• Specjalne włókna wycieraczek Ha-Ra jak superdokładna szczotka wybierają zanieczyszczenia z wgłębień na spodzie obuwia.
  • niesamowicie chłonne – chłoną dużą ilość zanieczyszczeń i przetrzymują je w sobie, dzięki temu nic nie przedostaje się za obręb wycieraczki, co gwarantuje, że powierzchnie poza nimi są zawsze czyste.
  • Szybko wysychają i są odporne na bardzo duże różnice temperatur.
  • Posiadają antypoślizgowy spód, dzięki temu są stabilne i nie przesuwają się po podłodze.
  • Nie odkształcają się i nie wydeptują.
  • Są bardzo trwałe – posiadają 5 letnią gwarancję producenta, w praktyce skutecznie wycierają obuwie 10 lat i dłużej.

4-strefowy System Wycieraczek

Cztery strefy gwarantują, że zanieczyszczenia wnoszone na spodach obuwia nie przedostaną się na podłogi wewnątrz budynku. Dzięki temu dodatkową korzyścią jest obniżenie kosztów sprzątania.

Strefa I-II

I-II strefa wycierania na zewnątrz budynku. Zadaniem tej wycieraczki jest zatrzymanie dużych zanieczyszczeń: błota, śniegu, kamyków, wody oraz zminimalizowanie możliwości poślizgu, zwłaszcza w okresie zimowym.

Strefa III

W III strefie wycierania obuwia wycieraczka wyłapuje drobne zanieczyszczenia oraz wilgoć. Miejsca należne tej wycieraczce to: wiatrołapy, ganki, wiaty, daszki.

Strefa IV

Zadaniem IV strefy wycierania obuwia jest osuszenie i wypolerowanie spodu obuwia. 

2-strefowy System Wycieraczek

W mniejszych obiektach, domach i mieszkaniach nie ma miejsca na zastosowanie 4 stref wycierania obuwia jak to ma miejsce w firmach. Jeśli ogranicza nas miejsce stosuje się wycieraczki wejściowe przynajmniej z dwóch stref – trzeciej i czwartej. 

Dwie ostatnie strefy z 4-strefowego Systemu Wycieraczek dla firm, idealnie sprawdza się w zastosowaniu domowym. Trzecią (zewnętrzną) strefę wycierania i czwartą strefę (już wewnątrz pomieszczenia) zabezpieczają oryginalne wycieraczki Ha-Ra wykonane z unikalnych włókien o niespotykanej mocy czyszczenia obuwia, wchłaniania brudu i wilgoci. Przeznaczone są specjalnie pod zadaszenia oraz do wnętrz budynków.

Strefa III

W miejscach zadaszonych, werandach, wiatrołapach czyli w III strefie wycieraczka Ha-Ra wyłapuje drobne zanieczyszczenia. Osusza spód obuwia i poleruje.

Strefa IV

To, co zostało na butach po przejściu przez wycieraczkę w strefie III zostanie zatrzymane przez włókna wycieraczki wewnętrznej, która ma swoje zastosowanie w IV strefie.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń

Pod numerem 697 47 67 47 znajdziesz pomoc w doborze optymalnego rozwiązania Twoich potrzeb. Zadzwoń lub zamów rozmowę. Oddzwonimy.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Proszę podaj nam informacje dotyczące miejsca zastosowania oraz wymiarów wycieraczek Ha-Ra, których potrzebujesz. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę oraz zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Napisz teraz