Tutaj znajdziesz porządne produkty do utrzymania czystości każdego rodzaju podłóg. Przeznaczone do codziennego mycia podłóg podgrzewanych i zwykłych. Do bezpyłowego odkurzania oraz do gruntownego czyszczenia trudnych, porowatych kafli i takich z gresu polerowanego. Do drewnianych lakierowanych i olejowanych. Skuteczne, trwałe, z gwarancją producenta.

Szukają Państwo sprawdzonych sposobów na mycie podłóg w biurze, szkole, przedszkolubądź w obiekcie gastronomicznym lub przemysłowym? Zastanawiacie się, jak to możliwe, że parkiet brudzi się w tak szybkim tempie, mimo częstego czyszczenia? Proponujemy więc sprawdzony sprzęt do mycia podłóg w domu, ale nie tylko, który wyręczy Was w codziennych obowiązkach, pielęgnując nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

 

Promocja!
1699,00

Ekskluzywny i uniwersalny zestaw dla ludzi oszczędnych, świadomych potrzeby szacunku dla natury, a nade wszystko kochających szczególną czystość i jakość produktów. Jeden zestaw na wiele lat.

60,00

Wygodny, ergonomiczny  i poręczny dodatek do sprzątania. Przydaje się podczas gruntownego czyszczenia fug na podłogach i ścianach.  Edycja limitowana

1089,00

W zestawie 4 najwyższej jakości markowe produkty do codziennego utrzymania czystości podłóg. Stanowią one w 100% ekologiczny sposób czyszczenia. Wyjątkowo skuteczne w działaniu. Bardzo trwałe. Z gwarancją producenta.Wykonane w niemieckiej manufakturze.

349,00

stabilna, mocna i poręczna stopa stalowa, dokładnie dociska mop do czyszczonej powierzchni. Doskonale pracuje w domu, również zalecana dla przemysłu. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Promocja!
504,00

Mocny i stabilny stelaż do mycia podłóg włóknami Ha-Ra. Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, drążek z duraluminium. Lekki, poręczny i nie do zdarcia. Niemiecka jakość. Wytrzymuje najtrudniejsze warunki. Zalecany dla domu i dla przemysłu.

Promocja!
419,00

Do wygodnego namaczania i wyciskania mopów - włókien podłogowych Ha-Ra. Znacznie ułatwia wyżymanie bardzo gęsto utkanych i mięsistych mopów podłogowych Ha-Ra. Szczególnie polecane do Mopa- Włókna podłogowego Zielonego 42 cm oraz do Mopa do mycia podłóg podgrzewanych - Włókna Mach6 42 cm. Przyśpiesza mycie podłóg i czyni je łatwiejszym, a nade wszystko chroni nadgarstki.

199,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.  

Promocja!
219,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.

219,00

Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu.

239,00

Do mycia podłóg podgrzewanych gładkich i porowatych. Unikalna struktura włókna, produkowana wyłącznie przez markę Ha-Ra sprawia, że przy myciu podgrzewanych podłóg nie masz problemu smug, rozmazanych zacieków. Podłoga się nie klei.  

239,00

Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich gładkich podłóg drewnianych, gresowych polerowanych w tym także podgrzewanych.

239,00

Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich gładkich podłóg drewnianych, gresowych polerowanych w tym także podgrzewanych.


Uniwersalne wykorzystanie sprzętu do mycia podłóg

W naszym sklepie wszyscy klienci znajdą profesjonalne produkty do utrzymania czystości każdego rodzaju podłóg. Produkowane w manufakturze, przeznaczone do codziennego mycia podłóg podgrzewanych i zwykłych akcesoria, w tym zarówno do bezpyłowego odkurzania, jak i gruntownego czyszczenia trudnych, porowatych kafli, są skutecznym sposobem na niemal wszystkie zabrudzenia! Dzięki takiemu wyposażeniu do mycia podłogi stawiają Państwo przede wszystkim na oszczędność, ponieważ produkty te są bardzo wydajne, dzięki czemu starczają na naprawdę długi czas. Po co kupować środki dedykowane konkretnym typom powierzchni, gromadząc w szafce kilka opakowań, skoro można postawić na jeden, sprawdzony sprzęt do mycia podłóg?


Komfortowy sposób mycia podłogi

Jeśli mają już Państwo dosyć ciągłego szorowania powierzchni oraz poszukiwania niezawodnych metod na utrzymanie maksymalnie zadbanej podłogi, przyszedł czas na wypróbowanie sprzętu do mycia podłóg w domu firmy Ha-Ra! Dzięki niemu bez wysiłku można posprzątać każde pomieszczenie, czego przykładem jest włókno wraz z ekspresem podłogowo-ściennym. Stanowi ono znakomity sposób na dokładne usuwanie kurzu ze ścian, podłóg i spod niskich mebli, bez potrzeby korzystania z odkurzacza. Inne włókna Ha-Ra, te do pracy na wilgotno, dzięki swojej unikalnej budowie mogą być stosowane do mycia najróżniejszych, gładkich podłóg. Na uwagę zasługuje również innowacyjne, niezwykle zaawansowane technologicznie wiaderko z wyciskarką, przeznaczone do wygodnego namaczania i wyciskania włókien Ha-Ra. Wiaderko jest bardzo trwałe, dzięki czemu posłuży przez naprawdę długi czas. Skraca czas trwania wyciskania nadmiaru wody do zaledwie kilku sekund, a co więcej nie wymaga użycia siły.


Jaki sprzęt do mycia podłóg oferuje Ha-Ra?

Chcąc mieć piękną podłogę, należy pamiętać o jej właściwej, regularnej pielęgnacji. To klucz do sukcesu, jednak równie istotne okazuje się posiadanie niezbędnych i dobrze działających akcesoriów. Dobrze dobrane potrafią skrócić czasu pracy nawet o 60%. Istotny jest także wybór odpowiednich środków czystości, które zastosowane wraz z dobrym sprzętem potrafią zdziałać cuda. Jednym z takich kluczy do sukcesu rozwiązującym dylematy z myciem podłóg jest skuteczny, a przy tym trwały sprzęt do mycia podłóg Ha-Ra, obejmujący podstawowy ekspres podłogowo-ścienny do nakładania włókien, mopy czyli włókna przeznaczone do codziennego mycia wielorakich powierzchni. Mopy widoczne w tej kategorii, zdecydowanie wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku. Świetnie sprawdzą się podczas mycia problematycznych, nierównych i chropowatych powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Przy ich pomocy możemy również wyczyścić posadzki żywiczne i betonowe, ale też klinkier, gres szkliwiony, kamień naturalny, lastriko, terakotę i powierzchnie z ogrzewaniem podłogowym. To produkty, które całkowicie zrewolucjonizowały kategorię dostępnych na rynku mopów, głównie ze względu na bezproblemową penetrację i doczyszczenie wszelkich wklęsłości w podłodze. Mopy Ha-Ra wyróżniają się patentami oraz gwarancjami, o których więcej można poczytać tutaj. Polecamy także m.in. kompletny zestaw do mycia podłóg, który zawiera różnego rodzaju włókna, ekspres, płyn pielęgnacyjny oraz wiaderko z wyciskarką. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz składania zamówień!