Potęga działania kosmetyków w zestawach –  Dlaczego kosmetyki hara naturals są w zestawach?

Każdy kosmetyk hara naturals ma dużą moc działania dzięki najwyższej jakości składników. Zestawy potęgują działanie i przyspieszają oczekiwany efekt, dzięki szerokiemu spektrum aktywnych składników. Dają spektakularne i natychmiastowe rezultaty.

Jeden produkt nie zapewni kompleksowego działania. Pielęgnacja, odżywianie, rewitalizacja, nawilżanie, regeneracja, działanie anty aging, do tego rodzaj cery, wiek to tylko część potrzeb naszej skóry.

Celem zestawu jest optymalizacja działania. Proces ma przebiegać efektywnie i maksymalnie wydajnie. Każdy składnik kosmetyku w zestawie ma szczególne zadania do realizacji.

Efekty działania kosmetyków widoczne gołym okiem

hara naturals to kosmetyki, których wyjątkowość stanowią ekologiczne surowce z certyfikowanych upraw. Uzyskujemy dzięki temu prosty naturalny efekt działania „natura naturze” – skóra z łatwością przyswaja roślinne wyciągi, ekstrakty i oleje. A każdy składnik daje konkretny, potwierdzony rezultat. Poprawa kondycji skóry, świeży wygląd, zdrowy kolor widoczne są już po kilku użyciach.

370,00

wyjątkowy, ratunkowy zestaw dla każdego. Niepowtarzalne kompozycje wyselekcjonowanych ziół o dobroczynnym działaniu, wspomagają w naturalny sposób zdrowie i samopoczucie. Dbasz o zdrowie, wiesz jak jest cenne. Ten zestaw doskonale spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.

67,00

jedno z trzech naturalnych mydeł ha-ra naturals. Owocowy zapach cytrusów i ekologiczne olejki eteryczne z trawy cytrynowej i jałowca sprawiają wyjątkowo przyjemne doznania dla ciała. Delikatnie myje, nawilża i pielęgnuje skórę. Naturalne, dobroczynne składniki przeznaczone dla najwrażliwszych i wymagających osób. Edycja limitowana - ostatnie sztuki

414,00

wyjątkowo elegancki i stylowy. Pędzel z włosia niezwierzęcego. Uchwyt z drewna oliwnego z przepięknymi warstwami słoi. Mydło do golenia w metalowym zakręcanym opakowaniu, wyłącznie naturalne składniki. Balsam 100% natury bez mikroplastiku, silikonów i innych substancji obciążających skórę. Linia produktów o głębokim, męskim, zmysłowym zapachu.

174,00

Tylko 2 kosmetyki - esencja do aromatycznej kąpieli stóp i krem, szybko i skutecznie rozwiązują problem przesuszonych stóp, pękających pięt. Zestaw daje odprężenie i ulgę zmęczonym, obolałym stopom. Odświeża, regeneruje, nawilża. Stopy jak nigdy dotąd stają się miękkie i delikatne jak aksamit.