Mopy podłogowe Ha-Ra to synonim trwałej jakości i doskonałego efektu czyszczenia.

Na rynku dostępna jest szeroka różnorodność rodzajów mopów do mycia podłóg. Jednak często trudno jest dokonać właściwego wyboru, aby znaleźć trwały i efektywnie myjący model spośród tej rozmaitości. Jeśli doskonała czystość, pozbawiona smug i zacieków na podłodze nadal sprawia Państwu trudności, warto rozważyć skorzystanie z włókien do mycia podłóg marki Ha-Ra. Nasze ekologiczne i niezawodne mopy podłogowe Ha-Ra pozwalają niezwykle łatwo oczyścić każdą podłogę bez stosowania chemikaliów. Są niepokonane w mocy czyszczenia, i niezdzieralne. To je wyróżnia na rynkach całego świata.

249,00

Do mycia podłóg gładkich i lśniących. Ogromna gęstość włókien,  gwarantuje wydajne czyszczenie bez smug. Jedno zamoczenie mopa wystarcza wymycie do 50 m podłogi. Włókno Mach6 Soft Pur zaprojektowano specjalnie do mycia błyszczących płytek z gresu polerowanego, granitu, podłóg marmurowych, desek lakierowanych, podłóg z PCV, laminatu.  Ultracienka, miękka i bardzo gęsta włóknina mopa  podczas mycia samoistnie wydobywa naturalne piękno wszystkich podłóg nabłyszczanych. Pasuje do Ekspresu podłogowego ERA 38 cm.

224,00

Włókno do zamiatania podłóg Ha-Ra to wyjątkowo chłonny mop, do szybkiego pozbycia się kurzu, okruszków i włosów. Działa natychmiast nie unosząc kurzu do góry. W każdej chwili gotowe do działania. Jest bezprądową alternatywą dla odkurzacza. Bardzo wytrzymałe, niezbędne tam, gdzie nie można czyścić na mokro. Mop  Przyjazny alergikom.

189,00

Wytrzymałe włókno podłogowe do użytku na zewnątrz! Opracowane specjalnie do stosowania szorstkich powierzchni. Wyjątkowo odporne na nacisk i ścieranie. Długowieczne, wydajne i niezawodne. Włókno pasuje do Ekspresów podłogowych stalowych 30 cm.  

199,00

Zaprojektowane specjalnie do mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych. Włókno Zielone zewnętrzne pasuje do wycofanych Ekspresów podłogowych Perfekt 32,5 cm.

239,00

Bardzo chłonne i wytrzymałe włókno do mycia podłóg zewnętrznych. Idealnie przylega do powierzchni i zbiera grubo nagromadzone zabrudzenia. Zatrzymuje dużo wody, dlatego po jednym namoczeniu oczyszcza nawet do 40 m² posadzek. Przeznaczone do mycia podłóg z kamienia naturalnego, tarasów, garaży, podłóg szorstkich, podłóg gumowych, łupków, kamienia itp. W połączeniu z naszym ekologicznym środkiem do usuwania mchu, pleśni i grzybów Ha-Ra Family, idealne nadaje się do usuwania zielonych nalotów z posadzek, bram garażowych, płotów. Niezwykle mocne i odporne na ścieranie, niedoścignione włókno podłogowe Ha-Ra.

249,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych. Włókno pasuje do wycofanych Ekspresów podłogowych Perfekt 42,5 cm i jest dostępne.

229,00

Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu. Włókno pasuje do wycofanych Ekspresów podłogowych Perfekt 32,5 cm.

239,00

Unikalne połączenie niebieskiej struktury monofilamentu i i białej nanowłókniny. Niebieskie włókno rozbija brud, a białe pochłania. Włókno podłogowe  Nano Gold Igel można stosować do mycia na mokro, na wilgotno oraz do zamiatania na sucho. Nadaje się do szorstkich i teksturowanych płytek, kostki brukowej i podłóg kamiennych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Jest idealne do mycia porowatych płytek gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych oraz lastriko.

249,00

Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu. Włókno pasuje do wycofanych Ekspresów podłogowych Perfekt 32,5 cm i jest dostępne.

239,00

Do mycia podłóg podgrzewanych gładkich i porowatych. Unikalna struktura włókna, produkowana wyłącznie przez markę Ha-Ra sprawia, że przy myciu podgrzewanych podłóg znika problem smug, pomazanych podłóg i zacieków. Podłoga się nie klei. Włókno pasuje do Ekspresów podłogowych stalowych 30 cm.

249,00

Przeznaczone do codziennego mycia gładkich płytek podłogowych, podłóg podgrzewanych z polerowanego gresu, terakoty. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi na wodę osiąga najwyższą wydajność powierzchniową spośród wszystkich włókien Ha-Ra. Bardzo wytrzymałe. Polecane zarówno dla przemysłu i domu.  

249,00

Wszechstronne włókno podłogowe Ha-Ra, przeznaczone do mycia niemal wszystkich podłóg wewnątrz domu. Niezastąpione do mycia podłóg podgrzewanych.  Bardzo chłonne. Dzięki ogromnej gęstości i zintegrowanym zbiornikom wody wyróżnia się niezrównaną wydajnością powierzchniową. Myje ponad 50 m² bez wchłaniania nowej wody. Podczas płukania z łatwością oddaje zabrudzenia. Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich płytek podłogowych, gładkich polerowanych ale także gresowych niepolerowanych, do mycia paneli podłogowych, podłóg z tworzyw sztucznych. Włókno pasuje do wycofanych Ekspresów podłogowych Perfekt 42,5 cm i jest dostępne.  


Funkcjonalność i komfort użytkowania dla każdego

Sprzątanie za pomocą klasycznego, niewygodnego w użyciu mopa do podłóg zdecydowanie nie należy do przyjemności, przez co bardzo często jest odwlekane w czasie. Niezależnie od tego, do jakich powierzchni mopy firmy Ha-Ra są przeznaczone, należy wiedzieć, że wyróżnia je bardzo duża gęstość. Wpływa to na znacznie dokładniejszą, mniej czasochłonną pielęgnację, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo nie tylko czas, ale i energię. Włókna do mycia podłóg myją powierzchnię na wilgotno, zbierając wodę i nie pozostawiając smug. Niektóre z nich po bokach posiadają miękkie igły, które znacząco wspomagają czyszczenie zagłębień powierzchni, takich jak fugi, a także zdejmują większy brud.


Precyzja wykonania mopów podłogowych firmy Ha-Ra

Dobre mopy do mycia podłogi Ha-Ra to doskonały przykład bardzo praktycznego wyrobu, charakteryzującego się prostotą formy oraz wysoką jakością włókien do codziennego mycia niemal każdej powierzchni. Idealnie sprawdzą się nie tylko w przypadku podłóg gładkich, ale też porowatych, chropowatych oraz tych z szerokimi fugami . Niestraszne im płytki granitowe, korki, marmur, panele, kafelki, PCV czy podłogi utwardzane warstwami polimerowymi. Oferujemy także mopy specjalnie przeznaczone do posadzek żywicznych i betonowych. Mopy Ha-Ra wyróżnia żywotność włókna w gospodarstwie domowym nawet do 20-lat! Włókna są niezwykle gęste, przywierają do podłogi, zabierają wodę i nie pozostawiają smug. Bazę mopów Ha-Ra stanowią najwyższej jakości włókno nano oraz mikro. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami proponowanych przez nas mopów, dzięki czemu dobiorą Państwo model idealny do swoich potrzeb. Wszystkie modele mopów do podłóg zaprojektowaliśmy, nawiązując do hasła firmy: „Czysto i zdrowo”, bez wykorzystania niebezpiecznej dla zdrowia chemii!


Poradnik - jak myć podłogi mopem Ha-Ra?

Mopy do mycia podłogi dostępne w ofercie naszego sklepu sprawdzą się szczególnie do sprzątania tarasów, klatek schodowych, korytarzy, piwnic, ale też powierzchni biurowych, gastronomicznych oraz dużych hal produkcyjnych. Niezależnie od miejsca ich wykorzystania, sposób użytkowania jest zupełnie nieskomplikowany - wystarczy namoczyć włókno w wiaderku z wodą lub płynem i dokładnie wycisnąć w wyciskarce nadmiar wody, następnie nałożyć wilgotne włókno na ekspres i myć zakreślając literę S delikatnymi ruchami. Po użyciu można prać ręcznie lub w pralce w temp. 30-40 stopni Celsjusza. Mopy do podłóg widoczne w tej kategorii zdecydowanie wyróżniają się na tle innych modeli dostępnych na rynku m.in. za sprawą obecności patentów, o których więcej piszemy tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą!