Wygodne i mocne. Silne i uniwersalne! Rękawice do sprzątania Ha-Ra

Mając do dyspozycji nawet najlepszy środek czyszczący i tradycyjną myjkę, gąbkę czy ścierkę z mikrofibry, nie jesteś w stanie osiągnąć lepszej niż tradycyjna jakość. Czasu czyszczenia też zbyt mocno nie skrócisz, ponieważ musisz wiele razy płukać ścierkę aby zebrać brudną emulsję. Życie pokazuje, że zwykła tkanina nie jest w stanie wybrać brudnej emulsji z wgłębień i porów powierzchni nawet wtedy gdy świetny płyn rozpuści tłuszcz. Nie martw się jednak, ten dylemat rozwiązują właśnie tkaniny Ha-Ra. Rękawice do sprzątania grają w nich pierwsze skrzypce!

Dysponując naszymi naturalnymi środkami czystości Ha-Ra już zyskujesz ogromnie dużo. One łatwiej rozpuszczają tłuszcz i zabrudzenia. To również niebotyczna korzyść ekonomiczna dla Ciebie, Twojego zdrowia, powierzchni, Twojej oczyszczalni ścieków i całego środowiska. Jeśli jednak zależy Ci w równiej mierze na jakości czyszczenia wtedy rękawice Ha-Ra są i niezastąpione i niedoścignione.

Rękawice Ha-Ra stosowane wraz ze środkami czystości Ha-Ra czynią wręcz cuda!

Ekologiczna metoda czyszczenia fizykalno-mechanicznego odkryta przez Hansa Raaba ponad 50 lat temu została tak dopracowana, że dzisiaj szybko i bez wysiłku możesz czyścić każdą powierzchnię bez stosowania środków syntetycznych, w sposób doskonały. Tajemnicę skrywa w sobie różnorodna przędza, opatentowane mikro i nanowłókniny, z których w sarlandzkiej manufakturze szyte są rękawice do sprzątania, ściereczki i włókna-mopy podłogowe Ha-Ra.

Jedne z nich są dostosowane do gruntownego czyszczenia zastarzałych i zatłuszczonych zabrudzeń, inne do czyszczenia powierzchni mocno porowatych z wgłębieniami, a jeszcze inne do sprzątania dużych i gładkich powierzchni wewnątrz budynków. Są też takie, którymi możesz odkurzać na sucho bez unoszenia kurzu oraz takie, którymi możesz wyczesać i myć swojego pupila.

Wszystkie rękawice do sprzątania Ha-Ra wykonane są z wysokiej jakości włókien poliamidowych wyjątkowo odpornych na nacisk i ścieranie. To zapewnia niebywale długą trwałość nawet przy regularnym użytkowaniu na szorstkich powierzchniach zewnętrznych, nie mówiąc o sprzątaniu wewnątrz pomieszczeń.

74,00

Specjalnie opracowany welur szczotkowy szybko i sprawnie zbiera sierść zwierząt, kurz, włosy, nitki z odzieży, mebli tapicerowanych w domu i w samochodzie. To zamiennik rolek do ubrań wielokrotnego użytku.

129,00

To doskonalsza alternatywa dla szczotki. Zabrudzenia i luźne włosy można łatwo wyczesać, a zwierzę delikatnie masować. One to uwielbiają! Zgubioną sierść możesz z niebywałą lekkością i bardzo szybko zamieść naszym  bezpyłowym mopem do zamiatania podłóg.  

177,00

Rękawica do czyszczenia dużych, zastarzałych i tłustych zabrudzeń. Niezrównaną moc czyszczenia łączy z delikatnością dla czyszczonych powierzchniami. Idealna do szklanych kabin natryskowych, brodzików, wanien, armatury.

177,00

Zaprojektowana specjalnie do czyszczenia porowatych powierzchni o dużym zabrudzeniu. Do sprzątania w ogrodzie, garażu, w piwnicy oraz do czyszczenia wszystkiego na zewnątrz budynków. Posiada ogromną moc czyszczenia. Skutecznie usuwa nawet grube zabrudzenia, nie powodując rozmazywania. Doskonale płucze się samą wodą. Jest trwała i odporna na ścieranie.      

179,00

Idealna do czyszczenia całej łazienki. Stanowi nieodłączny duet z Ekologiczną pianką do mycia łazienek, dając natychmiastowy efekt czystości bez osuszania. Możesz stosować ją również do codziennego mycia każdego rodzaju powierzchni porowatych z fugami np. płytki ścienne, szkło ornamentowe, powierzchnie z zaschniętymi pozostałościami itp.

179,00

Uniwersalna rękawica do czyszczenia wewnątrz pomieszczeń. Wielozadaniowa. Posiada ogromną moc czyszczenia, jest niewyobrażalnie chłonna i bardzo trwała. Ułatwia i  przyśpiesza każde sprzątanie. Niezastąpiona niczym w myciu ram okiennych, większych powierzchni gładkich: kafelki, lamperie,  parapety, grzejniki, drzwi, poręcze schodów. Jest cudownym kompanem Rękawicy Zielonej zewnętrznej. W ducie pokazują wszystko, czego może dokonać "zielone sprzątanie". Natura jest niepojętą siłą!

109,00

Do nanoszenia roztworów dezynfekujących lub Carnauby – naturalnego balsamu do konserwacji mebli, do mycia na wilgotno mebli, ram okiennych.

179,00

Przeznaczona do odkurzania na sucho wyposażenia wnętrz, księgozbiorów, obrazów, porowatych tapet, parapetów, oraz wszystkich innych większych powierzchni. Podczas pracy wykorzystuje pole elektrostatyczne przyciągając kurz jak magnes. Doskonała dla alergików.      


Cieniusieńkie nano i mikro nitki tkane z ogromną gęstością, stanowią o niespotykanej gramaturze tkanin. Możesz stosować je wszędzie i zabierać ze sobą gdzie chcesz. Po zamoczeniu są zawsze gotowe do pracy. Czyszczą na mokro i na wilgotno. Docierają do każdej szczeliny, po czym dokładnie wybierają z niej brudną emulsję. Bardzo łatwa jest pielęgnacja rękawic czyszczących Ha-Ra, bowiem pierze się je z 2-3 kroplami Uniwersalnego koncentratu Ha-Ra, i wtedy po zetknięciu z wodą wypłukują się z ogromną łatwością. Dzięki tak prostym zjawiskom, sprzątanie jest sprawne i szybkie, a rezultaty czyszczenia rękawicami Ha-Ra zaskakują każdego niedowiarka.

Często jesteśmy w potrzebie szybkiego usunięcia kłaczków i włosów z ubrań. Kochamy nasze futrzaki, jednak kłopot sprawia nam ich wypadająca sierść i włosy. Sami też je gubimy. Z tkanin wydostają się pyłki i wszystko to przykleja się do naszych ubrań. Jak łatwo się tam dostają, tak samo łatwo można je zebrać rękawicą do zbierania włosów Ha-Ra.

Aby nasze pupile nie gubiły zbyt dużej ilości włosów i sierści mamy dla nich specjalną rękawicę do pielęgnacji zwierząt. Możesz wyczesać nią sierść swojego małego zwierzaka, usunąć brud, naturalnie opadające włosy, a nawet kleszcze, które dostały się na nie po spacerze, ale się nie zakopały.

Więcej o możliwościach rękawic czyszczących Ha-Ra i tajnych metodach ułatwiających sprzątanie przeczytasz w artykule: Rękawice Ha-Ra Niepokonane Mistrzynie w Sprzątaniu.