Promocje na dziś

-10%
89,99

Super skoncentrowany, naturalny środek czyszcząco-odtłuszczający Ha-Ra, o nowym delikatnym zapachu ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta. Wszechstronne zastosowanie. Wskazany do mycia, czyszczenia i pielęgnacji najróżniejszych powierzchni, w każdym miejscu, które chcesz utrzymać w czystości. Płyn do sprzątania, którego moc działania idzie w parze z delikatnością dla naszych dróg oddechowych, rąk, czyszczonych powierzchni oraz środowiska naturalnego. Seria limitowana.  

-10%
206,10

Trzy najbardziej potrzebne produkty do sprzątania w każdym domu. Zestaw diamencików do tysiąca zadań zapewnia szybkie i efektywne sprzątanie. Jedna ściereczka doczyszczająca, druga do osuszania i wycierania kurzu na wilgotno. Małe, poręczne. Płyn skoncentrowany wielozadaniowy - jeden do wszystkiego. Dla entuzjastów błyskawicznych rezultatów i osób pragnących szybkiej efektywności.

-10%
111,60

Wysokoskoncentrowany, silnie piorący ekologiczny proszek do prania białych tkanin. Produkowany na bazie naturalnych mydeł sprawia, że ​​białe tkaniny uzyskują piękną, śnieżną biel. 1,7 kg wystarcza do 85 prań. Poddany 13 testom na usuwanie 13 popularnych plam, przez niemiecki Instytut  Stiftung Warentest® z wynikiem jako pierwszy naturalny detergent, lepszy od syntetycznego zwycięzcy testu Stiftung Warentest. Bardzo dobra tolerancja skóry. W składzie proszku zastosowano steatyt jako naturalny zamiennik płynu do płukania tkanin.

-10%
129,60

Ekologiczny, mocno skoncentrowany proszek do mycia naczyń do każdej zmywarki. Wystarcza na 170 wsadów. Gwarantowany efekt mycia. Krystalicznie czyste naczynia.  Skuteczna ochrona srebra, stali nierdzewnej i szkła.