Do delikatnego prania wełny i jedwabiu oraz innych naturalnych tkanin sprawdza się fantastycznie Uniwersalny Koncentrat Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra .

Możesz nim bezpiecznie prać odzież sportową mając pewność, że po praniu nie straci swoich właściwości.

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 l chemii czyszczącej. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

Produkt dostępny jest również w wersji zapachowej ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta oraz o zapachu kwiatów górskich.

244,00

Wszystko, czego potrzebujesz do prania w jednym zestawie: 1 x Proszek do prania kolorów Saponella Kolor 1,7kg Ha-Ra 1 x Proszek do prania białego Saponella Biel 1,7kg Ha-Ra 2 x Dozownik proszku do prania Saponella Ha-Ra

109,00

Ekologiczny odplamiacz z wybielaczem tlenowym i systemem multienzymatycznym. Nadaje się jako wzmacniacz mocy prania, do wstępnego czyszczenia plam i do namaczania prania. Tkaninom białym zapewnia biel, a kolorowym trwałość koloru. Niezwykle delikatny dla włókien, dzięki działaniu antypillingowemu. Działa już w temperaturze 30°C. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dlatego nadaje się również dla alergików.

Nowy zapach
99,99

Uniwersalny koncentrat Hans Raab 0,5 l – Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra. Supergwiazda wśród środków czystości. Wspiera nasze włókna podczas czyszczenia i jednocześnie pielęgnuje czyszczone powierzchnie. Jest biodegradowalny. Najprawdopodobniej jest najbardziej ekonomicznym środkiem czyszczącym na świecie. Wystarczy kilka kropel, aby wyczyścić gigantyczne powierzchnie. Świeci na prawie wszystkich powierzchniach. W praktycznym Rollfixie można go bardzo dobrze nakładać bezpośrednio na włókno. Teraz w specjalnym zapachu o zapachu kwiatów górskich. Produkt chwilowo niedostępny.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

1397,00

Kanister z Uniwersalnym Koncentratem Hans Raab do czyszczenia, mycia, pielęgnacji wszelkich powierzchni.

119,00

Naturalny w 100% , wysokohigieniczny Ha-Ra Family, to zasadowy środek czyszczący (pH 12,5-12,8), zapewniający kompleksową higienę wewnątrz i na zewnątrz domu. Przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń organicznych oraz czyszczenia powierzchni wymagających dużej higieny.  Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i ogrodu. Doskonały do czyszczenia kostki brukowej, płytek chodnikowych, kaskad, basenów, rzeczek ogrodowych, mebli ogrodowych. Skutecznie usuwa grzyby i pleśnie ze ścian, kamieni dekoracyjnych, pomników cmentarnych. Wewnątrz domu do higienicznego mycia podłóg, czyszczenia lodówek, desek do krojenia, zabawek dla dzieci.