39,00

Złączka  umożliwiająca połączenie skręcanych lub teleskopowych kijów ERA Ha-Ra, z myjkami do mycia okien ERA. Adapter można regulować bezstopniowo (maks. 180°), co znacznie przyśpiesza, ułatwia i czyni bezpiecznym Mycie okien wysokich.

39,00

Adapter łączący kije ERA z Myjką do mycia okien Ha-Ra Standard oraz Ha-Ra Vario. Dzięki niemu możesz bezstopniowo regulować kąt czyszczenia  do (maks. 180°), co umożliwia łatwe i efektywne mycie okien wysokich. Gwarantuje to również bezpieczeństwo czyszczenia szyb na większych wysokościach, bez konieczności wspinania się na drabiny czy stołki.

57,00

Tacka ociekowa ERA - ociekacz do suszenia mokrych rękawic, ścierek i włókien podłogowych Ha-Ra

119,00

Zniszczyła się część myjąca myjki? Nie martw się! Mamy część zamienną. Rozkręć, wymień i przez kolejne lata ciesz się wyjątkową czystością swoich szyb.

124,00

To są ostatnie sztuki! Możesz jeszcze odnowić swoją starą Myjkę do mycia okien Ha-Ra Vario 32 cm.  Mamy zamienną część myjącą. Ciesz się przez kolejne lata narzędziem, które tak bardzo lubisz. Przedłuż żywotność Twojej spracowanej Myjce okiennej Ha-Ra Vario 32 cm.

27,00

Do mocowania Wiaderka ERA 6L podczas mycia podłóg lub jako podręczny wieszak na ściereczki i rękawice do sprzątania Ha-Ra. Klipsy stanowią także praktyczne rozwiązanie do zawieszania myjek okiennych Ha-Ra. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką.

49,00

wykonany w 100% z czystej miedzi. Higieniczny. Nie rozwijają się na nim bakterie. Odporny na korozję. Usuwa uporczywe zabrudzenia z garnków, patelni i płyt kuchennych oraz innych nawet delikatnych powierzchni. Po użyciu może być myty w zmywarce. Trwały i całkowicie nadający się do recyklingu. Wytworny, kuchenny gadżet z prawdziwej miedzi. Nieodzowny przy naczyniach i garnkach z miedzi. Komplet - 2 sztuki. 

100% natury
89,00

Superkoncentrat z ekologicznego obornika końskiego. W 100% organiczny nawóz. Nie zawiera chemicznych dodatków. Naturalnie zasila glebę. Odżywia, wzmacnia, pobudza do kwitnięcia i owocowania. Wszechstronny, przeznaczony do wszystkich kwiatów, ziół,  warzyw, owoców, krzewów, drzew, trawników i wszystkich innych roślin. Do rozcieńczania z wodą.

57,00

Metalowy pojemnik Ha-Ra to doskonałe rozwiązanie do przechowywania produktów sypkich. Jego szczelnie przylegająca pokrywka gwarantuje zachowanie świeżości, zapachu oraz jakości zawartości. Stabilna konstrukcja oraz wytrzymałe materiały zapewniają trwałość użytkowania. Całość jest ozdobiona grafiką w stylu vintage, co nadaje pojemnikowi wyjątkowego charakteru estetycznego.

99,00

Zapewnia suche miejsce do przechowywania proszku do prania Saponella Ha-Ra. Stylowy biały pojemnik ze szczelnie przylegającą drewnianą pokrywką jest ozdobą każdej łazienki i kuchni.

30,00

czyści i poleruje soczewki okularowe szklane i plastikowe, ekrany smartfonów, tabletów, laptopów, obiektywy aparatów fotograficznych, szkła lornetek, delikatne powierzchnie urządzeń i sprzętu optycznego, elektronicznego.

50,00

kwasoodporny. W 100% z recyklingu. Wielokrotnego użytku. Przeznaczony do rozcieńczania super koncentratu WC BIO Power Spray. Atomizer 360 stopni działa w każdej pozycji ułożenia butelki. Rozpyla koncentrat docierając w najtrudniejsze zakamarki. Pojemność 300ml. Pusty do uzupełnienia koncentratem.