Jak skutecznie pozbyć się kurzu?

Jak skutecznie pozbyć się kurzu?

Fajnie mieć świeży i czysty kąt, tym bardziej gdy jest pełen kochanych istot. Przychodzi moment, że trzeba odkurzyć mieszkanie. Wiem, że to zadanie do szczególnie miłych nie należy. Szczęśliwi rodzice małych dzieci, czy też alergicy i właściciele czworonogów, muszą tę czynność bardzo często wykonywać.

Tak naprawdę każdy z nas musi odkurzyć. Powszechnym sposobem jest wykorzystanie w tym celu odkurzacza.

A co jeśli nasze podłogi nie są pokryte wykładziną dywanową czy dywanem, a jest to gładka powierzchnia kamienna czy też drewniana?

Większość z nas przyzwyczajona jest do miotły i do odkurzacza. Wyobraź sobie, że nie musisz już wyciągać odkurzacza i tę samą robotę wykonujesz kilka razy szybciej i dokładniej. Okazuje się, że istnieją w tej kwestii praktyczne rozwiązania przewyższające wygodą dotychczas stosowane.

Jak wygodnie i skutecznie pozbyć się kurzu?

Wygodnym rozwiązaniem i przewyższające dotychczas stosowane jest użycie włókien, które zostały wymyślone specjalnie do łatwego i skutecznego usuwania kurzu z różnych powierzchni i miejsc. Zamiatanie i usuwanie kurzu specjalnymi włóknami zwalnia nas z konieczności częstego wyciągania odkurzacza, plątania się kablem od odkurzacza, rozkładaniem go, dźwiganiem go po schodach i czyszczeniem filtra…

Specjalnie zaprojektowane Włókno Żółte, które podczas zamiatania wytwarza pole elektrostatyczne, które przyciąga kurz. Dzięki temu kurz nie unosi się do góry i nie powoduje ponownego kurzenia, co jest zmorą przy tradycyjnych odkurzaczach czy zwykłych szczotkach do zamiatania.

Po skończonej czynności wystarczy je wytrzepać lub wyczesać szczotką kauczukową. Można je też wyczyścić przy okazji wyciągnięcia odkurzacza.

Warto w tym miejscu dodać, że zamiatanie… jeśli potrafimy je wykonać bezpyłowo jest nie tylko podstawą utrzymania czystości na, co dzień. Jest to również pierwszy, podstawowy krok przy profesjonalnym sprzątaniu. Jeśli pozbędziesz się na wstępie kurzu z powierzchni, dalsze sprzątanie na wilgotno odbędzie się szybciej i bez potrzebny powtarzania tych samych czynności kilkukrotnie. Zużyjesz mniej wody i dużo rzadziej będziesz potem płukać włókno używane do mycia na wilgotno bo wszystkie paproszki zebrało wcześniej Włókno Żółte – mniej się też napracujesz. Jesteś na to gotów?

Dzięki Żółtemu Włóknu szybko i skutecznie pozbędziesz się kurzu z sufitów, ścian i podłóg, a nawet usuniesz nim pajęczyny.

Włókno Żółte do błyskawicznego usuwania kurzu z sufitów, ścian i podłógJak skutecznie pozbyć się kurzu? Włókno Żółte zakładane na Ekspres podłogowo – ścienny oraz na rękę w formie rękawicy szybko i skutecznie usuwa kurzu z mebli, drzwi, dużych liści kwiatów, książek, obrazów rzeźb, sufitów, ścian oraz podłóg. Ale to oczywiście nie jest koniec wielozadaniowości tego elektrostatycznego wynalazku. Odkurzysz nią nawet rolety okienne, kanapę skórzaną, czy okruchy ze stołu, a kurz osadzający się na urządzeniach elektronicznych (TV, monitor, itp.) z Rękawicą Żółtą nie ma najmniejszych szans!

Zamiatanie Włóknem Żółtym jest dziecinnie proste i wykonujesz je tak jakbyś chciał(a) pisać nim raz za razem bez oderwania od podłogi literę “S”. Kończąc zamiatanie obróć kilkakrotnie ekspres z włóknem 360°(robiąc w miejscu kółko). Dokładne zrealizowanie tego zadania przyspieszy znacznie twoje mycie na wilgotno.

Gwarantuję, że zużyjesz dużo mniej wody, dużo rzadziej będziesz płukać włókno użyte później do mycia na wilgotno

i całą czynność wykonasz w dużo krótszym czasie. Przy zamiataniu Włóknem Żółtym nastąpi ostateczne zebranie pyłu, a na powierzchni podłogi pozostaną tylko cięższe resztki piasku i drobne kamyki uwolnione już od pyłu i kurzu. Wystarczy zamieść je szczotką na szufelkę. Szybko przekonasz się, że na co dzień zbędne jest wyciąganie odkurzacza.

Wszystko co podczas tradycyjnego wycierania kurzu z mebli, liści kwiatów, ram obrazów unosi się w powietrzu, a potem
ponownie osiada, podczas pracy Rękawicą Żółtą jest dokładnie zebrane na włókno. Jaką korzyść uczulonym na roztocza kurzu niesie posiadanie takiego włókna w domu wiedzą najlepiej astmatycy i alergicy. Przed rozpoczęciem odkurzania potrzyj suchą ręką rękawicę. Gdy uznasz, że zebrała już sporo kurzu, wytrzep ją.

A co z alergikami?

Wiesz już, że Włókno Żółte jest w stanie umożliwić tobie odkurzanie na sucho bez łzawienia i kataru. To jednak nie wszystko. Jest sposób na to, aby całkowicie pozbyć się z włókna alergizujących roztoczy.

Po wykonaniu wszystkich czynności umieść zakurzone włókno i rękawicę w worku i włóż do zamrażarki na 30 min. Ten czas w zupełności wystarczy, aby wszystkie roztocza obumarły. Następnie wytrzep włókno i rękawicę.

W ten prosty, szybki i łatwy sposób pozbędziesz się kurzu.

179,00

Przeznaczona do odkurzania na sucho wyposażenia wnętrz, księgozbiorów, obrazów, porowatych tapet, parapetów, oraz wszystkich innych większych powierzchni. Podczas pracy wykorzystuje pole elektrostatyczne przyciągając kurz jak magnes. Doskonała dla alergików.      

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *