Potęga działania kosmetyków w zestawach

Każdy z kosmetyków hara naturals posiada dużą moc działania dzięki najwyższej jakości składników. Zestawy potęgują działanie i przyspieszają oczekiwany efekt, dzięki szerokiemu spektrum aktywnych składników. Dają spektakularne i często natychmiastowe rezultaty.

Pielęgnacja, odżywianie, rewitalizacja, nawilżanie, regeneracja, działanie anty aging, rodzaj cery, wiek. Mnogość potrzeb naszej skóry jest wieloraka.

Celem zestawu jest optymalizacja działania. Proces ma przebiegać efektywnie i maksymalnie wydajnie. Każdy składnik kosmetyku w zestawie ma szczególne zadania do realizacji.

Efekty działania kosmetyków widoczne gołym okiem

hara naturals to kosmetyki, których wyjątkowość stanowią ekologiczne surowce z certyfikowanych upraw. Uzyskujemy dzięki temu prosty naturalny efekt działania “natura naturze”. Skóra z łatwością przyswaja roślinne wyciągi, ekstrakty i oleje. Każdy składnik daje konkretny, potwierdzony rezultat. Poprawa kondycji skóry, świeży wygląd, zdrowy koloryt widoczne są już po kilku dniach stosowania.

239,00

Podstawowy zestaw do profesjonalnej pielęgnacji stóp we własnym, łazienkowym SPA. W składzie dwa ekskluzywne  biokosmetyki z dobroczynnymi składnikami rozpieszczającymi stopy, oraz 2 szt. pumeksów do pięt. Aromatyczna esencja do kąpieli stóp hara naturals  - o pięknym miętowym zapachu. Wystarczą 3-4 krople na 5 l wody i 10 minut moczenia, aby zrogowacona powierzchnia skóry stała się miękka przed użyciem pumeksa. Pumeks do stóp hara naturals (zestaw 2 szt.) - z naturalnego szkła, do łatwego usuwania nawarstwionego naskórka . Krem do stóp hara naturals - idealny dla suchej i popękanej skóry. Głęboko nawilża, odżywia i chroni, pozostawiając stopy jedwabiście miękkie dzięki naturalnym składnikom.  

207,00

Piękne, zadbane stopy to nie tylko ich estetyczny wygląd, ale także komfort chodzenia, pewność siebie i lepsze samopoczucie każdego dnia. Są świadectwem Twojej troski o zdrowie i wizerunek. W zestawie: Esencja do aromatycznej kąpieli stóp i odżywczy, ochronny krem, zatrzymujący wilgoć dzięki wysokiej jakości połączenia oliwy z oliwek, olejku z kiełków pszenicy, olejku migdałowego i masła shea. Zestaw rozwiązuje problem przesuszonych stóp i pękających pięt. Daje odprężenie i ulgę zmęczonym, obolałym stopom. Odświeża, regeneruje, nawilża. Stopy stają się miękkie i delikatne jak aksamit.