Na polskim rynku działamy z ramienia niemieckiego producenta markowych produktów do utrzymania czystości, pielęgnacji i konserwacji powierzchni oraz do mycia i pielęgnacji ciała ludzi i zwierząt. Praca nasza jest pasją, którą realizuję wraz z moimi pracownikami już 30 lat.

Nasza wizja

Wizją naszą jest sprawić, aby miliony Polaków mogło szybko i bez nakładu sił doprowadzić swój dom i firmę do olśniewającej czystości kompletnie w naturalny sposób.

Pragniemy sprawić aby tam gdzie to możliwe w sprzątaniu przemysłowym nie było potrzeby korzystania z ton chemii przemysłowej zagrażającej naszemu zdrowiu oraz środowisku naturalnemu.

Pragniemy zaszczepić potrzebę korzystania z prostych innowacyjnych rozwiązań sprawiających, że ścieki będą czyściejsze, nie będzie kwitnących wód, a przyroda w rozkwicie przetrwa i cieszyć będzie następne pokolenia.

Nasza misja

Misją naszą jest sprzedaż tylko najwyższej jakości naturalnych i ekologicznych produktów do sprzątania, prania i mycia, wyłącznie o sprawdzonej skuteczności działania.

W ramach naszej misji każdy Klient otrzymuje indywidualne doradztwo w doborze tylko niezbędnych dla siebie produktów oraz zdobywa umiejętność profesjonalnego i zdrowego utrzymania czystości.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Dysponujemy profesjonalnymi technologiami spełniającymi bardzo wysokie standardy czystościowe w przemyśle oraz mamy do perfekcji dostosowane techniki sprzątania w gospodarstwie domowym.

Ha-Ra to produkty dla ludzi, dla których każda zaoszczędzona godzina jest na wagę złota. Dla osób, które chcą bez wysiłku mieć naprawdę czysty i lśniący dom lub firmę. Dla ludzi otwartych na nowości i świadomych szkód jakie im, ich dzieciom i całym rodzinom niosą chemiczne środki.

[/section]