399,00

Do wygodnego namaczania i wyciskania włókien Ha-Ra podczas mycia mniejszych powierzchni podłóg. Przyspiesza mycie podłóg i czyni je łatwiejszym.

37,00

Woreczek do prania wszystkich włókien, ściereczek i rękawic Ha-Ra w pralce.

99,00

Pompka, wykonana z mocnego tworzywa sztucznego do kompletnego i bezstratnego opróżnienia hoboka z płynem pielęgnacyjnym Hans Raab 10l.

29,00

Przeznaczone do wygodnego namaczania myjek i włókien Ha-Ra podczas mycia okien, ścian, drzwi, armatury łazienkowej, sprzętu kuchennego, samochodu.

24,00

Dzięki spryskiwaczowi ekonomicznie rozprowadzisz na powierzchnie gotowy roztworu roboczego Kalkexu. Przydatny podczas mycia okien do nawilżania myjki.

169,00

Przeznaczony do zamiatania drobinek szkła, piasku, metalu, sierści, włosów, śniegu z szyb samochodowych, liści itp.

69,00

Przeznaczona do zamiatania drobinek szkła, metalu, sierści, śniegu z szyb samochodowych, liści z niedużych powierzchni.

od 29,00

Zbierak kauczukowy do Myjki Standard Ha-Ra, część wymienna w przypadku uszkodzenia mechanicznego posiadanego w standardzie zbieraka.

od 47,00

Zbierak kauczukowy do Myjki okiennej Vario Ha-Ra, część wymienna w przypadku uszkodzenia mechanicznego posiadanego w standardzie zbieraka.

od 367,00

Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowego włókna szklanego. Spód stopy posiada 6-komorowy system dozowania wody, który współpracuje z bardzo gęsto utkanymi nanowłóknami.

od 359,00

Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, przegubowo mocowana do duraluminiowego drążka. Stopa mocno dociska Włókno Ha-Ra w trakcie pracy.

od 109,00

Profilowany drążek z wysokogatunkowego duraluminium zakończony wygodną, antypoślizgową rączką ułatwia pracę przy mokrych rękach.