Tutaj znajdziesz najnowsze osiągnięcia, które redefiniują sposób, w jaki sprzątasz i utrzymujesz czystość w swoim otoczeniu. Wprowadzamy innowacyjne narzędzia, które zapewniają efektywność i trwałość, jednocześnie skupiając się na zrównoważonym rozwoju.

Przygotuj się na fascynującą podróż po naszych nowościach, które inspirują do tworzenia przyjaźniejszego dla środowiska domu.

od 267,00

Udoskonalona wersja myjki do mycia okien Ha-Ra Vario, dostosowana idealnie do mycia okien wysokich, ogrodów zimowych, zadaszeń. Stanowi dalszy rozwój urządzenia, które zdobyło 2 rekordy świata. Łączy w sobie design, funkcjonalność i tradycję. Posiada ergonomiczny uchwyt i nowo opracowany mechanizm obrotowy. Dzięki tak zwanemu spustowi pistoletowemu można ją łatwo odblokowywać, obracać i bezstopniowo regulować. Niemiecka jakość. Bezproblemowy produkt do mycia okien. Jedna myjka na wiele lat, zawsze gotowa go pracy.

999,00

Nowy System mopowania ERA zaprojektowano specjalnie dla osób wolących wyżymać mop bez konieczności zdejmowania ze stelaża. Teraz możesz cieszyć się wygodą i skutecznością bez konieczności moczenia dłoni. Raz namoczonym mopem możesz wymyć do 60 m² podłogi. Sprawdź, jak ERA sprawia, że mycie podłóg staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe!

111,00

Naturalny ekstrakt z konopi przemysłowych z  wysokiej jakości olejem MCT. Seria limitowana. Ze względu na dużą popularność zawdzięczaną Państwa zainteresowaniu, produkt aktualnie nie jest dostępny.  

267,00

Termoplastyczna, wytrzymała ściągaczka i miotła i w jednym, idealna do zbierania wody oraz suchych zanieczyszczeń. Przylega dokładnie do podłoża, jest lekka i elastyczna. Łatwa do zachowania higienicznej czystości. Jest pierwszym niezbędnym narzędziem do zbierania wody podczas mokrych prac czystościowych, wykonywanych w sposób mechaniczny i ręczny. Np. znakomicie sprawdza się w zbieraniu wody z posadzek wokół basenu, z podłóg, wysokich ścian i witryn mytych ciśnieniowo, itp. Zachwyca ergonomią, jej elastyczny przegub umożliwia łatwe czyszczenie pod dowolnym kątem. Może być łączona z uchwytami standardowymi i teleskopowymi ERA.

99,99

Super skoncentrowany, naturalny środek czyszcząco-odtłuszczający Ha-Ra, o nowym delikatnym zapachu ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta. Wszechstronne zastosowanie. Wskazany do mycia, czyszczenia i pielęgnacji najróżniejszych powierzchni, w każdym miejscu, które chcesz utrzymać w czystości. Płyn do sprzątania, którego moc działania idzie w parze z delikatnością dla naszych dróg oddechowych, rąk, czyszczonych powierzchni oraz środowiska naturalnego. Seria limitowana.  

234,00

Ultraefektywny, ekologiczny preparat do czyszczenia kominkowych szyb, stworzony na bazie naturalnych składników, skutecznie eliminuje sadzę, żywicę dymną, osady po spalaniu oraz tłuste zabrudzenia z powierzchni szklanych, stali nierdzewnej i ceramiki. Ten delikatny i biodegradowalny środek jest idealny do czyszczenia szyb kominkowych, piecy, lampionów i latarni. W zestawie: Koncentrat do czyszczenia szyb kominkowych, Spryskiwacz uniwersalny R-PE 500 ml pusty, Ściereczka do czyszczenia kominków Ha-Ra 31 x 31 cm.

1999,00

Zestaw do kompleksowego mycia wszystkich rodzajów podłóg wewnątrz domu oraz do bezpyłowego zamiatania i usuwania kurzu ze ścian i sufitów. Do mycia płytek podłogowych, kafli  z gresu szlifowanego oraz do mycia podłóg z desek i korka. Dzięki teleskopowej rączce Ekspresu podłogowego możesz również swobodnie odkurzać ściany i zbierać pajęczyny. Zestaw posiada wiadro dostosowane do wygodnego mycia okien i przechowywania Myjki do okien Ha-Ra oraz tackę i  haczyki (klipsy) do wygodnego przechowania ścierek podczas sprzątania. Super wygodna platforma z rolkami, na której osadzone są wiadra sprawia, że nie dźwigasz wiader z wodą.

249,00

Do mycia podłóg gładkich i lśniących. Ogromna gęstość włókien,  gwarantuje wydajne czyszczenie bez smug. Jedno zamoczenie mopa wystarcza wymycie do 50 m podłogi. Włókno Mach6 Soft Pur zaprojektowano specjalnie do mycia błyszczących płytek z gresu polerowanego, granitu, podłóg marmurowych, desek lakierowanych, podłóg z PCV, laminatu.  Ultracienka, miękka i bardzo gęsta włóknina mopa  podczas mycia samoistnie wydobywa naturalne piękno wszystkich podłóg nabłyszczanych.


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi nowościami Ha-Ra! Nasza firma ciągle pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które ułatwią Ci codzienne sprzątanie i pozwolą osiągnąć doskonałe efekty czystości. Odkryj nowości Ha-Ra i przekonaj się, jakie rewolucyjne rozwiązania mamy dla Ciebie! Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, aby zapewnić Ci najwyższą jakość sprzątania i zadowolenie z ich użytkowania. Wypróbuj nowości i doświadcz wyjątkowej efektywności i wygody, które Ha-Ra oferuje.