Hans Raab wynalazca Ha-Ra prekursor czyszczenia w technologii nano

Hans Raab z żoną

Drodzy sympatycy firmy Ha-Ra®
Zwracam się do Państwa jako wynalazca i szef zakładów wytwarzających produkty Ha-Ra®. Od ponad czterech dziesięcioleci celem moim było rozwijanie nowych metod czyszczenia, których wpływ na ochronę środowiska będzie znamienny, a ich skuteczność możliwie największa.
Kierując się powyższym po latach prób i doświadczeń powstały włókna Ha-Ra®. Swoją moc czyszczącą osiągają w 95% przez fizykalno-mechaniczny sposób działania. Ha-Ra®, czyli fizykalno-mechaniczny system czyszczenia, jest systemem rewolucyjnym zarówno w przemyśle jak i w gospodarstwie domowym, ponieważ wynikają z niego oszczędności środków czyszczących sięgające ok. 95%. 

Stosując w codziennym użyciu produkty Ha-Ra® chronią Państwo w znacznym stopniu środowisko, ponieważ mniejsze jest zużycie wody, a zużycie tradycyjnych środków czyszczących wynosi tylko 2 do 5 % ilości dotąd stosowanych. Zużycie tensydów na świecie wzrasta w sposób ciągły. Klienci stosujący produkty Ha-Ra® pomagają zwalczyć to niekorzystne zjawisko redukując je do minimum. W ten sposób zasoby wody pitnej oraz otaczająca nas przyroda są w znacznym stopniu odciążone uzyskując większą szansę przetrwania. 

Korzystając konsekwentnie z Ha-Ra® będziecie mogli Państwo w wielu przypadkach zrezygnować tradycyjnych środków czyszczących. Poza tym miliony klientów na świecie przyznają, że oprócz aspektu ochrony środowiska, sprząta się szybciej i dokładniej w porównaniu z tradycyjnymi środkami czyszczącymi. Myślę, że gdy poznacie Państwo nasze produkty nie będziecie chcieli z nich zrezygnować. Tylko oryginalne, opatentowane włókna Ha-Ra® gwarantują Państwu wysoki standard czyszczenia metodą fizykalno-mechaniczną. 

Czyszczenie fizykalno- mechaniczne zna wyłącznie jeden standard jakościowy – Ha-Ra®.

Najlepszy dla Państwa – za co ręczę swoim nazwiskiem.
Hans Raab
Producent i wynalazca Ha-Ra®

JEGO filozofia życia brzmiała:
„aby człowiek, zwierzęta i natura miały szansę przetrwać”

Poznaj fenomen produktów Ha-Ra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *