Czym doczyścić zadymione garnki ze stali szlachetnej?

Mam problem z garnkami ze stali szlachetnej. Używam kuchni gazowej i mam problem z okopconym dnem. Co polecicie?

Najprostszym sposobem na doczyszczenie garnka czy innego naczynia ze stali szlachetnej okopconego po gotowaniu jest użycie Ściereczki Blue z odrobiną Pasty Blue i kropli naturalnej gliceryny z Koncentratu Ha-Ra® .

Aby doczyścić zadymione garnki ze stali szlachetnej namocz ściereczkę w czystej ciepłej wodzie. Delikatnie wyciśnij ją. Białą strona Ściereczki Blue nabierz odrobinę Pasty Blue oraz dodaj jedną kroplę gliceryny. Czyść zadymione miejsce okrężnymi ruchami. Spłucz czystą wodą i wytrzyj do sucha. Garnek będzie lśnił jak nowy. Moje tak wyglądają mając ponad 20 lat.

Zapraszam na stronę.
Tutaj dowiesz się więcej o Ściereczce Blue:https://www.hara.pl/produkt/sciereczka-blue-do-doczyszczania/.

Walory Pasty Blue poznasz tutaj:https://www.hara.pl/produkt/pasta-blue-do-doczyszczania/

O unikalnych właściwościach Koncentratu Ha-Ra® dowiesz się tutaj:https://www.hara.pl/produkt/koncentrat-ha-ra/

Zobacz pozostałe produkty wymienione w artykule

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 l chemii czyszczącej. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

Produkt dostępny jest również w wersji zapachowej ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta oraz o zapachu kwiatów górskich.

44,00

dwustronna, do gruntownego czyszczenia oraz cyklicznego doczyszczania i szorowania mniejszych powierzchni porowatych i gładkich, które można myć na mokro. Wyczyści białe podeszwy butów. Wszystkie powierzchnie porowate, gładkie z ceramiki, metalu. Genialne efekty czyszczenia osiąga z Pastą Blue do szorowania Ha-Ra.

124,00

Wydajna pasta szorująca w kamieniu. W jednym procesie czyści, poleruje i konserwuje. Nie rysuje powierzchni. Przeznaczona do czyszczenia i polerowania sztućców, biżuterii, powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, chromu, aluminium, złota, srebra, mosiądzu, miedzi i cyny. Niezbędna do gruntownego czyszczenia armatury sanitarnej, umywalek, kabin prysznicowych, kafli i wielu innych powierzchni wykonanych z ceramiki i emalii, np. ceramiczne płyty grzewcze i brodziki ze szkła i akrylu, białe buty sportowe, żaluzje, plastikowe ramy okienne, meble ogrodowe itp.    

 

Pozdrawiam serdecznie,
Grażyna Szyfter
Główny Technolog Ha-Ra® Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *