Ha-Ra Oryginał to seria silnie działających naturalnych i bio ekologicznych środków czystości i proszku do prania oraz gama specjalnych włókien do sprzątania, czyszczenia i mycia działających dzięki mikro i nanotechnologii. To szybko i skutecznie czyszczące produkty przeznaczone do różnych zadań w gospodarstwie domowym oraz w przemyśle. To również nieprzeciętnie skutecznie czyszczące, profesjonalne systemy wycierania obuwia. Nie zawsze jesteśmy w nastroju do sprzątania nawet wiedząc, że jest ono nieodzowne. Przytłacza nas nadmiar czynności przekładających się na proces sprzątania, myśląc jak uporać się z trudnymi zabrudzeniami. Przychodzi jednak chwila, że mamy ochotę przestawić dom do góry nogami, wejść w każdy kąt i wyczyścić jak nigdy dotąd. Aby takie chwile przychodziły bez wysiłku, aby nigdy już nie martwić się jak i kiedy ja to zrobię, warto krok po kroku wejść do świata czystości Ha-Ra. Tutaj niczym nie ryzykujesz. Produkty Ha-Ra motywują do częstego sprzątania. Dają niebotyczna frajdę gdy w mgnieniu oka widzisz efekt swojej pracy. Poznaj już teraz profesjonalne środki do sprzątania domu!


Ściereczki do zadań specjalnych

W dostępnej ofercie naszego sklepu znaleźć można różne ściereczki, idealnie współpracujące z proponowaną przez nas chemią do sprzątania. Za ich pomocą możliwe jest zarówno czyszczenie blatów kuchennych, lodówek, szafek, armatury czy kuchenek, jak i narożników! Posiadamy także warianty przeznaczone do miejscowego czyszczenia zaschniętych zabrudzeń, zakamarków czy spoin. Nie zabraknie też tych, bardzo chłonnych, idealnych do osuszania i polerowania powierzchni, a także do mycia szczelin i trudno dostępnych wgłębień.


Niezbędne środki do utrzymania nieskazitelnej czystości Twoich naczyń

Mycie naczyń za pomocą środków chemicznych do sprzątania z naszego sklepu pozwoli zachować ich oryginalny wygląd nawet przez wiele lat. Aktualny katalog obejmuje niezwykle skuteczny proszek do mycia naczyń, zapewniający doskonałą czystość i połysk na naczyniach, szklankach i sztućcach nawet przy najbardziej opornym zabrudzeniu. Nabłyszczający płyn dodatkowo usuwa osad z wody oraz przyśpiesza suszenie, a sól regenerująca do zmywarek dba o odpowiednie odkamienienie i pozbycie się osadu w urządzeniu, proponując przy tym świecące, nieskazitelnie czyste naczynia.


Ekologiczne środki do sprzątania

Sklep Ha-Ra wyróżnia się na rynku nie tylko znakomitą jakością proponowanych produktów, ale również ekologicznym podejściem, dlatego też oferuje swoim klientom całkowicie biodegradowalne, profesjonalne środki do sprzątania! Eko-fani znajdą tu naturalny, uniwersalny spray do czyszczenia powierzchni, ekologiczny płyn nabłyszczający, koncentrat, spryskiwacz, piankę, pastę czy proszek. Każdy z produktów powstał w trosce o dobro naszej planety i wykorzystanie mniej szkodliwych substancji. Postaw na naturalne środki do utrzymania czystości, zapraszamy!