Utrzymanie odpowiedniego ładu w pomieszczeniach, szczególnie tych bardzo intensywnie użytkowanych, wymaga zaangażowania oraz użycia przeznaczonych do tego środków czystości. Niezależnie od specyfiki pomieszczeń czy ich metrażu, firma Ha-Ra, funkcjonująca na polskim rynku od niemal 30 lat, pomoże to zrobić w łatwy, a przy tym bardzo przyjemny sposób, dysponując szerokim wyborem naturalnych środków do sprzątania.


Nowy
97,00

Opakowanie uzupełniające dla Aktywnego Sprayu Ha-Ra 360°

Nowy
84,00

Idealny środek czyszczący (nie tylko), wszędzie gdzie go potrzebujesz! Rozpyl, wytrzyj, gotowe! Nowo opracowana formuła zapewnia natychmiastowy połysk na wszystkich powierzchniach w domu i nie tylko.

89,00

naturalny preparat na bazie wysokiej jakości olejów roślinnych i czystego wosku pszczelego. Czyści, pielęgnuje i konserwuje meble drewniane, olejowane, woskowane i lakierowane. Nadaje naturalny satynowy połysk.

Nowość
47,00

Ekologiczny środek nabłyszczający do zmywarek o unikalnej jakości Ha-Ra. Błyskawiczne suszenie. Dodatkowa porcja połysku!

Nowość
144,00

Już jest! ekologiczny, wydajny i produktywny. Tylko 2-3 łyżeczki! Gwarantowany efekt mycia. Krystalicznie czyste naczynia!

Nowość
19,00

Gruboziarnista sól regenerująca o wysokiej czystości. Zmywarka bez kamienia i osadu oraz świecące, nieskazitelnie czyste naczynia.

Nowy
179,00

Idealny środek czyszczący, wszędzie gdzie go potrzebujesz! Rozpyl, wytrzyj, gotowe! Zestaw przy, którym przestaniesz się martwić "czy jeszcze mi wystarczy" Nowo opracowana formuła zapewnia natychmiastowy połysk na wszystkich powierzchniach w domu i nie tylko.

Nowość
210,00

Zestaw, który gwarantuje krystalicznie czyste naczynia!

89,00

Wielozadaniowy Superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego, przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

44,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

1340,00

Kanister z Uniwersalnym Koncentratem Hans Raab do czyszczenia, mycia, pielęgnacji wszelkich powierzchni.

89,00

Kalkex Ha-Ra całkowicie naturalny środek odkamieniający. Ekstrahowany z owoców cytrusowych 100% kwas cytrynowy. Do usuwania kamienia w łazience, w kuchni, w instalacjach sanitarnych. Bezpieczny dla zdrowia.


Dlaczego warto postawić na ekologiczne środki do sprzątania?

Jeśli zastanawiają się Państwo, czym właściwie charakteryzują się ekologiczne środki do sprzątania firmy Ha-Ra, już spieszymy z odpowiedzią. Produkty te wyróżnia przede wszystkim ekonomia i aspekt ekologiczny - zakup płynu pielęgnacyjnego wiąże się z wydajnym, długoletnim zastosowaniem, dzięki czemu nie wytwarzamy w krótkim czasie kolejnych, plastikowych opakowań. Artykuły z naturalnym pH są całkowicie bezpieczne i biodegradowalne, powstały na bazie naturalnych surowców, dlatego zmniejszają reakcje alergiczne czy infekcje górnych dróg oddechowych. Zdecydowanie warto postawić na sprawdzony skład i jeden produkt, który zastąpi dotychczas stosowane mleczka, płyny czy emulsje. Bogaty ich wybór znajduje się właśnie w naszym sklepie. Wśród nich uwzględniliśmy m.in. aktywny spray do natychmiastowego sprzątania, płyn nabłyszczający czy też uniwersalny koncentrat.


Wysoka skuteczność działania

Wielozadaniowy, naturalny płyn do sprzątania Ha-Ra sprawdza się w pracach polegających na myciu, praniu i czyszczeniu każdej powierzchni. Uniwersalny koncentrat - płyn pielęgnacyjny Ha-Ra wyróżnia się obecnością poręcznego dozownika, który znacznie ułatwia dozowanie kropli. Jest niezastąpiony przy jego dozowaniu na ściereczkę bądź myjkę. Jego zaletą jest też przyjemny zapach, biodegradowalność oraz uniwersalność. Przy pomocy wspomnianego płynu można skutecznie usunąć najtrudniejsze zabrudzenia, m.in. z okien, ścian, lustrzanych płytek, szyb i witryn sklepowych, parapetów lub sanitariatów. To środek, który niezwykle dobrze sprawdzi się podczas dokładnego czyszczenia wielu powierzchni w biurach, restauracjach, halach magazynowych i obiektach przemysłowych. Należy dodać, że ten, ale też inne środki czystości prezentowane w naszej ofercie, są niezwykle silnie skoncentrowane, ekonomiczne i bardzo wydajne.


Jakie naturalne środki do czyszczenia wybrać?

Oferta naszego sklepu obejmuje naturalne środki do czyszczenia, m.in. ekologiczne proszki do mycia naczyń, które chronią srebro przed korozją, czy też wielozadaniowe superkoncentraty pochodzenia organicznego, płyny nabłyszczające i usuwające plamy (bez pozostawiania smug) na sztućcach czy szklankach, przyspieszające jednocześnie suszenie naczyń w zmywarce. Oprócz tego do Państwa dyspozycji oddajemy: regenerującą sól do zmywarek, chroniącą naczynia przed osadami kamiennymi i wapiennymi oraz pasty do ekstremalnie brudnych powierzchni, które czyszczą stal szlachetną, chrom, miedź czy mosiądz. Są to produkty, które znajdują szerokie zastosowanie w pracy wielu ekip sprzątających i miejscach codziennego użytku, gdzie wymagane jest zachowanie nienagannej higieny. Przedstawiony płyn pielęgnacyjny zmniejsza napięcie powierzchniowe, czyli rozbija krople wody na bardzo małe, drobne cząsteczki, którymi znacznie łatwiej jest czyścić różne powierzchnie, nawet chropowate i takie, z których trudniej usunąć zanieczyszczenia. Nasze produkty charakteryzują się patentami oraz gwarancjami, dzięki którym są coraz chętniej wybierane przez klientów i znacząco przewyższają swoją funkcjonalnością inne, dostępne na rynku środki czyszczące. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz do składania zamówień w wygodnej formie online.