999,00

Połączenie designu i funkcjonalności. ERA to innowacyjny system, który łączy mycie podłóg, okien i innych powierzchni w jedno. To połączenie estetyki, zrównoważonego rozwoju i długowieczności z rewolucyjną funkcjonalnością, która ustanawia nowe standardy sprzątania (zgłoszone cztery patenty). System mopowania ERA mini można rozbudować w pełnowymiarowy system czyszczenia podłóg, okien i powierzchni.      

1754,00

Ekskluzywny i uniwersalny zestaw dla ludzi oszczędnych, świadomych potrzeby szacunku dla natury, a nade wszystko kochających szczególną czystość i jakość produktów. Jeden zestaw na wiele lat.

1089,00

W zestawie 4 najwyższej jakości markowe produkty do codziennego utrzymania czystości podłóg. Stanowią one w 100% ekologiczny sposób czyszczenia. Wyjątkowo skuteczne w działaniu. Bardzo trwałe. Z gwarancją producenta. Wytworzone w niemieckiej manufakturze.

724,00

Ergonomiczny zestaw do mycia podłóg z gresu polerowanego przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. Zapewnia bezproblemowe i dokładne mycie bez użycia środków chemicznych.