Kije i drążki teleskopowe Ha-Ra stanowią niezastąpione narzędzia w sprzątaniu, umożliwiając osiągnięcie trudno dostępnych miejsc oraz przedłużenie zasięgu podczas czyszczenia różnych powierzchni.

Poniżej przedstawiamy ich funkcje oraz możliwości:

Kij teleskopowy ERA 1,14m – 1,70m
1. Może być łączony ze stopą ERA, wtedy stanowi Ekspres do mycia podłóg 38cm.
2. Może być łączony adapterem do Myjek okiennych Ha-Ra Standard (19cm, 32cm, 38cm) i Vario (19cm, 32cm).
3. Może być łączony adapterem ERA do Myjek okiennych ERA.
4. Zarówno w wersji do mycia podłóg, jak również do mycia okien może być przedłużany do nieskończoności Przedłużeniem drążka teleskopowego 0,93m.

Drążek teleskopowy Ha-Ra od 0,99m do 1,55m
1. Dostosowany jest wyłącznie do wszystkich myjek okiennych Ha-Ra przy pomocy adapterów i posiada możliwość przedłużania elementami o długości 93cm.

Drążek teleskopowy do mycia okien Ha-Ra Standard od 0,66m do 1,00m
1. Zakres teleskopu ograniczony jest do 1 m. Drążek nie posiada możliwości przedłużania

Drążek teleskopowy do mycia okien Ha-Ra ERA 0,66m do 1,00m
1. Zakres teleskopu ograniczony jest do 1 m. Drążek nie posiada możliwości przedłużania

189,00

Zestaw kija i adaptera ERA to idealne narzędzie do mycia okien, które znajdują się poza zasięgiem rąk podczas używania naszej nowej myjki do mycia okien ERA Ha-Ra. Kij w połączeniu z adapterem zapewnia wygodne przedłużenie rączki myjki, umożliwiając łatwiejsze i bardziej efektywne mycie powierzchni bez drabiny.                            

189,00

Kij ERA Standard 1,33 m z adapterem Standard i Vario - Łatwe mycie wysokich okien i ogrodów zimowych. Zapomnij o nieporęcznych drabinach czy uciążliwym wspinaniu się - z kijem ERA Standard i odpowiednim adapterem, czyszczenie okien i ogrodów staje się szybkie i efektywne.  

167,00

Uniwersalny kij/drążek, którego design spotyka się z funkcjonalnością. Kij Era Standard łączy czyszczenie podłóg, okien i ścian w jednym systemie. Jest lekki i bardzo trwały. Wraz ze stopą podłogową ERA 38cm stanowi Ekspres do mycia podłóg Era 38cm. Może być także wykorzystany jako przedłużenie rękojeści wszystkich myjek okiennych Ha-Ra.

189,00

Wielozadaniowy kij teleskopowy ERA ze stopą ERA 38cm. Nadaje się do mycia podłóg, do mycia ścian w wysokich pomieszczeniach oraz do myjek okiennych ERA 19/32cm, a także w połączeniu z adapterami do myjek okiennych Ha-Ra Standard 19/32/38cm i do myjek okiennych Vario 19cm. Umożliwia mycie dużych witryn, okien wysokich lub wysoko osadzonych. Istnieje opcja przedłużenia kija do praktycznie dowolnej długości elementami dł. 93cm, zapewniając jeszcze większy zasięg.      

179,00

Dostosowany specjalnie do najnowszych myjek okiennych ERA Ha-Ra. Z miękką w dotyku, antypoślizgową rękojeścią, którą można przedłużyć do 1,00 m. Kąt drążka teleskopowego można regulować w taki sposób, aby włókno myjki do mycia okien ERA dobrze przylegało do czyszczonej powierzchni. Sprytne rozwiązanie do mycia okien wysokich i ogrodach zimowych.

179,00

Dostosowany do myjek okiennych Ha-Ra Standard oraz Ha-Ra Vario. Regulowana długość drążka od 0,66 m do 1,00 m. Stabilny i lekki teleskop ułatwiający mycie okien osadzonych powyżej zasięgu ramion. Z gwarancją producenta.  Niezwykle poręczny. Zakres długości tego drążka nie posiada możliwości przedłużania.  

199,00

Kompatybilny wyłącznie z oryginalnymi myjkami do mycia okien Ha-Ra Standard oraz Ha-Ra Vario. Płynna regulacja teleskopu od 0,99 m do 1,55 m z możliwością wielokrotnego przedłużania elementami o długości 0,93 m. Stabilny, wygodny i lekki. Wykonany z lekkiego aluminium.

104,00

Element o długości 0,93m i średnicy 2,5cm, przedłuża długość drążka teleskopowego o dł. od 0,99m do 1,55m. Wykonany z lekkiego aluminium. Element przeznaczony wyłącznie do oryginalnych drążków teleskopowych do mycia okien Ha-Ra ®.


Dzięki zaawansowanej konstrukcji oraz możliwości przedłużania, te teleskopowe narzędzia umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników podczas sprzątania. Dodatkowo, ich użytkowanie jest niezwykle proste i wygodne, co czyni je nieocenionym wsparciem w codziennych pracach domowych.