Produkty do bezchemicznego mycia samochodu przed domowym garażem

Naturalne środki do czyszczenia wewnątrz samochodu oraz do mycia karoserii samochodowych. Specjalne dedykowane kierowcom ścierki i rękawice do sprzątania Ha-Ra. Bardzo trwałe. Idealnie zbierają najtrudniejsze zabrudzenia. Nie rozmazują brudu i są bezpieczne dla lakieru samochodowego. Idealnie wypłukują się w samej wodzie.

Aby idealnie wyczyścić porowatą powierzchnię deski rozdzielczej, czy w mig wyczyścić szyby z rozbitych owadów podczas jazdy, lub osady kurzu po deszczu, wystarczy wspomóc czyszczenie 100% naturalnym Sprajem do mycia samochodu lub Sprajem do  czyszczenia kokpitu. To po prostu działa!

127,00

Miękki  i nieprzeciętnie chłonny ręcznik do osuszania samochodu o gramaturze aż 1600 gr/m2. Możesz wysuszyć nim więcej niż trzy pojazdy za jednym razem bez smug i zacieków. Aktualnie brak w magazynie. Z ogromną tęsknotą czekamy na wznowienie dostępności produktu.  

94,00

Dwustronna, elastyczna, miękka i bardzo poręczna ściereczka samochodowa do czyszczenia kokpitu, kierownicy, szyb oraz wszystkich powierzchni gładkich wewnątrz auta. Wersja limitowana.

89,00

Spray czyszczący do wnętrz samochodów. Przyjazny dla materiałów.  Czyści i pielęgnuje  wszystkie powierzchnie szklane, plastikowe i metalowe we wnętrzu pojazdu.

89,00

Czysty organiczny środek do czyszczenia szyb samochodowych. Z łatwością usuwa wszystkie uporczywe zabrudzenia organiczne, takie jak zaschnięte owady, przyschnięte liście, osady pyłków. Nie pozostawia smug. Bezpieczny dla materiałów, skóry rąk, dróg oddechowych oraz środowiska. Wyprodukowany zgodnie z Rozporządzeniem Ekologicznym WE.    

279,00

W zestawie: Ściereczka do kurzu 30 x 30 cm - Lekka jak piórko i niewiarygodnie chłonąca kurz. Ekologiczny Spray do kokpitu w mgiełce 300 ml - zapewnia czystość, świeżość i zdrowy klimat wewnątrz samochodu. Czyści bez smug i nadaje połysk. Spryskać, wytrzeć i po robocie! Ściereczka do czyszczenia i pielęgnacji 25 x 25 cm - Niezawodna partnerka dla Sprayu do kokpitu. Nadaje się do do czyszczenia, suszenia i polerowania lekkich i mocnych zabrudzeń na wszystkich powierzchniach. Edycja limitowana

397,00

W zestawie: Środek do usuwania owadów w sprayu, dwustronna Rękawica Nano Igel oraz specjalny duży Ręcznik do osuszania i polerowania pojazdów.    


Aby w krótkim czasie osuszyć samochód tak, aby nie było na nim żadnych zacieków ani smug, wystarczy jeden bardzo chłonny, specjalny ręcznik samochodowy. Jednym ręcznikiem bez wyżymania i bez stosowania żadnych innych ścierek możesz osuszyć i wypolerować cały samochód. To sprawdzony świetny patent dla wymagających kierowców, posiadających idealne samochody!