W sklepie internetowym Ha-Ra znajdziesz wszystko, czego tylko możesz potrzebować, aby w zgodzie z naturą zachować czystość w swoim domu. Oprócz bogatego wyboru ekologicznych produktów do mycia, sprzątania i prania przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów wycieraczki podłogowe. Zewnętrzne i wewnętrzne modele bez problemu radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń z obuwia, jednocześnie chroniąc brud przed wydostawaniem się na zewnątrz. Odkryj szczegóły naszej aktualnej oferty i zamów wybraną wycieraczkę z dostawą prosto pod wskazany adres!


od 397,00

Miękka, włochata jak dywan a czyści podeszwy jak szczotka. Antypoślizgowa. Przeznaczona do użytku w pomieszczeniach i miejscach zadaszonych. Wymagasz jakości i trwałości na lata - to wycieraczka dla Ciebie. Edycja limitowana

od 259,00

Do ułożenia we wszystkie miejsca usytuowane pod dachem: wiatrołapy, łączniki, ganki, werandy. Nie ulega ona odkształceniom, wycieraczka nie wydeptuje się. Mocno przylega do powierzchni i nie przesuwa się.

Do ułożenia wewnątrz budynku. Wykonane z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Czyszczą siłą "ssania" zbierając pył z obuwia. Osuszają i polerują.

od 199,00

Do ułożenia wewnątrz budynku. Wykonane z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Czyszczą siłą "ssania" zbierając pył z obuwia. Osuszają i polerują.


Wycieraczki – maty wejściowe, dzięki którym zadbasz o czystość w swoim domu

Dostępne w naszym aktualnym asortymencie wycieraczki to maty wejściowe, których elegancki design umożliwia umieszczenie ich w każdym miejscu. W zależności od wybranego rodzaju możesz położyć je na zewnątrz (strefa I i II), na gankach, werandach i wiatrołapach (strefa III) lub wewnątrz pomieszczenia, na przykład w przedpokoju lub holu. Każdy z produktów jest wykonany ze specjalnych włókien, które działają jak superdokładna szczotka, wybierając zanieczyszczenia z wgłębień na spodzie obuwia. Są niezwykle chłonne i skutecznie zatrzymują brud wewnątrz, zamiast pozwalać przedostawać się im na zewnątrz. Do tego nasze wycieraczki wejściowe i podłogowe szybko wysychają oraz są odporne na bardzo duże różnice temperatur.


Wycieraczki podłogowe odporne na ścieranie i wydeptywanie

Proponowane wycieraczki to maty wejściowe, które zostały wyposażone w antypoślizgowy spód z wysokogatunkowej gumy. Jest to wysokiej jakości podkład Flexicoat gwarantujący to, że wycieraczka zawsze pozostaje na swoim miejscu i nie ślizga się po podłodze oraz zapewnia stabilność. Zadbaliśmy nie tylko o Twoje bezpieczeństwo i komfort użytkowania, ale także o trwałość, dzięki której oferowane wycieraczki wejściowe i podłogowe będą inwestycją na lata. Produkty nie odkształcają się i nie wydeptują, a w efekcie nie tracą swojego eleganckiego wyglądu. Najlepszym potwierdzeniem jest aż 5-letnia gwarancja producenta. Zamawiając wybrany model do swojego domu lub firmy, możesz dopasować jego kolor oraz rozmiar. W zakładkach dedykowanych konkretnym artykułom znajdziesz informacje na temat dostępnych wielkości. W przypadku pytań lub wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Z radością pomożemy Ci w zakupie odpowiedniej wycieraczki lub maty wejściowej.