Codzienne wykonywanie czynności takich jak odkurzanie czy mycie podłóg może przysparzać wiele problemów. Ponadto jest bardzo czasochłonne. Często wiąże się z dolegliwościami dolnych odcinków kręgosłupa. Jest to zazwyczaj wina źle dobranych, najtańszych mopów podłogowych, jakie pojawiają się na rynku, które oprócz niestosownej pozycji wymagają od nas wprowadzania nadmiernej siły. Aby tego uniknąć, warto zdecydować się na specjalnie do tego przeznaczone, lekkie i trwałe stelaże podłogowe firmy Ha-Ra!


544,00

Niezdzieralny, mocny i stabilny stelaż do mycia podłóg włóknami Ha-Ra. Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, drążek z duraluminium. Lekki, poręczny i nie do zdarcia. Niemiecka jakość. Wytrzymuje najtrudniejsze warunki. Zalecany dla domu i dla przemysłu.

487,00

Trwały i poręczny stelaż do mopów podłogowych Ha-Ra o szerokości 30cm. Przeznaczony do mycia podłóg pomieszczeń w domu i przemyśle.

594,00

Ekspres podłogowy 57cm Ha-Ra, to profesjonalne urządzenie służące do sprzątania włóknami podłogowymi Ha-Ra oraz do pielęgnacji różnego rodzaju podłóg. Zaprojektowany specjalnie, aby umożliwiać szybkie i efektywne sprzątanie, zwłaszcza w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka jakość czyszczenia, takie jak biura, hotele, restauracje, obiekty komercyjne, szkoły czy zakłady przemysłowe. Jedno urządzenie na kilkadziesiąt lat.    


Na co zwrócić uwagę wybierając stelaż podłogowy?

Podstawowym kryterium wyboru jest ich przeznaczenie oraz trwałość, jaką chcemy uzyskać - stalowy stelaż do mycia podłóg wyróżnia przede wszystkim stabilność i poręczność konstrukcji. Jest to możliwe dzięki teleskopowym kijom wykonanym z wysokogatunkowego duraluminium, zakończonym antypoślizgową rączką wzmacniającą uchwyt. Co ważne, są to produkty lekkie i nowoczesne, wykonane z trwałego tworzywa, a ich użytkowanie nie wymaga użycia siły fizycznej. Stal nierdzewna lub włókno szklane wykorzystane do produkcji ekspresu podłogowo-ściennego zapewniają solidność na wiele lat, dzięki czemu jego właściciele nie muszą martwić się o ewentualne usterki oraz kolejne utracone finanse. Na uwagę zasługuje również duraluminiowy drążek, do którego mocuje się stopę ekspresu, dzięki któremu przy mocniejszym nacisku konstrukcja nie ma prawa pęknąć, a jednocześnie wciąż jest lekka.


Stelaże podłogowe do domu i obiektów przemysłowych - jak można je wykorzystać?

W ofercie sklepu Ha-Ra, którego wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najbardziej pożądane produkty, znajdziesz różnorodne stelaże podłogowe przeznaczone zarówno do odkurzania, mycia, jak i oczyszczania (przeznaczonymi do tego specjalnymi włóknami). Dzięki zastosowaniu łączenia drążka ze stopą przegubem możliwe jest swobodne manewrowanie ekspresem w pionie i w poziomie. Dodatkowo postawiliśmy na odpowiednią długość drążka, która zapewnia komfort pracy klientowi, a także jego kręgosłupowi.


Łatwe w użyciu stelaże podłogowe

Stelaże podłogowe do domu wyróżnia łatwość użycia, dzięki czemu mogą korzystać z nich nawet młodsi domownicy. Wkładając stopę do uchwytów włókna, wystarczy nacisnąć nogą żółty krążek, dzięki któremu otworzy się stopa ekspresu. Aby ją zamknąć, należy zdecydowanym ruchem docisnąć drążkiem stopę. Zamiatając lub myjąc podłogę, zawsze należy wykonywać ruchy w kształcie litery S, aby drobne pozostałości nie zostały poza włóknem. Produkt ten pozwoli zachować dobry wygląd podłóg niezależnie od okoliczności, dlatego już teraz zachęcamy do wypróbowania stelaża do mycia podłóg. Dodajmy, że stelaż Perfekt wyróżnia się obecnością patentu, o którym więcej piszemy tutaj. Warto sprawdzić również pozostały asortyment - naszym klientom proponujemy kompleksowe wyposażenie do mycia okien, armatury, wyrobów skórzanych, a nawet do mycia auta. Zapraszamy!