko Tobie produktów. Możesz sprzątać lepiej i taniej. Szybciej i zdrowiej. Bezpiecznie dla Ciebie, rodziny i środowiska. Powiem Ci jak każdego dnia oszczędzać na sprzątaniu.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Daj znać co chcesz wyczyścić? Z czym nie możesz się uporać? Podaj rodzaj powierzchni. W rozwiązywaniu problemów czystościowych jesteśmy dobrzy. To nasza pasja. Nie błądź, pytaj!

Napisz teraz