Urządzenia, mopy i  naturalne środki czystości do mycia podłóg Ha-Ra

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości produkty do ekologicznego czyszczenia podłóg. Są pośród nich urządzenia, mopy i  naturalne środki czystości służące do utrzymania czystości każdego typu podłóg. Do wyboru masz 3 rodzaje niesamowicie mocnych, chronionych patentami stelaży – są to Ekspresy podłogowe Ha-Ra, dostępne w 3 szerokościach, oraz 9 rodzajów mopów, czyli włókien do mycia podłóg Ha-Ra, tradycyjnie nazywanych mopami kieszeniowymi lub nakładkami na stelaż, albo też kijami do mycia podłóg.

Aby wyżymanie włókien do mycia podłóg było wygodne i szybkie w ofercie mamy 2 rodzaje wiaderek z wyciskarkami. Jedno z prasą tradycyjną, inne z tak zwanym systemem dociskowym, należące do serii “Nowa Era”.

Duża możliwość wyboru mopów – włókien podłogowych Ha-Ra pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniego włókna do efektywnego mycia każdego rodzaju podłóg. Począwszy od gruntownego doczyszczania podłóg porowatych na zewnątrz budynków poprzez codzienne mycie paneli podłogowych, gresów polerowanych, podłóg drewnianych oraz bezpyłowe odkurzanie podłóg.

Znajdziesz także naturalne środki czystości do mycia podłóg – Uniwersalny koncentrat Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra oraz Płyn harafamily likwidujący grzyby, pleśnie i mchy.  Środki, które nie tylko doskonale uzupełniają się z włóknami podłogowymi Ha-Ra ale również nie szkodzą Twojemu zdrowiu ani środowisku. Wodę po sprzątaniu możesz swobodnie wylać na trawnik. Mamy także własny naturalny Środek do pielęgnacji podłóg Carnauba. Konserwuje, chroni i nadaje podłogom piękny świeży wygląd.

Trwałość naszych włókien podłogowych oraz skuteczność mycia nimi bez używania ton środków chemicznych jest bezkompromisowa. Tego dzisiaj wymaga prawdziwy profesjonalizm. System fizykalno-mechanicznego czyszczenia Ha-Ra zapewnia i gwarantuje te standardy już od ponad 50 lat.

Ze względu na jakość i długowieczność produktów Ha-Ra jest najtańszą technologią utrzymania czystości w każdym obszarze stosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

 

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy Superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych,  i co najmniej 300 l chemii do czyszczenia. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni. Ten produkt o standardowym zapachu, cieszy się dużym zainteresowaniem. Wkrótce będzie można go ponownie zamówić!  Aktualnie dostępny jest ten sam produkt, ale  o zapachu kwiatów górskich. Kliknij tutaj aby zamówić: https://www.hara.pl/produkt/uniwersalny-koncentrat-hans-raab-05-l-o-zapachu-kwiatow-gorskich/

154,00

Uniwersalny kij/drążek, którego design spotyka się z funkcjonalnością. Kij Era Standard łączy czyszczenie podłóg, okien i ścian w jednym systemie. Jest lekki i bardzo trwały. Wraz ze stopą podłogową ERA 38cm stanowi Ekspres do mycia podłóg Era 38cm. Może być także wykorzystany jako przedłużenie rękojeści wszystkich myjek okiennych Ha-Ra.

189,00

Wielozadaniowy kij teleskopowy ERA ze stopą ERA 38cm. Nadaje się do mycia podłóg, do mycia ścian w wysokich pomieszczeniach oraz do myjek okiennych ERA 19/32cm, a także w połączeniu z adapterami do myjek okiennych Ha-Ra Standard 19/32/38cm i do myjek okiennych Vario 19cm. Umożliwia mycie dużych witryn, okien wysokich lub wysoko osadzonych. Istnieje opcja przedłużenia kija do praktycznie dowolnej długości elementami dł. 93cm, zapewniając jeszcze większy zasięg.      

1754,00

Ekskluzywny i uniwersalny zestaw dla ludzi oszczędnych, świadomych potrzeby szacunku dla natury, a nade wszystko kochających szczególną czystość i jakość produktów. Jeden zestaw na wiele lat.

od 45,00

lekka, ale solidna i stabilna, z szerokim gumowym brzegiem mocno przylegającym do podłoża. Uchwyt szufelki można obracać. Doskonała do zbierania kurzu, piasku, zanieczyszczeń. Pasuje zarówno do małej zmiotki jak i większej miotły.

1089,00

W zestawie 4 najwyższej jakości markowe produkty do codziennego utrzymania czystości podłóg. Stanowią one w 100% ekologiczny sposób czyszczenia. Wyjątkowo skuteczne w działaniu. Bardzo trwałe. Z gwarancją producenta. Wytworzone w niemieckiej manufakturze.

726,00

Ergonomiczny zestaw do mycia podłóg z gresu polerowanego przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. Zapewnia bezproblemowe dokładne mycie bez użycia środków chemicznych.    

349,00

Stabilna, mocna i poręczna stopa do nakładania mopów - włókien podłogowych Ha-Ra. Szerokość stopy 30cm. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Możesz dobrać do niej drążek skręcany, składany lub teleskopowy.  

544,00

Mocny i stabilny stelaż do mycia podłóg włóknami Ha-Ra. Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, drążek z duraluminium. Lekki, poręczny i nie do zdarcia. Niemiecka jakość. Wytrzymuje najtrudniejsze warunki. Zalecany dla domu i dla przemysłu.

449,00

Do wygodnego namaczania i wyciskania mopów - włókien podłogowych Ha-Ra. Znacznie ułatwia wyżymanie bardzo gęsto utkanych i mięsistych mopów podłogowych Ha-Ra. Szczególnie polecane do Mopa- Włókna podłogowego Zielonego 42 cm oraz do Mopa do mycia podłóg podgrzewanych - Włókna Mach6 42 cm. Przyśpiesza mycie podłóg i czyni je łatwiejszym, a nade wszystko chroni nadgarstki.

199,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.  

189,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.


Uniwersalne wykorzystanie sprzętu do mycia podłóg

W naszym sklepie wszyscy klienci znajdą profesjonalne produkty do utrzymania czystości każdego rodzaju podłóg. Produkowane w manufakturze, przeznaczone do codziennego mycia podłóg podgrzewanych i zwykłych akcesoria, w tym zarówno do bezpyłowego odkurzania, jak i gruntownego czyszczenia trudnych, porowatych kafli, są skutecznym sposobem na niemal wszystkie zabrudzenia! Dzięki takiemu wyposażeniu do mycia podłogi stawiają Państwo przede wszystkim na oszczędność, ponieważ produkty te są bardzo wydajne, dzięki czemu starczają na naprawdę długi czas. Po co kupować środki dedykowane konkretnym typom powierzchni, gromadząc w szafce kilka opakowań, skoro można postawić na jeden, sprawdzony sprzęt do mycia podłóg?


Komfortowy sposób mycia podłogi

Jeśli mają już Państwo dosyć ciągłego szorowania powierzchni oraz poszukiwania niezawodnych metod na utrzymanie maksymalnie zadbanej podłogi, przyszedł czas na wypróbowanie sprzętu do mycia podłóg w domu firmy Ha-Ra! Dzięki niemu bez wysiłku można posprzątać każde pomieszczenie, czego przykładem jest włókno wraz z ekspresem podłogowo-ściennym. Stanowi ono znakomity sposób na dokładne usuwanie kurzu ze ścian, podłóg i spod niskich mebli, bez potrzeby korzystania z odkurzacza. Inne włókna Ha-Ra, te do pracy na wilgotno, dzięki swojej unikalnej budowie mogą być stosowane do mycia najróżniejszych, gładkich podłóg. Na uwagę zasługuje również innowacyjne, niezwykle zaawansowane technologicznie wiaderko z wyciskarką, przeznaczone do wygodnego namaczania i wyciskania włókien Ha-Ra. Wiaderko jest bardzo trwałe, dzięki czemu posłuży przez naprawdę długi czas. Skraca czas trwania wyciskania nadmiaru wody do zaledwie kilku sekund, a co więcej nie wymaga użycia siły.


Jaki sprzęt do mycia podłóg oferuje Ha-Ra?

Chcąc mieć piękną podłogę, należy pamiętać o jej właściwej, regularnej pielęgnacji. To klucz do sukcesu, jednak równie istotne okazuje się posiadanie niezbędnych i dobrze działających akcesoriów. Dobrze dobrane potrafią skrócić czasu pracy nawet o 60%. Istotny jest także wybór odpowiednich środków czystości, które zastosowane wraz z dobrym sprzętem potrafią zdziałać cuda. Jednym z takich kluczy do sukcesu rozwiązującym dylematy z myciem podłóg jest skuteczny, a przy tym trwały sprzęt do mycia podłóg Ha-Ra, obejmujący podstawowy ekspres podłogowo-ścienny do nakładania włókien, mopy czyli włókna przeznaczone do codziennego mycia wielorakich powierzchni. Mopy widoczne w tej kategorii, zdecydowanie wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku. Świetnie sprawdzą się podczas mycia problematycznych, nierównych i chropowatych powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Przy ich pomocy możemy również wyczyścić posadzki żywiczne i betonowe, ale też klinkier, gres szkliwiony, kamień naturalny, lastriko, terakotę i powierzchnie z ogrzewaniem podłogowym. To produkty, które całkowicie zrewolucjonizowały kategorię dostępnych na rynku mopów, głównie ze względu na bezproblemową penetrację i doczyszczenie wszelkich wklęsłości w podłodze. Mopy Ha-Ra wyróżniają się patentami oraz gwarancjami, o których więcej można poczytać tutaj. Polecamy także m.in. kompletny zestaw do mycia podłóg, który zawiera różnego rodzaju włókna, ekspres, płyn pielęgnacyjny oraz wiaderko z wyciskarką. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz składania zamówień!