49,00

wykonany w 100% z czystej miedzi. Higieniczny. Odporny na korozję. Usuwa uporczywe zabrudzenia z garnków, patelni i płyt kuchennych oraz innych nawet delikatnych powierzchni. Po użyciu może być myty w zmywarce. Nie rozwijają się na nim bakterie. Trwały i całkowicie nadający się do recyklingu. Wytworny, kuchenny gadżet z prawdziwej miedzi. Nieodzowny przy naczyniach i garnkach z miedzi. Komplet - 2 sztuki. 

49,00

Pojemnik w stylu vintage. Do przechowywania żywności - produktów sypkich, kasz, ziaren, mąki itp. Do proszku do zmywarek, proszku do prania. Metalowy. Stabilny, szczelnie przylegająca pokrywka.

399,00

Do wygodnego namaczania i wyciskania włókien Ha-Ra podczas mycia podłóg. Przyspiesza mycie i czyni je łatwiejszym.

94,00

delikatnych tkanin, bielizny, drobnych elementów garderoby, ubranek dziecięcych. Chroni pranie w bębnie pralki przed nitkami, kłaczkami ze swetrów, czapek, dzianin, kocyków.  Zalecany do prania wszystkich włókien, ściereczek i rękawic Ha-Ra. Bardzo trwały, starannie wykonany, z tkaniny o wyjątkowo gęstym splocie.

99,00

Pompka, wykonana z mocnego tworzywa sztucznego do kompletnego i bezstratnego opróżnienia hoboka z płynem pielęgnacyjnym Hans Raab 10l.

24,00

Dzięki spryskiwaczowi ekonomicznie rozprowadzisz na powierzchnie gotowy roztworu roboczego Kalkexu. Przydatny podczas mycia okien do nawilżania myjki.

24,00

Do zdrowego grillowania, pieczenia, smażenia oraz podawania potraw gorących lub zimnych deserów. Skondensowana w formie płytki kamiennej sól himalajska z pełnią uwalniających się podczas przyrządzania potraw naturalnych minerałów.

169,00

Przeznaczony do zamiatania drobinek szkła, piasku, metalu, sierści, włosów, śniegu z szyb samochodowych, liści itp.

69,00

Przeznaczona do zamiatania drobinek szkła, metalu, sierści, śniegu z szyb samochodowych, liści z niedużych powierzchni.

23,00

Spryskiwacz przeznaczony dla harafamily, który usuwa 99,9% bakterii, zapewniając higienicznie czysty dom.

od 29,00

Zbierak kauczukowy do Myjki Standard Ha-Ra, część wymienna w przypadku uszkodzenia mechanicznego posiadanego w standardzie zbieraka.

od 47,00

Zbierak kauczukowy do Myjki okiennej Vario Ha-Ra, część wymienna w przypadku uszkodzenia mechanicznego posiadanego w standardzie zbieraka.