Czyszczenie kabiny prysznicowej

Widziałaś w reklamie TV środek (nazwy nie mogę wymienić), który w magiczny sposób błyskawicznie usuwa osad wapienny z kabiny prysznicowej, wanny i kranu? W praktyce okazuje się, że ten środek okropnie cuchnie. Jest żrący i co najgorsze nieskuteczny.

Spryskałaś zakamienioną szybę kabiny i przetarłaś ściereczką, a kamień nadal pozostał. Jeszcze raz spryskałaś szybę kabiny i tym razem bardzo obficie. Szorujesz i jak było tak jest. Na półce kolejna butelka niepotrzebnego środka chemicznego. Dochodzisz do wniosku, że czyszczenie kabiny prysznicowej jest niewykonalne.

Użyj sprawdzonego i w 100% skutecznego Kalkexu.

Kalkex to 100% cytrynaGranulat 100% kwasu cytrynowego – absolutnie skuteczny i nie niszczy powierzchni! W pełni naturalny, całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Z łatwością usuwa osad wapienny z każdej powierzchni. Przeznaczony do bieżącego czyszczenia sanitariatów, armatury sanitarnej, uszczelek w pralkach, zmywarkach oraz do gruntownego czyszczenia nawarstwionego brudu. Do codziennego sprzątania w łazience używasz rozcieńczonego Kalkexu, dzięki czemu jest bardziej wydajny i wystarczy na długo.

Czyszczenie kabiny prysznicowej i całej armatury sanitarnej jest szybkie i proste. Wystarczy rozcieńczyć Kalkex w ciepłej wodzie i za pomocą spryskiwacza rozprowadzić go po zakamienionej powierzchni kabiny, baterii lub wanny. Odczekaj około 10 minut i wyczyść ściereczką. Potem spłucz i wytrzyj do sucha. Szybciej uzyskasz pożądany efekt jeśli użyjesz wielozadaniową ściereczkę Blue.

Czyszczenie kabiny prysznicowej - Kalkex naturalny kwas cytrynowyKalkex jest naturalnym kwasem cytrynowy. Samoczynnie usuwa tłuste zabrudzenia, osady mydła, kamień osadowy, rdzę, wapń, kamień moczowy – niszczy drobnoustroje. Skutecznie odkamienia pralki, żelazka, ekspresy do kawy i herbaty. Jest świetnym naturalnym środkiem do odplamiania, wybielania pościeli i ubrań.

Więcej o Kalkexie przeczytasz tutaj ...

Idealny do doczyszczania fug i spoin. Ułatwia usuwanie pleśni z uszczelek silikonowych. Szybko i skutecznie usuwa przykre zapachy. Co najważniejsze jest bezpieczny dla skóry rąk. Ulega całkowitej biodegradacji.

Proszę przeczytaj opinię Pani Aleksandry na temat Kalkexu:

“Środek jest naprawdę skuteczny i wydajny. Doczyściłam nim bez trudu codzienny kamień na bateriach, super do ceramiki łazienkowej. Do tego bezwonny więc można stosować profilaktycznie kilka razy w tygodniu bez uciążliwego zapachu w domu. Naprawdę polecam. Mam zamiar wypróbować też inne produkty tej marki”.
Aleksandra – 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *