Myjka do mycia okien Ha-Ra Vario – trwałe urządzenie gwarantujące mycie okien bez smug!

Bezproblemowy gadżet. Coś, co kupujesz raz na wiele długich lat. Urządzenie zawsze gotowe do pracy. Myjka + woda + kilka chwil i okna czyste. Bez smug. Bez lepszych czy gorszych, środków chemicznych do mycia szyb. Bez ładowarki. Wyjmujesz ze schowka, zwilżasz wodą i myjesz. To wszystko!

Jedna myjka na 20 lat!

Wykonana w najwyższym standardzie jakości. Niezniszczalna! Myjesz, myjesz a ona wciąż działa i wciąż spełnia swoje zadanie lepiej niż oczekujesz.

Dzięki specjalnie opracowanemu włóknu  stanowiącemu część myjącą Myjki do mycia  Ha-Ra Vario (patent), z łatwością myje najbrudniejsze szyby bez użycia środka do mycia szyb.

Polecana dla ceniących swój czas i kochających kryształową czystość szyb.

 

od 267,00

Udoskonalona wersja myjki do mycia okien Ha-Ra Vario, dostosowana idealnie do mycia okien wysokich, ogrodów zimowych, zadaszeń. Stanowi dalszy rozwój urządzenia, które zdobyło 2 rekordy świata. Łączy w sobie design, funkcjonalność i tradycję. Posiada ergonomiczny uchwyt i nowo opracowany mechanizm obrotowy. Dzięki tak zwanemu spustowi pistoletowemu można ją łatwo odblokowywać, obracać i bezstopniowo regulować. Niemiecka jakość. Bezproblemowy produkt do mycia okien. Jedna myjka na wiele lat, zawsze gotowa go pracy.

244,00

Do ekologicznego mycia okien bez chemikaliów. Gwarantuje rezultat krystalicznie czystych szyb bez smug. Jest zawsze gotowa do wielogodzinnej pracy bez ładowarki i dostępu do prądu. Łatwa w użyciu. Jednym prostym urządzeniem możesz myć, osuszać jednocześnie polerując szybę. Może służyć do wielu zadań, jest niewiarygodnie trwała i wielofunkcyjna.