Co dzisiaj oznacza pojęcie „dobry proszek do prania”?

Dobry proszek do prania powinien w równej mierze sprostać oczekiwaniom człowieka i środowiska. Zatem, powinien dopierać każde zabrudzenie pielęgnując jednocześnie tkaninę, bezwarunkowo i do końca usuwać plamy, nie zakrywając ich tak, jak robią to syntetyczne proszki do prania. Zapach jego nie może podrażniać górnych dróg oddechowych, nie może uczulać, winien być do końca biodegradowalny, a pranie winno być pachnące świeżością, miękkie i tanie.

Sporo tego – ale dla ekologicznych produktów do prania Ha-Ra nie jest to wyzwaniem. Zarówno proszki do prania Saponella Biel i Saponella Color jak również Uniwersalny koncentrat Ha-Ra polecany do prania naturalnych tkanin z wełny i jedwabiu posiadają dopracowaną unikatową recepturę. Całość tych skoncentrowanych, naturalnych detergentów do prania uzupełniają akcesoria w postaci woreczków do prania, pojemników na proszki i wełnianych kulek do suszarek.

179,99

Ekologiczny proszek do prania Saponella Biel - naturalny detergent Ha-Ra do prania tkanin białych. 3kg – do 150 prań. Skuteczny i wydajny! Oficjalnie potwierdzony zwycięzca 13 testów na rynku niemieckim!

179,00

Naturalny proszek do prania Saponella Color - ekologiczny detergent Ha-Ra do prania kolorów. Skuteczny i wydajny! 3kg – do 137 prań. Oficjalnie potwierdzony zwycięzca 13 testów na rynku niemieckim!

357,00

Komplet w 100% ekologicznych silnie skoncentrowanych proszków do prania spełniający wymogi najbardziej wymagających użytkowników. Pranie białe - jest śnieżno białe, pranie kolorowe - raduje świeżą gamą barw. Subtelny naturalny zapach, świetna tolerancja dla wrażliwej skóry, innowacyjny skład, ekonomia i siła działania proszków do prania Ha-Ra plasuje je na najwyższym poziomie na świecie.

129,00

Ekologiczny odplamiacz z wybielaczem tlenowym i systemem multienzymatycznym. Nadaje się jako wzmacniacz mocy prania, do wstępnego czyszczenia plam i do namaczania prania. Tkaninom białym zapewnia biel, a kolorowym trwałość koloru. Niezwykle delikatny dla włókien, dzięki działaniu antypillingowemu. Działa już w temperaturze 30°C. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dlatego nadaje się również dla alergików.

137,00

Silnie czyszczący ekologiczny środek do zmywarek i pralek, czajników  oraz innych urządzeń AGD. Wydajny. Produkowany na bazie środków powierzchniowo czynnych pozyskiwanych z surowców odnawialnych i naturalnym kwasie mlekowym.  Usuwa uporczywy brud i nieprzyjemne zapachy oraz pozostawia naturalnie świeży zapach marakui i kumkwatu. Chroni przed korozją.

94,00

Zapewnia suche miejsce do przechowywania. Rozmiar dokładnie dopasowany do 3 kg opakowania proszku do prania Saponella Ha-Ra. Stylowy biały pojemnik ze szczelnie przylegającą drewnianą pokrywką jest ozdobą każdej łazienki i kuchni.

94,00

delikatnych tkanin, bielizny, drobnych elementów garderoby, ubranek dziecięcych. Chroni pranie w bębnie pralki przed nitkami, kłaczkami ze swetrów, czapek, dzianin, kocyków.  Zalecany do prania wszystkich włókien, ściereczek i rękawic Ha-Ra. Bardzo trwały, starannie wykonany, z tkaniny o wyjątkowo gęstym splocie.

Najlepszy
94,50

Wielozadaniowy Superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych,  i co najmniej 300 l chemii do czyszczenia. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

1397,00

Kanister z Uniwersalnym Koncentratem Hans Raab do czyszczenia, mycia, pielęgnacji wszelkich powierzchni.

119,00

Do wielu obszarów zastosowań  wewnątrz i na zewnątrz budynków. Doskonały do czyszczenia kostki brukowej, płytek chodnikowych, kaskad, basenów, rzeczek ogrodowych, mebli ogrodowych. Przyjazny dla zieleni. Skutecznie usuwa grzyby i pleśnie ze ścian, kamieni dekoracyjnych, pomników cmentarnych, a wewnątrz domu do czyszczenia lodówek, desek do krojenia, zabawek dla dzieci. Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i ogrodu. Przyjazny małym dzieciom i alergikom.


Które detergenty do prania wybrać? Naturalne czy syntetyczne?

Dedykowane do prania produkty Ha-Ra są optymalnym wyborem dla gospodyń domowych, a także profesjonalnych pralni w różnych gałęziach przemysłu. Idealnie sprawdzają się i są polecane do prania tkanin medycznych, jak również do prania naszych specjalnych włókien podłogowych, przeznaczonych do mycia podłóg w pomieszczeniach typu clean room.

Bez względu na to, czy pierzesz kolorowe czy białe rzeczy, wśród naturalnych detergentów i akcesoriów Ha-Ra znajdziesz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Ty decydujesz o tym jakich efektów oczekujesz. Stosując naturalne detergenty do prania, na bazie naturalnych mydeł masz gwarancję, że biel naprawdę promienieje bielą, a kolory utrzymują swoją barwę. Proszki rozpuszczają się do końca w wodzie, a dzięki właściwościom skały mydlanej pod nazwą steatyt, czynią tkaninę miękką. Możesz spokojnie zrezygnować ze zmiękczania tkanin płynem do płukania.

W zamian za to, możesz skorzystać z użytecznych rozwiązań jakie zapewniają akcesoria do prania. Jednym z nich są wełniane kule do suszarek. Jeśli używasz suszarki możesz włożyć do niej kule, które dodatkowo rozluźniają włókna tkanin. Możesz użyć ich również do zwykłego wirowania. Po otwarciu opakowania z proszkiem natychmiast doświadczasz, na czym polega różnica między zapachem syntetycznym i zapachem pozyskanym z surowców naturalnych. Aby jakości stało się zadość, proszki możesz przetrzymywać w bardzo eleganckich pudełkach z oznakowaniem do bieli i koloru.

Ty decydujesz o tym co wypłynie z pralki do ścieków i jaką wodę będziemy mieli za rok, dwa i za sto lat. Czy trawa będzie zielona, czy będziemy oddychać zdrowym powietrzem, czy dusić się jak dzisiaj ryby w Odrze?

Ty decydujesz o tym ile ma Cię kosztować jedno pranie, w jakim proszku do prania ubranek dziecięcych prać niemowlęce ubranka.