Mopy podłogowe Ha-Ra to synonim trwałej jakości i doskonałego efektu czyszczenia.

Na rynku dostępna jest szeroka różnorodność rodzajów mopów do mycia podłóg. Jednak często trudno jest dokonać właściwego wyboru, aby znaleźć trwały i efektywnie myjący model spośród tej rozmaitości. Jeśli doskonała czystość, pozbawiona smug i zacieków na podłodze nadal sprawia Państwu trudności, warto rozważyć skorzystanie z włókien do mycia podłóg marki Ha-Ra. Nasze ekologiczne i niezawodne mopy podłogowe Ha-Ra pozwalają niezwykle łatwo oczyścić każdą podłogę bez stosowania chemikaliów. Są niepokonane w mocy czyszczenia, i niezdzieralne. To je wyróżnia na rynkach całego świata.

189,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.  

199,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.

239,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.

249,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych. Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 42,5 cm.

229,00

Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu. Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. 

239,00

Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu.

249,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 42,5 cm. Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu.

239,00

Do mycia podłóg podgrzewanych gładkich i porowatych. Unikalna struktura włókna, produkowana wyłącznie przez markę Ha-Ra sprawia, że przy myciu podgrzewanych podłóg nie masz problemu smug, rozmazanych zacieków. Podłoga się nie klei.  

239,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich gładkich podłóg drewnianych, gresowych polerowanych w tym także podgrzewanych.

249,00

Przeznaczone do codziennego mycia gładkich płytek podłogowych, podłóg podgrzewanych z polerowanego gresu, terakoty. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi na wodę osiąga najwyższą wydajność powierzchniową spośród wszystkich włókien Ha-Ra. Bardzo wytrzymałe. Polecane zarówno dla przemysłu i domu.  

249,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 42,5 cm. Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich gładkich podłóg drewnianych, gresowych polerowanych w tym także podgrzewanych.

219,00

Do mycia na wilgotno podłóg gładkich i chropowatych: płytki granitowe, korek, marmur, panele, kafelki, PCV, podłogi utwardzane warstwami polimerowy


Funkcjonalność i komfort użytkowania dla każdego

Sprzątanie za pomocą klasycznego, niewygodnego w użyciu mopa do podłóg zdecydowanie nie należy do przyjemności, przez co bardzo często jest odwlekane w czasie. Niezależnie od tego, do jakich powierzchni mopy firmy Ha-Ra są przeznaczone, należy wiedzieć, że wyróżnia je bardzo duża gęstość. Wpływa to na znacznie dokładniejszą, mniej czasochłonną pielęgnację, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo nie tylko czas, ale i energię. Włókna do mycia podłóg myją powierzchnię na wilgotno, zbierając wodę i nie pozostawiając smug. Niektóre z nich po bokach posiadają miękkie igły, które znacząco wspomagają czyszczenie zagłębień powierzchni, takich jak fugi, a także zdejmują większy brud.


Precyzja wykonania mopów podłogowych firmy Ha-Ra

Dobre mopy do mycia podłogi Ha-Ra to doskonały przykład bardzo praktycznego wyrobu, charakteryzującego się prostotą formy oraz wysoką jakością włókien do codziennego mycia niemal każdej powierzchni. Idealnie sprawdzą się nie tylko w przypadku podłóg gładkich, ale też porowatych, chropowatych oraz tych z szerokimi fugami . Niestraszne im płytki granitowe, korki, marmur, panele, kafelki, PCV czy podłogi utwardzane warstwami polimerowymi. Oferujemy także mopy specjalnie przeznaczone do posadzek żywicznych i betonowych. Mopy Ha-Ra wyróżnia żywotność włókna w gospodarstwie domowym nawet do 20-lat! Włókna są niezwykle gęste, przywierają do podłogi, zabierają wodę i nie pozostawiają smug. Bazę mopów Ha-Ra stanowią najwyższej jakości włókno nano oraz mikro. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami proponowanych przez nas mopów, dzięki czemu dobiorą Państwo model idealny do swoich potrzeb. Wszystkie modele mopów do podłóg zaprojektowaliśmy, nawiązując do hasła firmy: „Czysto i zdrowo”, bez wykorzystania niebezpiecznej dla zdrowia chemii!


Poradnik - jak myć podłogi mopem Ha-Ra?

Mopy do mycia podłogi dostępne w ofercie naszego sklepu sprawdzą się szczególnie do sprzątania tarasów, klatek schodowych, korytarzy, piwnic, ale też powierzchni biurowych, gastronomicznych oraz dużych hal produkcyjnych. Niezależnie od miejsca ich wykorzystania, sposób użytkowania jest zupełnie nieskomplikowany - wystarczy namoczyć włókno w wiaderku z wodą lub płynem i dokładnie wycisnąć w wyciskarce nadmiar wody, następnie nałożyć wilgotne włókno na ekspres i myć zakreślając literę S delikatnymi ruchami. Po użyciu można prać ręcznie lub w pralce w temp. 30-40 stopni Celsjusza. Mopy do podłóg widoczne w tej kategorii zdecydowanie wyróżniają się na tle innych modeli dostępnych na rynku m.in. za sprawą obecności patentów, o których więcej piszemy tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą!