Dlaczego zakupy w Ha-Ra Polska są bezpieczne? Dlaczego Klienci nam ufają?

satysfakcja gwarantowana
Od początku istnienia mojej firmy postawiłam na etyczne relacje z klientem. Są one standardem. Nauczyłam tego także moich pracowników. Nie nabijamy klienta “w butelkę”. Nie czyhamy na kasę klienta. Nie opowiadamy bajek o produktach, nie naciągamy na zakupienie zestawów po kilka tysięcy złotych. Nie stosujemy nieuczciwej reklamy. gwarancjaNasi Klienci o tym już wiedzą. Ty przekonasz się także. Uznajemy konkurencję i nie umniejszamy jej ważności w oczach naszych Klientów. Konkurujemy jakością, skutecznością i niedoścignioną wartością naszych produktów. Słowo gwarancja w naszej firmie znaczy dokładnie GWARANCJA i nie jest pustym sloganem. Informacje o walorach produktów, wyliczenia ile stosować proszku czy płynu są prawdziwe. U nas Twoje zakupy są bezpieczne. Uczciwie i z życzliwością doradzamy, w jaki sposób dobrać produkty, aby przy jak najniższych nakładach finansowych klient osiągał maksymalną jakość czyszczenia, oszczędził jak najwięcej swojej energii, zdrowia, czasu i pieniędzy.

Nie wciskamy czegoś, co nie jest klientowi konieczne do rozwiązania problemu. Poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje aby rozwiązać swój problem.

Od początku postawiłam na wiedzę i profesjonalizm. Radząc klientowi mam pewność, że rozwiązuję do końca jego problem. Czuję się współodpowiedzialna za efekty czyszczenia jego obiektu, dlatego otrzymuję między innymi opinie takiej treści:
“Profesjonalizm i życzliwe doradztwo właścicielki firmy – pani Grażyny Szyfter daje mi poczucie, że jako klient jestem zawsze traktowana rzetelnie i z szacunkiem. O każdej porze dnia mogę liczyć na Jej pomoc. Wszystkim, którzy cenią sobie komfort sprzątania i profesjonalną obsługę polecam produkty firmy Ha-Ra”

Mirosława Biedziak, właściciel firmy usługowej Profesjonalne Sprzątanie, Wronki

“Bardzo dużo słów uznania mam również dla wspomnianej wcześniej przeze mnie Pani Grażyny Szyfter. Prezentacja (nie pierwsza zresztą w mojej firmie) była przeprowadzona super profesjonalnie. Zawsze zakładam, że każdy tego typu przedstawiciel zachwalając swoje produkty nie zawsze mówi prawdę, przejaskrawia fakty – zbyt wiele obiecuje w związku z zakupem . Tym razem się myliłem. Wszystko, co usłyszałem jest prawdą”.

Poler Wojciech Dubiel Kraków 18.02.2010

Nie sposób też pominąć sposobu przekazywania informacji o produktach Ha-Ra. Wysoka kultura osobista i zaangażowanie pani Grażyny Szyfter oraz bezpośrednie szkolenie, które przeprowadziła w naszej placówce wpłynęły pozytywnie o naszej decyzji o zakupie i użytkowaniu produktów Ha-Ra. W przyszłości pragniemy stosować wyłącznie te technologię czyszczenia”

Dyrektor Przedszkola Nr 5 w Nowej Soli mgr Stefania Jachimowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *