Urządzenia, mopy i  naturalne środki czystości do mycia podłóg Ha-Ra

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości produkty do ekologicznego czyszczenia podłóg. Są pośród nich urządzenia, mopy i  naturalne środki czystości służące do utrzymania czystości każdego typu podłóg. Do wyboru masz 3 rodzaje niesamowicie mocnych, chronionych patentami stelaży – są to Ekspresy podłogowe Ha-Ra, dostępne w 3 szerokościach, oraz 9 rodzajów mopów, czyli włókien do mycia podłóg Ha-Ra, tradycyjnie nazywanych mopami kieszeniowymi lub nakładkami na stelaż, albo też kijami do mycia podłóg.

Aby wyżymanie włókien do mycia podłóg było wygodne i szybkie w ofercie mamy 2 rodzaje wiaderek z wyciskarkami. Jedno z prasą tradycyjną, inne z tak zwanym systemem dociskowym, należące do serii “Nowa Era”.

Duża możliwość wyboru mopów – włókien podłogowych Ha-Ra pozwala na dobranie najbardziej odpowiedniego włókna do efektywnego mycia każdego rodzaju podłóg. Począwszy od gruntownego doczyszczania podłóg porowatych na zewnątrz budynków poprzez codzienne mycie paneli podłogowych, gresów polerowanych, podłóg drewnianych oraz bezpyłowe odkurzanie podłóg.

Znajdziesz także naturalne środki czystości do mycia podłóg – Uniwersalny koncentrat Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra oraz Płyn harafamily likwidujący grzyby, pleśnie i mchy.  Środki, które nie tylko doskonale uzupełniają się z włóknami podłogowymi Ha-Ra ale również nie szkodzą Twojemu zdrowiu ani środowisku. Wodę po sprzątaniu możesz swobodnie wylać na trawnik. Mamy także własny naturalny Środek do pielęgnacji podłóg Carnauba. Konserwuje, chroni i nadaje podłogom piękny świeży wygląd.

Trwałość naszych włókien podłogowych oraz skuteczność mycia nimi bez używania ton środków chemicznych jest bezkompromisowa. Tego dzisiaj wymaga prawdziwy profesjonalizm. System fizykalno-mechanicznego czyszczenia Ha-Ra zapewnia i gwarantuje te standardy już od ponad 53 lat.

Ze względu na jakość i długowieczność produktów Ha-Ra jest najtańszą technologią utrzymania czystości w każdym obszarze stosowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

 

999,00

Nowy System mopowania ERA zaprojektowano specjalnie dla osób wolących wyżymać mop bez konieczności zdejmowania ze stelaża. Teraz możesz cieszyć się wygodą i skutecznością bez konieczności moczenia dłoni. Raz namoczonym mopem możesz wymyć do 60 m² podłogi. Sprawdź, jak ERA sprawia, że mycie podłóg staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe!

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 l chemii czyszczącej. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

Produkt dostępny jest również w wersji zapachowej ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta oraz o zapachu kwiatów górskich.

484,00

Urządzenie do mycia podłóg włóknami podłogowymi Ha-Ra. Stopa 38cm dostosowana do bezdotykowego wyżymania włókien. Składany kij ułatwia mycie podłóg w małych pomieszczeniach oraz pod meblami. Przełomowa jakość i trwałość (anodowane aluminium). Ekspres poręczny, funkcjonalny i elegancki.

267,00

Termoplastyczna, wytrzymała ściągaczka i miotła i w jednym, idealna do zbierania wody oraz suchych zanieczyszczeń. Przylega dokładnie do podłoża, jest lekka i elastyczna. Łatwa do zachowania higienicznej czystości. Jest pierwszym niezbędnym narzędziem do zbierania wody podczas mokrych prac czystościowych, wykonywanych w sposób mechaniczny i ręczny. Np. znakomicie sprawdza się w zbieraniu wody z posadzek wokół basenu, z podłóg, wysokich ścian i witryn mytych ciśnieniowo, itp. Zachwyca ergonomią, jej elastyczny przegub umożliwia łatwe czyszczenie pod dowolnym kątem. Może być łączona z uchwytami standardowymi i teleskopowymi ERA.

57,00

Tacka ociekowa ERA - ociekacz do suszenia mokrych rękawic, ścierek i włókien podłogowych Ha-Ra

54,00

Wyciskacz do wiadra ERA z prasą można wykorzystać do odsączania włókien podłogowych dostosowanych do naszych ekspresów podłogowych stalowych Ha-Ra.

27,00

Do mocowania Wiaderka ERA 6L podczas mycia podłóg lub jako podręczny wieszak na ściereczki i rękawice do sprzątania Ha-Ra. Klipsy stanowią także praktyczne rozwiązanie do zawieszania myjek okiennych Ha-Ra. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką.

1754,00

Ekskluzywny i uniwersalny zestaw dla ludzi oszczędnych, świadomych potrzeby szacunku dla natury, a nade wszystko kochających szczególną czystość i jakość produktów. Jeden zestaw na wiele lat.

319,00

Uchwyt mopów podłogowych Ha-Ra, zwany "stopą ekspresów podłogowych", dedykowany jest zarówno do kijów ERA teleskopowych, jak i skręcanych. Jego lekka konstrukcja umożliwia skuteczne przyciskanie włókna do czyszczonych powierzchni, a płaski profil pozwala na dotarcie nawet pod niskie meble. Dzięki zastosowanemu przegubowi, łączącemu go z kijem, ten uchwyt jest niezwykle zwrotny. Połączenie skuteczności i nowoczesnego designu zapewnia przyjemne i efektywne korzystanie z produktu.

1999,00

Zestaw do kompleksowego mycia wszystkich rodzajów podłóg wewnątrz domu oraz do bezpyłowego zamiatania i usuwania kurzu ze ścian i sufitów. Do mycia płytek podłogowych, kafli  z gresu szlifowanego oraz do mycia podłóg z desek i korka. Dzięki teleskopowej rączce Ekspresu podłogowego możesz również swobodnie odkurzać ściany i zbierać pajęczyny. Zestaw posiada wiadro dostosowane do wygodnego mycia okien i przechowywania Myjki do okien Ha-Ra oraz tackę i  haczyki (klipsy) do wygodnego przechowania ścierek podczas sprzątania. Super wygodna platforma z rolkami, na której osadzone są wiadra sprawia, że nie dźwigasz wiader z wodą.

384,00

Wiadro ERA z prasą, umożliwiające wygodne wyciskanie włókien podłogowych Ha-Ra bez moczenia rąk. Zapraszam do obejrzenia filmiku poniżej i zobaczenia, jak to działa.

167,00

Uniwersalny kij/drążek, którego design spotyka się z funkcjonalnością. Kij Era Standard łączy czyszczenie podłóg, okien i ścian w jednym systemie. Jest lekki i bardzo trwały. Wraz ze stopą podłogową ERA 38cm stanowi Ekspres do mycia podłóg Era 38cm. Może być także wykorzystany jako przedłużenie rękojeści wszystkich myjek okiennych Ha-Ra.


Uniwersalne wykorzystanie sprzętu do mycia podłóg

W naszym sklepie wszyscy klienci znajdą profesjonalne produkty do utrzymania czystości każdego rodzaju podłóg. Produkowane w manufakturze, przeznaczone do codziennego mycia podłóg podgrzewanych i zwykłych akcesoria, w tym zarówno do bezpyłowego odkurzania, jak i gruntownego czyszczenia trudnych, porowatych kafli, są skutecznym sposobem na niemal wszystkie zabrudzenia! Dzięki takiemu wyposażeniu do mycia podłogi stawiają Państwo przede wszystkim na oszczędność, ponieważ produkty te są bardzo wydajne, dzięki czemu starczają na naprawdę długi czas. Po co kupować środki dedykowane konkretnym typom powierzchni, gromadząc w szafce kilka opakowań, skoro można postawić na jeden, sprawdzony sprzęt do mycia podłóg?


Komfortowy sposób mycia podłogi

Jeśli mają już Państwo dosyć ciągłego szorowania powierzchni oraz poszukiwania niezawodnych metod na utrzymanie maksymalnie zadbanej podłogi, przyszedł czas na wypróbowanie sprzętu do mycia podłóg w domu firmy Ha-Ra! Dzięki niemu bez wysiłku można posprzątać każde pomieszczenie, czego przykładem jest włókno wraz z ekspresem podłogowo-ściennym. Stanowi ono znakomity sposób na dokładne usuwanie kurzu ze ścian, podłóg i spod niskich mebli, bez potrzeby korzystania z odkurzacza. Inne włókna Ha-Ra, te do pracy na wilgotno, dzięki swojej unikalnej budowie mogą być stosowane do mycia najróżniejszych, gładkich podłóg. Na uwagę zasługuje również innowacyjne, niezwykle zaawansowane technologicznie wiaderko z wyciskarką, przeznaczone do wygodnego namaczania i wyciskania włókien Ha-Ra. Wiaderko jest bardzo trwałe, dzięki czemu posłuży przez naprawdę długi czas. Skraca czas trwania wyciskania nadmiaru wody do zaledwie kilku sekund, a co więcej nie wymaga użycia siły.


Jaki sprzęt do mycia podłóg oferuje Ha-Ra?

Chcąc mieć piękną podłogę, należy pamiętać o jej właściwej, regularnej pielęgnacji. To klucz do sukcesu, jednak równie istotne okazuje się posiadanie niezbędnych i dobrze działających akcesoriów. Dobrze dobrane potrafią skrócić czasu pracy nawet o 60%. Istotny jest także wybór odpowiednich środków czystości, które zastosowane wraz z dobrym sprzętem potrafią zdziałać cuda. Jednym z takich kluczy do sukcesu rozwiązującym dylematy z myciem podłóg jest skuteczny, a przy tym trwały sprzęt do mycia podłóg Ha-Ra, obejmujący podstawowy ekspres podłogowo-ścienny do nakładania włókien, mopy czyli włókna przeznaczone do codziennego mycia wielorakich powierzchni. Mopy widoczne w tej kategorii, zdecydowanie wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku. Świetnie sprawdzą się podczas mycia problematycznych, nierównych i chropowatych powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Przy ich pomocy możemy również wyczyścić posadzki żywiczne i betonowe, ale też klinkier, gres szkliwiony, kamień naturalny, lastriko, terakotę i powierzchnie z ogrzewaniem podłogowym. To produkty, które całkowicie zrewolucjonizowały kategorię dostępnych na rynku mopów, głównie ze względu na bezproblemową penetrację i doczyszczenie wszelkich wklęsłości w podłodze. Mopy Ha-Ra wyróżniają się patentami oraz gwarancjami, o których więcej można poczytać tutaj. Polecamy także m.in. kompletny zestaw do mycia podłóg, który zawiera różnego rodzaju włókna, ekspres, płyn pielęgnacyjny oraz wiaderko z wyciskarką. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz składania zamówień!