Pomyśl co sprawia Ci największą trudność w codziennym sprzątaniu, na co zużywasz najwięcej czasu i siły?

Znam każdy produkt. Przetestowałam go tysiące razy.

Otrzymasz ode mnie najlepsze z możliwych rozwiązań.

Dzwoń: 697 47 67 47

[/text_box] [/ux_banner] [/section]

Cześć,

Jeśli cenisz zdrowe życie, szukasz naprawdę dobrych i skutecznie czyszczących produktów do sprzątania. Jeśli cenisz komfort pracy swojej lub Twoich pracowników. Jeśli chcesz oszczędzać czas, pieniądze i własną energię. Jeśli cenisz ponadstandardową czystość, jakość produktów i bezpieczeństwo ekologiczne. Jeśli chcesz dzieciom zapewnić bezpieczne pląsanie po podłogach, bezpieczne siedzenie na muszli klozetowej i prać naprawdę bez plam. Możesz to wszystko osiągać bez wysiłku gdy poznasz produkty, którym sama zaufałam 30 lat temu. Zapraszam Cię do skorzystania z mojej wiedzy, doświadczenia i życzliwości.

Zgłoś się do mnie – Zadzwoń lub napisz

Dowiesz się czym wyróżniają się profesjonalne produkty Ha-Ra®. Dowiesz się jak jedna inwestycja w porządne produkty na wiele lat rozwiąuje problem częstego kupowania sprzętu i jak w prosty sposób podniesiesz standard czyszczonych pomieszczeń.

Otrzymasz ofertę ściśle dopasowaną do swoich potrzeb tylko na te produkty, które rzeczywiście sprawdzą się w twojej firmie i gwarantują osiągnięcie najwyższych standardów utrzymania czystości.

Oferowane produkty Ha-Ra® charakteryzują się wysoką jakością, trwałością jak również wielofunkcyjnością dzięki czemu praca nimi jest bardziej efektywna i łatwa. Zależy mi aby pieniądze jakie zainwestujesz lub już zainwestowałaś/eś w innowacyjne produkty Ha-Ra® bardzo szybko ci się  zwróciły.

Jest to możliwe – Gwarantuję Ci to

Grażyna Szyfter
tel. 697 67 47 67
email: biuro@hara.pl

Biuro i Salon Sprzedaży:
ul. Wojska Polskiego 27 lok.12
67-100 Nowa Sól
tel. 68 387 66 21
pon.- piąt. 8.00-16.00

Masz pytanie wyślij je za pomocą formularza

  Co chcesz posprzątać?

  dombiurohotelprzedszkoleszkołępomieszczenia w standardzie klasy czystości Apomieszczenia w standardzie klasy czystości Binne

  Główne pytanie lub problem:

  Przedstaw się (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon (opcjonalnie)

   

  Jakość sprzątania profesjonalnymi produktami Ha-Ra® to:

  • czyste podłogi bez smug i zacieków
  • zero lepiących stolików, stołów biurek  i tysiąca innych powierzchni
  • kryształowy blask szyb
  • idealnie czyste fugi
  • lśniące jak diament lustra
  • zdrowy zapach czystości zamiast unoszących się toksycznych oparów chemii
  • idealnie czyste, nie klejące się meble skórzane
  • gwarancja, że żadna powierzchnia nie będzie zniszczona żrącym środkiem
  • gwarancja, że w każdej szczelinie jest czysto
  • lśniące czystością łazienki bez żadnego wysiłku
  • lśniące liście kwiatów
  • pomieszczenia bez unoszącego się kurzu

  Zakres stosowania profesjonalnych produktów Ha-Ra®:

  Bezpyłowe odkurzanie sufitów, ścian, podłóg i mebli

  Do tej czynności wykorzystywane są specjalne włókna, które w trakcie pracy wytwarzają pole elektrostatyczne i kurz przyciągany jest do środka. Dzięki temu kurz nie unosi się do góry i nie dochodzi do ponownego zakurzenia. Do odkurzania tapicerki, podłóg i dywanów zaleca się używać odkurzaczy z filtrami wodnymi. Odkurzacz z filtrem wodnym gwarantuje, że do otoczenia nie przedostają się alergeny.

  Dzięki systematycznemu myciu sufitów i ścian ponowne odnawianie ich przesuwa się w czasie nawet o kilka lat. Do procesu mycia sufitów i ścian można przystąpić tylko i wyłącznie wtedy gdy powierzchnie zabezpieczone są farbą zmywalną, nieścieralną i odporną na wilgoć. Ściany z piaskowca oraz  z kamienia naturalnego czyścić można suchą parą. Ściany wyłożone glazurą oraz ściany szklane najdoskonalej czyszczą nasze myjki do mycia okien.

  Spreye, konserwanty,  środki chemiczne stosowane w sprzątaniu tradycyjnym nawarstwiają się pozostawiając po sobie lepkie powierzchnie, do których z łatwością przywiera kurz. Na takich powierzchniach zostają odciski palców.  Z praktyki i doświadczenia wiem, że zwolennicy ekologii stosujący tylko wodę i “tak zwaną” mikrofibrę po pewnym czasie mają powierzchnie także mocno niedoczyszczone. Wiemy też, że najlepsze i najdroższe środki chemiczne posiadają w sobie barwniki, zagęstniki oraz syntetyczne (bardzo toksyczne) olejki zapachowe, które nie mają nic wspólnego z procesem czyszczenia, wręcz odwrotnie powodują to, że mimo nakładu pracy nie uzyskuje się jakości. Proces gruntownego doczyszczania jest konieczny gdy chcesz, aby dalsze pielęgnacyjne utrzymanie czystości było zachowane w jakości best quality.

  Aby móc rozpocząć proces pielęgnacyjnego czyszczenie konieczne jest w pierwszym etapie sprzątania gruntowne doczyszczenie powierzchni, o którym przeczytałeś wyżej. Pielęgnacyjne czyszczenie polega na cyklicznym usuwaniu kurzu na sucho, a następnie na wilgotno. Oba procesy wykonywane są technikami nano. Jeśli są meble wymagające konserwacji wówczas po procesie mycia pielęgnacyjnego zaleca się wykonanie konserwacji mebli stosując w 100% naturalne produkty łatwo wnikające w strukturę naturalnego drewna lub skóry, które idealnie zabezpieczają powierzchnie, nie nawarstwiają się pozwalając się łatwo zmyć i nie powodują lepkości. Meblom skórzanym nadają elastyczność i połysk przywracając jednocześnie głębię koloru.

  (zdejmowanie nawarstwionych powłok chemicznych, czyszczenie fug) Aby codzienne utrzymanie podłóg nie było utrapieniem należy jeden raz poświęcić więcej czasu i energii na dokładne rozpuszczenie i zebranie z każdego skrawka powierzchni niedomytych pozostałości po wcześniejszych myciach. To jedyny powód dlaczego tak ważny jest dokładny, perfekcyjny proces doczyszczania. Raz doczyszczone porządnie fugi przy właściwym bezchemicznym, codziennym myciu długo cieszą swoim pierwotnym kolorem. Mazy, zacieki i smugi podczas gruntownego czyszczenia znikają raz na zawsze. Nasza technologia mycia i pielęgnacji podłóg gwarantuje i zapewnia naturalny blask i ich nieustanną świeżość. Tego typu podłóg nie należy konserwować żadnym środkiem.

  Musisz mieć świadomość, że naturalne podłogi drewniane nawet najdoskonalej zakonserwowane również muszą być od czasu do czasu gruntownie doczyszczane. Pomijając proces gruntownego doczyszczania pielęgnacja i konserwacja ich nie ma najmniejszego sensu, ponieważ prowadzi najkrótszą drogą do smug i klejących podłóg. Ten rodzaj podłóg przysparza szczególnie wielu trudności w dbaniu o nie. Aby przez długie lata cieszyły swoim pięknem i świetnością podłogi takie wymagają wyjątkowo pieczołowitego traktowania. Produkty do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji podłóg pochodzenia naturalnego winny być także naturalne. I takie tylko stosujemy. Naturalny sposób konserwacji nie niszczy ich  i przedłuża żywotność. Ich naturalne piękno stwarza klimat ciepłych, przyjaznych wnętrz i podkreśla ich niepowtarzalny charakter. Posiadamy opatentowany sposób doczyszczania i utrzymania takich podłóg, sposób który zaskakuje oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Aby móc rozpocząć proces pielęgnacyjnego mycia podłóg konieczne jest w pierwszym etapie sprzątania gruntowne doczyszczenie powierzchni, o którym przeczytałeś wyżej. Technikę pielęgnacyjnego mycia podłóg na wilgotno dobieramy ściśle do rodzaju podłóg. Zapewniamy odpowiedni dobór produktów, które gwarantują bezpieczeństwo mytym powierzchniom. Nasz sposób czyszczenia daje jakość czystości nieprzyzwoicie odbiegającą od jakości jaka jest powszechnie znana.

  Na proces gruntownego mycia okien składa się doczyszczanie ram okiennych we wszystkich szczelinach i zakamarkach, wymycie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych oraz usunięcie z szyb nawarstwionych pozostałości po wcześniej stosowanych środkach chemicznych.

  Cykliczne pielęgnacyjne mycie okien wykonujemy unikalną metodą fizyczno-mechanicznego czyszczenia   bez użycia środków chemicznych. Metoda ta gwarantuje idealnie czyste szyby bez smug i zacieków.

  Uwaga! Efekt ostateczny! Istnieje prawdopodobieństwo wybicia czołem szklanych drzwi.

  W procesie prania tapicerki tekstylnej: kanap, foteli, krzeseł, narożników wykorzystujemy unikalną metodę stosując naturalny produkt.   Jako środek wspomagający proces czyszczenia wykorzystywane są tylko produkty w 100% naturalne, które są bezpieczne dla tkanin.

  Tylko właściwy proces czyszczenia, pielęgnowania i impregnowania tapicerki skórzanej daje gwarancje jej długoletniej świetności. W tym procesie wykorzystywane są produkty specjalnie wyprodukowane do impregnowania i pielęgnacji skóry naturalnej. Produkt ten posiada patent producenta. Jest naturalny i gwarantuje maksymalne zabezpieczenie poszczególnych warstwy skóry. Skóra staje się elastyczna, nabłyszczona,  a kolor jest bardziej intensywny niż dotąd.

  Twarda woda i osad wapienny powodują, że czyszczenie szyb kabiny natryskowych, armatury jest bardzo trudne i czasochłonne. Zapewne do tej pory stosowałeś/stosowałaś różne środki chemiczne by móc usunąć zacieki z kabiny natryskowej i inne zabrudzenia.  Musisz wiedzieć, że środki chemiczne mogą bezpowrotnie zniszczyć wyposażenie łazienki. W procesie gruntownego czyszczenia kabin natryskowych, armatury sanitarnej i wyposażenia łazienki polecamy tylko naturalne i bezpieczne produkty.