Jakie wybrać wycieraczki podłogowe do hotelu, aby nie przepłacić?

Wycieraczki podłogowe w hoteluAby nie przepłacić należy wybrać wycieraczki podłogowe, które przede wszystkim są trwałe, stabilne i skutecznie wycierają obuwie. Dobrze gdy są łatwe w utrzymaniu w czystości. Powinny posiadać wieloletnią gwarancję producenta.

Właściwy system wycierania to nie tylko ochrona podłóg i zachowanie ich estetycznego wyglądu. To w wielkiej mierze znaczne ułatwienie ich mycia, oszczędność wody, czasu – słowem obniżenie kosztów utrzymania czystości w obiekcie.

Wybór sprawdzonych i skutecznych wycieraczek podłogowych gwarantuje również, że menager hotelu nie będzie musiał po kilku miesiącach kupować kolejnych , a co za tym idzie kolejny raz wydawać pieniędzy.

Profesjonalny, to skutecznie zabezpieczający system wycierania, świadomie dobrany do warunków obiektu. Wymaga on rozmieszczenia w różnych strefach obiektu, różnych typów wycieraczek.

Taki system wycierania zabezpiecza minimum trzy strefy:

  •  na zewnątrz budynku-wycieraczka ażurowa,
  •  we wiatrołapie,
  •  oraz w holu budynku.

Każda z tych stref obiektu wymaga innych struktur wycieraczek.

Wycieraczki wykonane są z kilku unikalnych rodzajów włókien: czyszczących i osuszających.

Wycieraczki Ha-Ra® nie wydeptują się. Po nadepnięciu i podniesieniu nogi włókno wycieraczki natychmiast przybiera pozycję wyjściową, dzięki temu wzrasta ich skuteczność wycierania nawet przy dużej ilości przemieszczających się ludzi.

To cecha absolutnie nieznana zwykłym wycieraczkom.

Są stabilne i bez względu na rodzaj powierzchni przylegają do niej tak dokładnie, że aby je przesunąć należy unieść je lekko do góry. To, że nie przemieszczają się i nie ślizgają sprawia, iż są bezpieczne dla osób pieszych oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich, nie wspominając już o bezpieczeństwie dzieci.

Spód wycieraczek nie wykrusza się, nie emituje zapachu gumy, ani nie przepuszcza wilgoci na podłogę.

W wycieraczkach Ha-Ra®  zastosowano najwyższej jakości włókna czyszczące, o różnych walorach użytkowych.

Bardzo trwałe, elastyczne i wyjątkowo chłonne. Łatwo przyjmują wilgoć i brud, ale także z łatwością oddają brud.

Przeczytaj opinie Pani Ewy:
… “Na szczególną uwagę zasługuje wycieraczka podłogowa, którą wykorzystujemy w holu Soleil. Wycieraczka ta znajduje się  również w ofercie Ha-Ra jest bardzo praktyczna. Dzięki specjalnym włóknom , z których jest wykonana zapewnia komfort gdyż zarówno bardzo skutecznie wyciera spód obuwia,  dzięki czemu nie ma piasku ani błota, jak i osusza powierzchnie obuwia aby nie brudzić przestrzeni poza wycieraczką. Dzięki temu jest dużo mniej sprzątania, gdyż cały brud z obuwia pozostaje na wycieraczce, nie rozprzestrzeniając się dalej. Po kilku pierwszych tygodniach zimy trudno nam uwierzyć jak mogliśmy wcześniej bez niej funkcjonować!!! ” …

Ewa Gonera
Kierownik d.s obsługi klienta i recepcji
Soleil Boutique Hôtel

Wycieraczki podłogowe są łatwe do utrzymania w czystości. Unikalną cechą włókien zastosowanych w wycieraczkach jest to,  że są odporne na przyklejanie brudu. Dzięki temu podczas odkurzania wyjątkowo szybko oddają nagromadzony pył i brud -w przeciwieństwie do wycieraczek pętelkowych.

Bardzo łatwo piorą się. Większe wycieraczki można prać ręcznie przy pomocy wody z węża ogrodowego, bądź ciśnieniowo z użyciem paru kropli Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®.

Wycieraczki Ha-Ra® są bardzo trwałe. Gwarancję producenta posiadają na 5 lat, ale w praktyce naszej i naszych klientów skutecznie służą kilkanaście lat.

Więcej o Wycieraczkach Podłogowych Ha-Ra® przeczytasz tutaj

Pozdrawiam serdecznie,
Grażyna Szyfter
Główny Technolog Ha-Ra® Polska

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *