Nowa Era Mycia Podłóg

Oto miejsce, gdzie znajdziesz najnowsze produkty marki Ha-Ra, umożliwiające bezdotykowe czyszczenie podłóg przy użyciu systemu fizykalno-mechanicznego “ERA Premium”. Ten system jest opatentowany aż czterema patentami. Dzięki niemu osoby, które nie mogą lub nie chcą moczyć rąk, będą teraz mogły bez problemu i bezdotykowo korzystać z włókien do mycia podłóg Ha-Ra.

999,00

Połączenie designu i funkcjonalności. ERA to innowacyjny system, który łączy mycie podłóg, okien i innych powierzchni w jedno. To połączenie estetyki, zrównoważonego rozwoju i długowieczności z rewolucyjną funkcjonalnością, która ustanawia nowe standardy sprzątania (zgłoszone cztery patenty). System mopowania ERA mini można rozbudować w pełnowymiarowy system czyszczenia podłóg, okien i powierzchni.      

174,00

Uniwersalny Ściągacz ERA Miotła i ściągaczka w jednym: umożliwia szybkie i łatwe usuwanie suchych i sypkich zabrudzeń oraz płynów Nadaje się do wszystkich powierzchni: idealnie nadaje się do stosowania na podłogach gładkich i strukturalnych, a nawet dywanach, dywanikach i matach podłogowych Elastyczna warga zgarniająca wykonana z wysokiej jakości TPE można prać i wymieniać - Boczne wypustki zapobiegają uszkodzeniom przedmiotów Elastyczny przegub wycieraczki umożliwia łatwe czyszczenie pod dowolnym kątem Można łączyć z uchwytami teleskopowymi ERA i standardowymi

319,00

Uchwyt mopów podłogowych Ha-Ra, zwany "stopą ekspresów podłogowych", dedykowany jest zarówno do kijów ERA teleskopowych, jak i skręcanych. Jego lekka konstrukcja umożliwia skuteczne przyciskanie włókna do czyszczonych powierzchni, a płaski profil pozwala na dotarcie nawet pod niskie meble. Dzięki zastosowanemu przegubowi, łączącemu go z kijem, ten uchwyt jest niezwykle zwrotny. Połączenie skuteczności i nowoczesnego designu zapewnia przyjemne i efektywne korzystanie z produktu.

384,00

Wiadro ERA z prasą, umożliwiające wygodne wyciskanie włókien podłogowych Ha-Ra bez moczenia rąk. Zapraszam do obejrzenia filmiku poniżej i zobaczenia, jak to działa.

167,00

Uniwersalny kij/drążek, którego design spotyka się z funkcjonalnością. Kij Era Standard łączy czyszczenie podłóg, okien i ścian w jednym systemie. Jest lekki i bardzo trwały. Wraz ze stopą podłogową ERA 38cm stanowi Ekspres do mycia podłóg Era 38cm. Może być także wykorzystany jako przedłużenie rękojeści wszystkich myjek okiennych Ha-Ra.

189,00

Wielozadaniowy kij teleskopowy ERA ze stopą ERA 38cm. Nadaje się do mycia podłóg, do mycia ścian w wysokich pomieszczeniach oraz do myjek okiennych ERA 19/32cm, a także w połączeniu z adapterami do myjek okiennych Ha-Ra Standard 19/32/38cm i do myjek okiennych Vario 19cm. Umożliwia mycie dużych witryn, okien wysokich lub wysoko osadzonych. Istnieje opcja przedłużenia kija do praktycznie dowolnej długości elementami dł. 93cm, zapewniając jeszcze większy zasięg.