Każdy gospodarz domu lub danego obiektu powinien zawczasu wyposażyć się w odpowiednie artykuły do sprzątania, które nie tylko ułatwiają wspomniany proces, ale często są wręcz niezbędne podczas codziennej pielęgnacji. Przydadzą się zarówno produkty podstawowe, powszechnie znane, jak i bardziej innowacyjne, radzące sobie z kurzem, smugami czy o wiele poważniejszymi zabrudzeniami. Masz problem ze skompletowaniem poszczególnych przyborów? Postaw na proponowane przez nas, gotowe zestawy do sprzątania w domu w rozsądnej cenie!

229,00

Trzy najbardziej potrzebne produkty do codziennego sprzątania w każdym domu. Dwie bardzo trwałe ścierki i jeden płyn zastępujący kilkaset butelek z detergentami domowego użytku. Mała i poręczna Ściereczka Scrub czyści najtrudniejsze, nawarstwione stare i tłuste zabrudzenia na porowatych i gładkich powierzchniach. Na co dzień idealna do czyszczenia zlewów, umywalek, armatury sanitarnej, fug. Druga to uniwersalna Ściereczka Star do wycierania na wilgotno stołów, blatów, szafek wszystkiego co chcesz oraz Uniwersalny koncentrat - Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra silny rozpuszczalnik tłuszczu, idealny do ogólnego sprzątania, mycia okien, mycia podłóg, mycia naczyń i wszystkich zadań domowych.

234,00

Ultraefektywny, ekologiczny preparat do czyszczenia kominkowych szyb, stworzony na bazie naturalnych składników, skutecznie eliminuje sadzę, żywicę dymną, osady po spalaniu oraz tłuste zabrudzenia z powierzchni szklanych, stali nierdzewnej i ceramiki. Ten delikatny i biodegradowalny środek jest idealny do czyszczenia szyb kominkowych, piecy, lampionów i latarni. W zestawie: Koncentrat do czyszczenia szyb kominkowych, Spryskiwacz uniwersalny R-PE 500 ml pusty, Ściereczka do czyszczenia kominków Ha-Ra 31 x 31 cm.

397,00

W zestawie: Środek do usuwania owadów w sprayu, dwustronna Rękawica Nano Igel oraz specjalny duży Ręcznik do osuszania i polerowania pojazdów.    

-10%
Original price was: 367,99zł.Current price is: 331,19zł.

W zestawie trzy naturalne środki czystości niezbędne dla wiosennych porządków w domu. W skład zestawu wchodzą: Proszek do prania Saponella biel dla śnieżnobiałych firan, pięknych obrusów i białej pościeli, Uniwersalny koncentrat - Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra dla pięknie lśniących okien i podłóg oraz wiosennych porządków w całym domu oraz Proszek do zmywarek Eco Porcelana Ha-Ra dla zdrowo i pięknie wymytych naczyń.

177,00

1 butelka koncentratu do toalet Ha-Ra zastępuje 33 butelki komercyjnych płynów do czyszczenia toalet. WC Power BIO jest w 100% naturalny. Chroni powierzchnie zapewniając jednocześnie spektakularne działanie. Bez trudu usuwa wszelkie naloty organiczne na ceramice sanitarnej. Likwiduje zapach moczu. Posiada piękną naturalną woń olejku pomarańczowo-lawendowego.  

249,00

Zestaw zapewnia wyjątkowo łatwe utrzymanie higienicznej czystości w łazience, w bezpieczny i niezawodny sposób. Aktywną piankę wystarczy nanieść na powierzchnię i po chwili spłukać. To wszystko! Bez pucowania, wycierania i osuszania. Naturalnie, bezpiecznie dla dzieci i alergików oraz dla powierzchni, a nade wszystko szybko i higienicznie. Po wyschnięciu łazienka pięknie lśni i zdrowo pachnie.  Meble i lustra czyści w mig antybakteryjna Ściereczka Star różowy tan, przeznaczona specjalnie do wrażliwych miejsc w łazience i kuchni.  

210,00

Zestaw, który gwarantuje krystalicznie czyste naczynia! Bez użycia chemii - zdrowo i bezpiecznie.

529,00

Niesamowicie trwałe produkty zestawione w praktyczny zestaw całoroczny do czyszczenia dużych zabrudzeń zewnętrznych, w tym płyt nagrobnych i pomników cmentarnych. Z łatwością pozwala myć płyty i pomniki cmentarne z najtrudniejszych zabrudzeń zielonego nalotu, mchu, pleśni. Szybko i łatwo usuwa wszelkie zabrudzenia. Po zmieceniu zanieczyszczeń raz namoczoną rękawicą  jesteś w stanie wymyć cały pomnik. Rękawica zielona po zetknięciu z wodą oddaje cały brud, jest niezwykle trwała i wydajna, oferując żywotność wynoszącą nawet 10-15 i więcej lat.

289,00

W tercecie higieniczna Ściereczka kuchenna z nano srebrem do ręcznego mycia naczyń. Ściereczka Hammer do osuszania i polerowania oraz nasz wszechstronny superkoncentrat - Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra dozowany w kroplach. Zdrowo czyste i lśniące naczynia bez  szkodliwej chemii. Aktualnie zestaw dostępny z niebieską Ściereczką Hammer.

289,00

Zestaw przeznaczony do mycia, wysuszenia oraz wypolerowania naczyń. Zadbaj o czyste naczynia bez szkodliwej chemii.

1089,00

W zestawie 3 ekskluzywne produkty z gwarancją trwałości co najmniej 15-20 lat oraz 500 ml uniwersalny koncentrat wystarczający na co najmniej 2.000 wiaderek roztworu roboczego. Do tego zagwarantowane najszybsze odkurzanie na świecie oraz czyste podłogi bez smug! Tak definiuje się jakość Ha-Ra. Znasz coś lepszego i bardziej korzystnego cenowo?  

709,00

Ergonomiczny zestaw do mycia podłóg z gresu polerowanego przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. Zapewnia bezproblemowe i dokładne mycie bez użycia środków chemicznych.    


Wybierz zestaw do sprzątania w domu dla siebie

Bogata oferta naszego sklepu obejmuje różnorodne zestawy do sprzątania - od przeznaczonych do mycia naczyń stołowych, po zestawy do mycia podłóg, łazienek, okien, a nawet nagrobków. Wszystkie charakteryzuje wyjątkowa jakość, przeznaczenie do poszczególnych działań oraz posiadanie patentów i gwarancji skuteczności. Jeśli zastanawiasz się, jak ich używać - spokojnie! Na naszej stronie znajdziesz dokładną instrukcję użytkowania, a nawet wskazówki i rady dotyczące sprzątania.


Wszechstronne wykorzystanie zestawu do sprzątania

Jeśli poszukujesz uniwersalnego rozwiązania do swojego domu, polecamy zestawy codzienne do sprzątania. Co można dzięki nim zyskać? Wygodną pielęgnację salonu, kuchni i łazienki, bez względu na rodzaj powierzchni czy materiałów. Razem z zestawem do sprzątania wyczyścisz wybrany obszar na sucho lub na mokro. Żadne wnętrze nie będzie mu straszne! Zbiór obejmuje rękawicę bezpyłowo zbierającą kurz z mebli, ściereczkę Star przeznaczoną do czyszczenia na wilgotno, Ściereczkę Viva Ultra oraz uniwersalny koncentrat Hans Raab w Rollfixie. Całość zajmuje niewiele miejsca, bez problemu schowasz więc środki w szafce. Do tego dostępna jest w atrakcyjnej cenie! Prawda, że to niewiele? Niczego więcej nie potrzebujesz!


Mycie podłóg w wersji PRO? Tylko z naszym zestawem do sprzątania!

Firma Ha-Ra oprócz uniwersalnych rozwiązań oferuje również wyspecjalizowane zestawy do sprzątania, jak na przykład przeznaczone stricte do mycia podłóg, ścian oraz sufitów. Lekki, trwały stelaż do nakładania włókien myjących ze stopą z włókna szklanego i drążkiem z duraluminium charakteryzuje się stabilną konstrukcją, dzięki czemu nawet przy mocniejszym nacisku kij nie pęknie, a stopa nie rozpadnie. Ponadto, użyte w zestawie włókno jest niezwykle gęste, dlatego mocno przywiera do podłogi, zbiera za sobą wodę oraz nie pozostawia smug. Miękkie, niebieskie igły wchodzą w chropowatości podłóg i wybierają z nich zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię czystą i suchą. Brzmi interesująco? Na naszej stronie znajdziesz dokładną instrukcję użytkowania oraz opis poszczególnych elementów zestawu. Zapraszamy!