Mam problem z garnkami ze stali szlachetnej. Używam kuchni gazowej i mam problem z okopconym dnem. Co polecicie?
Najprostszym sposobem na doczyszczenie garnka czy innego naczynia ze stali szlachetnej okopconego po gotowaniu jest użycie Ściereczki Blue z odrobiną Pasty Blue i kropli naturalnej gliceryny z Koncentratu Ha-Ra® .
Aby doczyścić zadymione garnki ze stali szlachetnej namocz ściereczkę w czystej ciepłej wodzie. Delikatnie wyciśnij ją. Białą strona Ściereczki Blue nabierz odrobinę Pasty Blue oraz dodaj jedną kroplę gliceryny. Czyść zadymione miejsce okrężnymi ruchami. Spłucz czystą wodą i wytrzyj do sucha. Garnek będzie lśnił jak nowy. Moje tak wyglądają mając ponad 20 lat.
Zapraszam na stronę.
Tutaj dowiesz się więcej o Ściereczce Blue:https://www.hara.pl/produkt/sciereczka-blue-do-doczyszczania/.
Walory Pasty Blue poznasz tutaj:https://www.hara.pl/produkt/pasta-blue-do-doczyszczania/
O unikalnych właściwościach Koncentratu Ha-Ra® dowiesz się tutaj:https://www.hara.pl/produkt/koncentrat-ha-ra/
Zobacz pozostałe produkty wymienione w artykule
Wielozadaniowy SUPERKONCENTRAT Ha-Ra pochodzenia organicznego o wszechstronnym zastosowaniu. Stosowany jako uzupełnienie czyszczenia na bazie tekstyliów Ha-Ra wzmacnia ich siłę czyszczenia i jednocześnie pielęgnuje czyszczoną powierzchnię. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowych chemicznych środków czystości. Jedno opakowanie 0,5 litra oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 litrów chemikaliów! Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni. Działa z równą mocą w domu i przemyśle, wszędzie tam, gdzie standardowe środki zawodzą. Prawdopodobnie najbardziej ekonomiczny środek czyszczący na świecie! Dostępny także w wersji zapachowej pikantnej pomarańczy i zapachu kwiatów górskich.
Idealne uzupełnienie Pasty do szorowania Blue. Biała strona ściereczki z nałożoną pastą wspomagają się wzajemnie w szorowaniu i polerowaniu powierzchni, natomiast szara strona ściereczki, włókno Viva skutecznie pochłania pozostałości. W duecie z Pastą Blue stanowią genialne rozwiązanie w czyszczeniu najtrudniejszych zabrudzeń, np. czyszczenie ram okiennych z osadów sadzy i wgryzionych w materiał pyłków z drzew, itp. Spójrz w opinie pod produktem.
Pasta do szorowania w kamieniu 200 ml. Wydajna. W jednym kroku czyści - poleruje - konserwuje! Nie rysuje powierzchni. Receptura oparta na naturalnych składnikach. Przeznaczona do niemal wszystkich zabrudzeń i plam ze wszystkich powierzchni. Przywraca blask powierzchniom metalowym i kamiennym. Potrzebna do czyszczenia i polerowania sztućców, biżuterii, stali nierdzewnej, chromu, aluminium, złota, srebra, mosiądzu, miedzi i cyny. Niezbędna do gruntownego czyszczenia rolet zewnętrznych, ram okiennych, armatury sanitarnej, umywalek, kabin prysznicowych, kafli i wielu innych powierzchni wykonanych z ceramiki i emalii, np. ceramiczne płyty grzewcze i brodziki ze szkła i akrylu, białe buty sportowe, meble ogrodowe itp.
Pozdrawiam serdecznie,
Grażyna Szyfter
Główny Technolog Ha-Ra® Polska


Zestaw Podstawowy do mycia okien
Ha-Ra Uniwersalny koncentrat Hans Raab 0,5 l - Klasyczny cytrynowy zapach 

