Jak i czym czyścić kamień nagrobka?

Rekawica Zielona i płyn Ha-Ra
Czym czyścić kamień nagrobka
Zobacz zestaw praktycznych produktów do szybkiego mycia płyty nagrobka

Czas przed Wszystkimi Świętymi to okres szczególnie intensywnego sprzątania grobów. Niby proste zadanie ale dość uciążliwe. Chłód daje się we znaki. Dmucha wiatr. Nic to przyjemnego myć i pucować w taką pogodę nagrobki bliskich.

Jak i czym szybko i skutecznie czyścić kamień nagrobka?

W pierwszej kolejności zmieć liście i piasek. Do umycia pomnika użyj specjalnej rękawicy, którą po jednym zamoczeniu w wodzie z jedną kroplą gliceryny wymyjesz cały pomnik.

Mówię tutaj o Rękawicy Zielonej .  Jednym ruchem ręki czyszczę dużą powierzchnię nagrobka. Rękawica pochłania wielkie ilości brudu i nie rozmazuje go. Wystarczy gdy zamoczysz ją ponownie w wodzie, a odda cały brud.
Rękawica Zielona czyści wgłębienia, kąty wklęsłości. Delikatnie obchodzi się z powierzchnią. Gwarantuję Ci, że nie porysujesz powierzchni.

Zobacz film jak łatwo myć nagrobek

Rękawica Zielona jest wielozadaniowa. Posiada unikalną strukturę włókna, dzięki której na co dzień możesz czyścić z łatwością wiele różnych powierzchni i urządzeń:

 • samochód,
 • półki w piwnicy w garażu,
 • parapety,
 • drewniane ramy okienne,
 • grzejniki szczególnie porowate żeliwne – nawet gdy są gorące,
 • schody, poręcze,
 • ściany,
 • meble ogrodowe,
 • łodzie,
 • donice ceramiczne,
 • pomniki itp.

Więcej na temat unikalnej Rękawicy Zielonej przeczytasz tutaj

Przeczytaj opinię naszego klienta:

“Rękawica Zielona maltretowana przeze mnie przez 10 lat jeszcze spełnia swoją rolę. Bez przesady maltretowana, ponieważ używałem jej do mycia betonowych posadzek i czyszczenia cegły klinkierowej z zaprawy, a ostatnio do mycia podłogi upapranej gipsem po szpachlowaniu sufitu.”
Ryszard Staruch, odbiorca indywidualny z Nowej Soli  

Czym czyścić kamień nagrobka? Kropla gliceryny pochodzenia naturalnego, o której wspomniałam to silnie skoncentrowany środek Ha-Ra®  wspomagający czyszczenie.

Jedna kropla w połączeniu z możliwościami tej specjalnej rękawicy zrobi więcej niż butelki najbardziej popularnych  środków czyszczących.

Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra® bo o nim tutaj mowa używasz na każdym kroku w gospodarstwie domowym. Jest doskonały do mycia okien, podłóg, mebli, naczyń, do zapierania tłustych plam. Nie nawarstwia się i nie pozostawia smug.

Więcej o Płynie Pielęgnacyjnym Ha-Ra®przeczytasz tutaj…

Na koniec mojej pracy przy sprzątaniu nagrobka wykorzystuję Ściereczkę Star, którą wycieram do sucha i poleruję. Ściereczka jest bardzo chłonna. Mocno przylega do powierzchni. Dzięki temu dokładnie wyciera i nie pozostawia wilgoci.

Pomnik lśni jak nowy.

Jednym ruchem ręki wydobywam naturalny połysk bez smug z płyty nagrobka.  Po skończonej pracy ściereczkę piorę pod bieżącą wodą z pomocą mydła w kostce.

Ściereczka w domu idealnie sprawdza się gdy wycieram na wilgotno kurze. Łatwo poleruję nią domowe szkło. Nie pozostawia żadnych smug. Wystarczy, że raz przetrę i nie muszę się przyglądać czy są jakieś smugi. Ściereczka nie zostawia kłaczków. Wypolerowane lustro lśni jak nigdy dotąd. Nie pamiętam już jak to jest, mieć smugi na szybach. Od kiedy mam tą ściereczkę w moim domu to jest mi łatwiej polerować szkło.

Więcej o Ściereczce Star przeczytasz tutaj…

Używając innowacyjnych produktów Ha-Ra, intensywne szorowanie nie będzie konieczne. Czyszczenie kamienia jest łatwe i efektywne.

Produkty, które najbardziej są potrzebne przy porządkowaniu grobów połączyliśmy w praktyczny zestaw:

Zestaw do mycia pomników >>>”

Gwarantuję Ci, że w krótszym czasie uporasz się ze sprzątaniem grobu.

Zakupione produkty rozwiążą wiele Twoich problemów w codziennym sprzątaniu. Raz zakupione produkty używasz przez wiele lat.

Twój zakup jest całkowicie bezpieczny, ponieważ każdy produkt posiada gwarancję producenta. Wszystkie włókna mają 2 lata gwarancji. W moim domu Rękawicę Zieloną i Ściereczkę Star używam 7 lat, dzięki czemu gwarantuję, że przez kilka lat nie będziesz kupować nowych.

Czy możesz zwrócić towar?  

Oczywiście, że tak bo…  

otrzymujesz gwarancję satysfakcji, dzięki czemu możesz zwrócić produkty gdy uznasz, że nie spełniają Twoich oczekiwań, a ja oddam Ci pieniądze.

Masz niepowtarzalną okazję otrzymać produkty, które rozwiążą Twój problem sprzątania na wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *