Nowy System Mycia Podłóg QUICK MOP ERA Ha-Ra

Dla Klientów, którzy doceniają wygodę mycia podłóg bez potrzeby zdejmowania mopa do jego wypłukania, marka Ha-Ra wprowadziła nową serię ekspresów podłogowych QUICK MOP wraz z dopasowanymi do nich akcesoriami.

System mycia podłóg ERA Ha-Ra jest ukoronowaniem najnowszych osiągnięć technologii – zrównoważonej, kompaktowej, oraz o najwyższej jakości. System czyszczenia Ha-Ra nie tylko zachwyca estetycznym wzornictwem, ale również olśniewającą funkcjonalnością nowej serii ERA.

Nasza nowa seria produktów umożliwia przyspieszenie, ułatwienie i usprawnienie procesu sprzątania. Gwarancję korzyści wynikających z posiadania tak trwałych i skutecznie czyszczących produktów potwierdzają aż cztery patenty.

999,00

Nowy System mopowania ERA zaprojektowano specjalnie dla osób wolących wyżymać mop bez konieczności zdejmowania ze stelaża. Teraz możesz cieszyć się wygodą i skutecznością bez konieczności moczenia dłoni. Raz namoczonym mopem możesz wymyć do 60 m² podłogi. Sprawdź, jak ERA sprawia, że mycie podłóg staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe!

484,00

Urządzenie do mycia podłóg włóknami podłogowymi Ha-Ra. Stopa 38cm dostosowana do bezdotykowego wyżymania włókien. Składany kij ułatwia mycie podłóg w małych pomieszczeniach oraz pod meblami. Przełomowa jakość i trwałość (anodowane aluminium). Ekspres poręczny, funkcjonalny i elegancki.

267,00

Termoplastyczna, wytrzymała ściągaczka i miotła i w jednym, idealna do zbierania wody oraz suchych zanieczyszczeń. Przylega dokładnie do podłoża, jest lekka i elastyczna. Łatwa do zachowania higienicznej czystości. Jest pierwszym niezbędnym narzędziem do zbierania wody podczas mokrych prac czystościowych, wykonywanych w sposób mechaniczny i ręczny. Np. znakomicie sprawdza się w zbieraniu wody z posadzek wokół basenu, z podłóg, wysokich ścian i witryn mytych ciśnieniowo, itp. Zachwyca ergonomią, jej elastyczny przegub umożliwia łatwe czyszczenie pod dowolnym kątem. Może być łączona z uchwytami standardowymi i teleskopowymi ERA.

57,00

Tacka ociekowa ERA - ociekacz do suszenia mokrych rękawic, ścierek i włókien podłogowych Ha-Ra

54,00

Wyciskacz do wiadra ERA z prasą można wykorzystać do odsączania włókien podłogowych dostosowanych do naszych ekspresów podłogowych stalowych Ha-Ra.

27,00

Do mocowania Wiaderka ERA 6L podczas mycia podłóg lub jako podręczny wieszak na ściereczki i rękawice do sprzątania Ha-Ra. Klipsy stanowią także praktyczne rozwiązanie do zawieszania myjek okiennych Ha-Ra. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką.

319,00

Uchwyt mopów podłogowych Ha-Ra, zwany "stopą ekspresów podłogowych", dedykowany jest zarówno do kijów ERA teleskopowych, jak i skręcanych. Jego lekka konstrukcja umożliwia skuteczne przyciskanie włókna do czyszczonych powierzchni, a płaski profil pozwala na dotarcie nawet pod niskie meble. Dzięki zastosowanemu przegubowi, łączącemu go z kijem, ten uchwyt jest niezwykle zwrotny. Połączenie skuteczności i nowoczesnego designu zapewnia przyjemne i efektywne korzystanie z produktu.

1999,00

Zestaw do kompleksowego mycia wszystkich rodzajów podłóg wewnątrz domu oraz do bezpyłowego zamiatania i usuwania kurzu ze ścian i sufitów. Do mycia płytek podłogowych, kafli  z gresu szlifowanego oraz do mycia podłóg z desek i korka. Dzięki teleskopowej rączce Ekspresu podłogowego możesz również swobodnie odkurzać ściany i zbierać pajęczyny. Zestaw posiada wiadro dostosowane do wygodnego mycia okien i przechowywania Myjki do okien Ha-Ra oraz tackę i  haczyki (klipsy) do wygodnego przechowania ścierek podczas sprzątania. Super wygodna platforma z rolkami, na której osadzone są wiadra sprawia, że nie dźwigasz wiader z wodą.

384,00

Wiadro ERA z prasą, umożliwiające wygodne wyciskanie włókien podłogowych Ha-Ra bez moczenia rąk. Zapraszam do obejrzenia filmiku poniżej i zobaczenia, jak to działa.

167,00

Uniwersalny kij/drążek, którego design spotyka się z funkcjonalnością. Kij Era Standard łączy czyszczenie podłóg, okien i ścian w jednym systemie. Jest lekki i bardzo trwały. Wraz ze stopą podłogową ERA 38cm stanowi Ekspres do mycia podłóg Era 38cm. Może być także wykorzystany jako przedłużenie rękojeści wszystkich myjek okiennych Ha-Ra.

189,00

Produkowany z wysokiej jakości materiałów zapewniających przełomową jakość i trwałość. Rękojeść wykonana z anodyzowanego aluminium o grubości ścianki 1,7 mm zapewnia wyjątkową trwałość i lekkość. Uchwyty kija zostały wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych. Są przyjemne w dotyku i antypoślizgowe. Łatwa regulacja długości - wystarczy półobrót - umożliwia ergonomiczną pracę na dowolnej wysokości. Istnieje możliwość przedłużania kija  o 93 cm do niemal dowolnej długości.

507,00

Kij i stopa wykonane z aluminium, dzięki temu są lekkie i zapewniają sprawną pracę włóknami podłogowymi Ha-Ra. Błyskawiczne i łatwe łączenie drążka i stopy metodą "klik". Stopa precyzyjnie utrzymuje mop. Regulowana długość drążka od 114cm do 170cm  umożliwia czyszczenie również wysokich ścian i sufitów. Jakość i trwałość to najważniejsze walory nowoczesnego Systemu ERA.