W sklepie internetowym Ha-Ra znajdziesz wszystko, czego tylko możesz potrzebować, aby w zgodzie z naturą zachować czystość w swoim domu. Oprócz bogatego wyboru ekologicznych produktów do mycia, sprzątania i prania przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów wycieraczki podłogowe. Zewnętrzne i wewnętrzne modele bez problemu radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń z obuwia, jednocześnie chroniąc brud przed wydostawaniem się na zewnątrz. Odkryj szczegóły naszej aktualnej oferty i zamów wybraną wycieraczkę z dostawą prosto pod wskazany adres!


 

 

od 399,00

Wchłania ponad 85% więcej zbrudzeń niż tradycyjne wycieraczki. Posiada niezwykle gęsto tkaną strukturę. Antypoślizgowa. Przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. Jeśli wymagasz jakości i trwałości na lata - to wycieraczka dla Ciebie.

od 554,00

Elegancka, solidna i wybitnie trwała wycieraczka podłogowa o ogromnej sile ssania. Odporna na ścieranie. Antypoślizgowa. Nie odbarwia podłóg. Przeznaczona do wnętrz oraz pod zadaszenia. Podkreśla nowoczesny wygląd każdej strefy wejściowej, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i zdrowia.

od 554,00

Grafitowo - szary, epizodycznie występujący kolor, zmieniający się w zależności od kąta padania światła. Gęsto tkane włosie z unikatowymi igłami (monofilament - cieniusieńka żyłka). Bardzo praktyczny kolor, niebywała żywotność i jakość produktu oraz efekt wycierania obuwia. Najczęściej wybierane wycieraczki podłogowe przez instytucje oraz obiekty wypoczynkowo-hotelarskie. Bezpieczne, antypoślizgowe, łatwe w utrzymaniu czystości.      

od 354,00

Mocne i niewiarygodnie trwałe wycieraczki pod wiatrołap. Dobrze czyszczą, nie przesuwają się i nie ślizgają. Nie ulegają odkształceniom, nie wydeptują się. Przeznaczone są do ułożenia w miejsca usytuowane tuż przed i na początku zadaszeń:  wiatrołapy, łączniki, ganki, werandy. W mniejszych obiektach, blokach mieszkalnych i prywatnych posesjach mogą być zastosowane jako wycieraczki zewnętrzne tuż przed drzwiami wejściowymi.

od 194,00

Przeznaczona do ułożenia wewnątrz budynku. Unikatowy elegancki wygląd. Wykonana z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Nie strzępi się, Jest trwała i chłonna. Mocno przylega do podłogi.  


Wycieraczki – maty wejściowe, dzięki którym zadbasz o czystość w swoim domu

Dostępne w naszym aktualnym asortymencie wycieraczki to maty wejściowe, których elegancki design umożliwia umieszczenie ich w każdym miejscu. W zależności od wybranego rodzaju możesz położyć je na zewnątrz (strefa I i II), na gankach, werandach i wiatrołapach (strefa III) lub wewnątrz pomieszczenia, na przykład w przedpokoju lub holu. Każdy z produktów jest wykonany ze specjalnych włókien, które działają jak superdokładna szczotka, wybierając zanieczyszczenia z wgłębień na spodzie obuwia. Są niezwykle chłonne i skutecznie zatrzymują brud wewnątrz, zamiast pozwalać przedostawać się im na zewnątrz. Do tego nasze wycieraczki wejściowe i podłogowe szybko wysychają oraz są odporne na bardzo duże różnice temperatur.


Wycieraczki podłogowe odporne na ścieranie i wydeptywanie

Proponowane wycieraczki to maty wejściowe, które zostały wyposażone w antypoślizgowy spód z wysokogatunkowej gumy. Jest to wysokiej jakości podkład Flexicoat gwarantujący to, że wycieraczka zawsze pozostaje na swoim miejscu i nie ślizga się po podłodze oraz zapewnia stabilność. Zadbaliśmy nie tylko o Twoje bezpieczeństwo i komfort użytkowania, ale także o trwałość, dzięki której oferowane wycieraczki wejściowe i podłogowe będą inwestycją na lata. Produkty nie odkształcają się i nie wydeptują, a w efekcie nie tracą swojego eleganckiego wyglądu. Najlepszym potwierdzeniem jest aż 5-letnia gwarancja producenta. Zamawiając wybrany model do swojego domu lub firmy, możesz dopasować jego kolor oraz rozmiar. W zakładkach dedykowanych konkretnym artykułom znajdziesz informacje na temat dostępnych wielkości. W przypadku pytań lub wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Z radością pomożemy Ci w zakupie odpowiedniej wycieraczki lub maty wejściowej.