Masz dość szorowania okien, luster czy szyb papierowymi ręcznikami i szukasz wygodnego, skutecznego sposobu na usunięcie zabrudzeń właśnie z takich powierzchni? W sklepie internetowym Ha-Ra mamy dokładnie coś takiego – profesjonalne myjki do okien, które zaskoczą Cię swoim komfortem użytkowania, szybkością działania i łatwością zmywania plam czy zacieków. W aktualnej ofercie znajdziesz dwa rodzaje naszych produktów – Ha-Ra Vario i Ha-Ra Standard. Poznaj szczegóły każdej z nich i zamów wybraną myjkę do mycia szyb i okien z dostawą do domu!


od 267,00

Udoskonalona wersja myjki do mycia okien Ha-Ra Vario, dostosowana idealnie do mycia okien wysokich, ogrodów zimowych, zadaszeń. Stanowi dalszy rozwój urządzenia, które zdobyło 2 rekordy świata. Łączy w sobie design, funkcjonalność i tradycję. Posiada ergonomiczny uchwyt i nowo opracowany mechanizm obrotowy. Dzięki tak zwanemu spustowi pistoletowemu można ją łatwo odblokowywać, obracać i bezstopniowo regulować. Niemiecka jakość. Bezproblemowy produkt do mycia okien. Jedna myjka na wiele lat, zawsze gotowa go pracy.

od 227,00

Proste i ekonomiczne urządzenie do mycia szyb  kompletnie bez użycia środków chemicznych. Idealna do mycia luster, okien dachowych, kafelków i ścian zmywalnych. W 100% gwarantuje czyste szyby bez smug. Trwała i bezproblemowa.

244,00

Do ekologicznego mycia okien bez chemikaliów. Gwarantuje rezultat krystalicznie czystych szyb bez smug. Jest zawsze gotowa do wielogodzinnej pracy bez ładowarki i dostępu do prądu. Łatwa w użyciu. Jednym prostym urządzeniem możesz myć, osuszać jednocześnie polerując szybę. Może służyć do wielu zadań, jest niewiarygodnie trwała i wielofunkcyjna.


Myjki do mycia szyb Ha-Ra Standard – standardowy model ze zbierakiem

Klasycznym i popularnym modelem jest profesjonalna myjka do okien Ha-Ra Standard, która jest przeznaczona do czyszczenia takich powierzchni jak blaty, ściany zmywalne, przeszklenia, lustra czy okna przy użyciu samej wody! Dzięki niej nie potrzebujesz detergentów, aby pozbyć się zabrudzeń i zacieków. Nasz model zamówisz w 3 wersjach rozmiarowych (szerokość 19, 32 lub 38 cm). Unikatowa budowa włókien z postrzępionymi końcówkami bez problemu doprowadza wodę pod brud. Efekt? Rozbicie i rozpuszczenie uporczywych zanieczyszczeń, bez ryzyka zarysowania nawet delikatnych powierzchni. Wysoka jakość wykonania, zastosowanie trwałych materiałów oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że nasze myjki Ha-Ra Standard do mycia szyb sprawdzają się doskonale przez lata, każdego dnia umożliwiając Ci wyczyszczenie trudnych do do wymycia miejsc. Pamiętaj, że te modele nie mają obrotowej części myjącej i zbieraka!


Innowacyjne rozwiązanie do mycia okien – myjka Ha-Ra Vario

Chcesz postawić na innowacyjne rozwiązanie do mycia okien? W takim razie nasza myjka Ha-Ra Vario będzie strzałem w dziesiątkę! W przeciwieństwie do modelu Standard ma obrotowy zbierak i część myjącą. Dzięki temu możesz dopasowywać je do swoich potrzeb i sprawić, że bez problemu dotrzesz do nawet małych, wysokich i trudno dostępnych miejsc. Co ciekawe, możesz bez obaw korzystać z naszej profesjonalnej myjki nie tylko do mycia okien, ale także luster, ścian zmywalnych czy przeszkleń. Połączenie 9-milimetrowych włókien z poliestru razem z mieszanką kauczuku i gumy gwarantuje pewny chwyt i wygodę użytkowania, jednocześnie zapewniając trwałość na lata. Z myjką do mycia szyb Ha-Ra Vario odkryjesz nowe możliwości i skrócisz czas sprzątania do minimum.