O ile wycieraczki zewnętrzne można znaleźć przed każdym wejściem do budynku czy mieszkania, tak ich wewnętrzne odpowiedniki nie są już tak często spotykane. To właśnie błąd, bo dodatkowe zabezpieczenie przed wniesieniem na butach do domu zanieczyszczeń z zewnątrz zagwarantuje Twoim kątom czystość bez względu na sytuację. W naszym sklepie internetowym znajdziesz trwałe, eleganckie i precyzyjnie wykonane wycieraczki do wewnątrz, które możesz zamówić w trzech kolorach do wyboru, w każdym rozmiarze z dostawą prosto pod wskazany adres. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty!


od 239,00

Miękka, włochata jak dywan a czyści podeszwy jak szczotka. Antypoślizgowa. Przeznaczona do użytku w pomieszczeniach i miejscach zadaszonych. Wymagasz jakości i trwałości na lata - to wycieraczka dla Ciebie

od 239,00

przeznaczona do wnętrz i wszystkich rodzajów podłóg. Osiąga wyjątkową wydajność, podkreśla elegancki i nowoczesny wygląd każdej strefy wejściowej, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i zdrowia. Antypoślizgowa. Wybitnie trwała. W nowym beżowym kolorze.

od 199,00

Do ułożenia wewnątrz budynku. Wykonane z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Czyszczą siłą "ssania" zbierając pył z obuwia. Osuszają i polerują.

od 199,00

Do ułożenia wewnątrz budynku. Wykonane z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Czyszczą siłą "ssania" zbierając pył z obuwia. Osuszają i polerują.


Odkryj ofertę eleganckich wycieraczek wewnętrznych z najlepszych włókien

W Ha-Ra oferujemy wycieraczki do biur, domów i mieszkań w różnych wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Choć różnią się do siebie wyglądem, to łączy je wysoka jakość i sposób wykonania. Do produkcji każdego z dostępnych artykułów wykorzystano kilka gatunków odpowiednio zagęszczonych włókien, które mają właściwości polerujące, osuszające i czyszczące. Po nadepnięciu na nie butem wykorzystują siłę ssania, aby usunąć z niego pył i zanieczyszczenia. Dodatkowo w naszych wycieraczkach do wewnątrz znajdziesz wysokogatunkową gumę umieszczoną na spodzie. Materiał nie parcieje i jest wolny od nieprzyjemnych zapachów. Produkty mogą także pochwalić się znakomitą chłonnością, a tym samym skutecznie zabezpieczają brud przed przedostaniem się poza powierzchnię wycieraczki. Całość dopełnia aż 60-miesięczna gwarancja producenta, która potwierdza wysoką jakość oferowanych artykułów.


Zalety naszych wycieraczek do domów

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie nasze wycieraczki wewnętrzne do domów i mieszkań będą strzałem w dziesiątkę? W sklepie internetowym Ha-Ra nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego oferujemy wyłącznie spełniające odpowiednie standardy produkty, które pomogą Ci w zachowaniu czystości w wybranym miejscu. Każdy z dostępnych artykułów jest odporny na odkształcenia i wydeptywanie, a tym samym nawet po wielu latach użytkowania nie straci swojego eleganckiego wyglądu. Dodatkowo zastosowanie odpowiednich włókien pozwala na samoistne wyczyszczenie spodu obuwia i całkowite usunięcie z niego zabrudzeń.