Utrzymanie odpowiedniego ładu w pomieszczeniach, szczególnie tych bardzo intensywnie użytkowanych, wymaga zaangażowania oraz użycia przeznaczonych do tego środków czystości. Niezależnie od specyfiki pomieszczeń czy ich metrażu, firma Ha-Ra, funkcjonująca na polskim rynku od niemal 30 lat, pomoże to zrobić w łatwy, a przy tym bardzo przyjemny sposób, dysponując szerokim wyborem naturalnych środków do sprzątania.


Nowy zapach
84,00

preparat do szybkiego czyszczenia bez smug, wszystkich lekkich i średnich zabrudzeń, na gładkich, zmywalnych powierzchniach w domu, ogrodzie i pojeździe. Wystarczy spryskać i przetrzeć ściereczką Ha-Ra. Wersja limitowana  

97,00

Opakowanie uzupełniające dla Aktywnego Sprayu Ha-Ra 360°

84,00

Idealny środek czyszczący (nie tylko), wszędzie gdzie go potrzebujesz! Rozpyl, wytrzyj, gotowe! Nowo opracowana formuła zapewnia natychmiastowy połysk na wszystkich powierzchniach w domu i nie tylko.

47,00

Ekologiczny środek nabłyszczający do zmywarek o unikalnej jakości Ha-Ra. Błyskawiczne suszenie. Dodatkowa porcja połysku!

144,00

Ekologiczny mocno skoncentrowany proszek do mycia naczyń do każdej zmywarki. Dozujesz 2-3 łyżeczki. Wystarcza na 200 wsadów. Gwarantowany efekt mycia. Krystalicznie czyste naczynia!  Skuteczna ochrona srebra, stali nierdzewnej i szkła.

19,00

Gruboziarnista sól regenerująca o wysokiej czystości. Zmywarka bez kamienia i osadu oraz świecące, nieskazitelnie czyste naczynia.

127,00

mocno skoncentrowany, wyjątkowo ekonomiczny i wydajny. Zastąpi ponad 33 butelki komercyjnych płynów do czyszczenia muszli, toalet turystycznych, bidetów, pisuarów. Posiada silną moc myjącą, skutecznie usuwa osady. Naturalny w 100% skład. Bezpieczny dla zdrowia. Nie zawiera chloru i sztucznych zapachów.

177,00

ekologiczny środek do czyszczenia toalet. Prawdziwie w 100% naturalny. Przyjazny dla środowiska. Niezwykle mocny i skuteczny w czyszczeniu. Bez trudu usuwa wszelkie naloty organiczne na ceramice sanitarnej. Wysoko skoncentrowany. Bardzo wydajna formuła koncentratu. Jedna butelka WC Power BIO zastępuje 33 butelki komercyjnych płynów. Zapach to naturalne olejki pomarańczowo-lawendowe.  

179,00

Idealny środek czyszczący, wszędzie gdzie go potrzebujesz! Rozpyl, wytrzyj, gotowe! Zestaw przy, którym przestaniesz się martwić "czy jeszcze mi wystarczy" Nowo opracowana formuła zapewnia natychmiastowy połysk na wszystkich powierzchniach w domu i nie tylko.

210,00

Zestaw, który gwarantuje krystalicznie czyste naczynia!

Nowy zapach
94,00

Superkoncentrat o tysiącu zastosowań - czyszcząc pielęgnuje każdą powierzchnię. Niespotykana wydajność, daje spektakularne oszczędności. To najbardziej ekonomiczny środek czyszczący na świecie. Wystarczy kilka kropli, aby wyczyścić gigantyczne powierzchnie. W 100% naturalny, biodegradowalny skład bezpieczny dla naszej planety. Edycja limitowana

Najlepszy
94,50

Wielozadaniowy Superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych,  i co najmniej 300 l chemii do czyszczenia. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.


Dlaczego warto postawić na ekologiczne środki do sprzątania?

Jeśli zastanawiają się Państwo, czym właściwie charakteryzują się ekologiczne środki do sprzątania firmy Ha-Ra, już spieszymy z odpowiedzią. Produkty te wyróżnia przede wszystkim ekonomia i aspekt ekologiczny - zakup płynu pielęgnacyjnego wiąże się z wydajnym, długoletnim zastosowaniem, dzięki czemu nie wytwarzamy w krótkim czasie kolejnych, plastikowych opakowań. Artykuły z naturalnym pH są całkowicie bezpieczne i biodegradowalne, powstały na bazie naturalnych surowców, dlatego zmniejszają reakcje alergiczne czy infekcje górnych dróg oddechowych. Zdecydowanie warto postawić na sprawdzony skład i jeden produkt, który zastąpi dotychczas stosowane mleczka, płyny czy emulsje. Bogaty ich wybór znajduje się właśnie w naszym sklepie. Wśród nich uwzględniliśmy m.in. aktywny spray do natychmiastowego sprzątania, płyn nabłyszczający czy też uniwersalny koncentrat.


Wysoka skuteczność działania

Wielozadaniowy, naturalny płyn do sprzątania Ha-Ra sprawdza się w pracach polegających na myciu, praniu i czyszczeniu każdej powierzchni. Uniwersalny koncentrat - płyn pielęgnacyjny Ha-Ra wyróżnia się obecnością poręcznego dozownika, który znacznie ułatwia dozowanie kropli. Jest niezastąpiony przy jego dozowaniu na ściereczkę bądź myjkę. Jego zaletą jest też przyjemny zapach, biodegradowalność oraz uniwersalność. Przy pomocy wspomnianego płynu można skutecznie usunąć najtrudniejsze zabrudzenia, m.in. z okien, ścian, lustrzanych płytek, szyb i witryn sklepowych, parapetów lub sanitariatów. To środek, który niezwykle dobrze sprawdzi się podczas dokładnego czyszczenia wielu powierzchni w biurach, restauracjach, halach magazynowych i obiektach przemysłowych. Należy dodać, że ten, ale też inne środki czystości prezentowane w naszej ofercie, są niezwykle silnie skoncentrowane, ekonomiczne i bardzo wydajne.


Jakie naturalne środki do czyszczenia wybrać?

Oferta naszego sklepu obejmuje naturalne środki do czyszczenia, m.in. ekologiczne proszki do mycia naczyń, które chronią srebro przed korozją, czy też wielozadaniowe superkoncentraty pochodzenia organicznego, płyny nabłyszczające i usuwające plamy (bez pozostawiania smug) na sztućcach czy szklankach, przyspieszające jednocześnie suszenie naczyń w zmywarce. Oprócz tego do Państwa dyspozycji oddajemy: regenerującą sól do zmywarek, chroniącą naczynia przed osadami kamiennymi i wapiennymi oraz pasty do ekstremalnie brudnych powierzchni, które czyszczą stal szlachetną, chrom, miedź czy mosiądz. Są to produkty, które znajdują szerokie zastosowanie w pracy wielu ekip sprzątających i miejscach codziennego użytku, gdzie wymagane jest zachowanie nienagannej higieny. Przedstawiony płyn pielęgnacyjny zmniejsza napięcie powierzchniowe, czyli rozbija krople wody na bardzo małe, drobne cząsteczki, którymi znacznie łatwiej jest czyścić różne powierzchnie, nawet chropowate i takie, z których trudniej usunąć zanieczyszczenia. Nasze produkty charakteryzują się patentami oraz gwarancjami, dzięki którym są coraz chętniej wybierane przez klientów i znacząco przewyższają swoją funkcjonalnością inne, dostępne na rynku środki czyszczące. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz do składania zamówień w wygodnej formie online.