Bez względu na warunki pogodowe najważniejszym akcesorium jakie powinno znaleźć się przed wejściem do Twojego domu jest wycieraczka zewnętrzna umiejscowiona pod wiatrołapem, tuż przed drzwiami wejściowymi. Jeśli nie masz wiatrołapu, nie przejmuj się nasze wycieraczki sprawdzają się także pod gołym niebem. Specjalne podłoże wycieraczek Flexicoat sprawia, że pozostają na swoim miejscu bez względu na sytuację. Istotne jest również to, że nie wydzielają charakterystycznego, nieprzyjemnego zapachu i nie pleśnieją. Warto zafundować sobie wycieraczkę pod drzwi wiatrołapu. Dobra wycieraczka do butów, ułożona pod drzwi przed domem, to niewiarygodnie duża oszczędność podłóg, czasu na ich mycie i pielęgnację. Tu i teraz jesteś w najwłaściwszym miejscu, bo takich wycieraczek pod wiatrołap nie dostaniesz nigdzie więcej.

od 354,00

Mocne i niewiarygodnie trwałe wycieraczki pod wiatrołap. Dobrze czyszczą, nie przesuwają się i nie ślizgają. Nie ulegają odkształceniom, nie wydeptują się. Przeznaczone są do ułożenia w miejsca usytuowane tuż przed i na początku zadaszeń:  wiatrołapy, łączniki, ganki, werandy. W mniejszych obiektach, blokach mieszkalnych i prywatnych posesjach mogą być zastosowane jako wycieraczki zewnętrzne tuż przed drzwiami wejściowymi.


Wycieraczki podłogowe pod wiatrołap

Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów mamy wyjątkowo eleganckie i skutecznie czyszczące spody obuwia wycieraczki pod wiatrołap. W profesjonalnym systemie wycierania obuwia przeznaczone do wyłożenia w zewnętrznej strefie wycierania obuwia. Bez obaw możesz umieścić je w dowolnym miejscu pod dachem – na ganku, w łączniku, na werandzie czy w wiatrołapie, mając pewność, że zapewnią one czystość w Twoim domu, biurze lub mieszkaniu. Możesz ułożyć ją także na zewnątrz domu. Proponowane produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów – włókna są odporne na odkształcenia i wydeptywanie, a tym samym skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia z obuwia. Z kolei na dole wycieraczek podłogowych znajdziesz gumowe spody, które doskonale przylegają do każdego podłoża. W sklepie internetowym Ha-Ra przygotowaliśmy dla Ciebie to i jeszcze więcej! Dostępne w naszym aktualnym asortymencie produkty to doskonały sposób na utrzymanie czystości w Twoim domu, biurze i każdym innym miejscu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia, a w przypadku pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji! Szukasz trwałej wycieraczki gumowej zewnętrznej? Załatwimy Ci wyjątkową na Twoje specjalne życzenie. Pytaj, kto pyta nie błądzi.


Wycieraczki gumowe – zewnętrzne zabezpieczenie przed wniesieniem brudu do budynku

Wycieraczka umieszczona przed budynkiem czy mieszkaniem wydaje się oczywistością. Jak się jednak okazuje, produkt produktowi nierówny, a co za tym idzie – warto poświęcić chwilę na wybranie tego odpowiedniego. Z pomocą przychodzi nasz sklep internetowy, w którym masz możliwość zamówić wytrzymałe wycieraczki gumowe zewnętrzne. Duże modele o wymiarach wynoszących nawet 100 × 150 cm są odpowiednio grube i nadają się do umieszczenia na froncie, w strefie I i II. Te strefy jako pierwsze zabezpieczają wycieranie obuwia przed wejściem do budynku. Dodatkowo wykonanie ich z wysokiej jakości materiału gwarantuje trwałość na lata, skuteczne zatrzymywanie grubych zanieczyszczeń oraz sprawia, że możliwości poślizgu są ograniczone do minimum. Jest to szczególnie ważne w okresie zimowym, gdy przypadkowo przesuwająca się wycieraczka może być niebezpieczna. W tej kategorii znajdziesz ażurowe modele o grubości 22 mm z profilem lub bez, wyposażone w wytrzymałe szczotki wyłożone co drugi rząd.