Grażyna Szyfter właściciel Ha-Ra Polska

Grażyna Szyfter

Właściciel Ha-Ra Polska

Witaj w świecie wyjątkowej czystości Ha-Ra.

Znajdziesz tutaj absolutnie innowacyjne, zaskakujące jakością produkty do codziennego sprzątania o niebywałej sile czyszczenia. Produkty naprawdę ekologiczne, z pełną dokumentacją, zapewniające zdrowe, szybkie i perfekcyjne sprzątanie.

Uwieńczeniem jakości produktów Ha-Ra oraz skuteczności ich działania jest gwarancja jaką otrzymujesz od producenta na każdy produkt. Masz pewność, że dokonując wyboru jakiegokolwiek produktu tutaj nabytego jesteś spokojna/spokojny, że na pewno ułatwiasz sobie funkcjonowanie w swoim gospodarstwie domowym, zyskujesz czas i znakomitą czystość.

Zyskujesz pewność, że nic nie zadziała na szkodę Twojego zdrowia, nic nie zniszczy żadnej z czyszczonych i pielęgnowanych powierzchni. Masz pewność, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto i radość z niepowtarzalnego blasku Twego otoczenia.

Ode mnie otrzymujesz Bezwarunkową Gwarancję profesjonalnej, kompetentnej obsługi, rzetelnego doboru produktów i technik sprzątania dobranych wyłącznie dla Twoich potrzeb.

Poznaj opinię zadowolonych klientówwięcej

Produkty Ha-Ra na potrzeby utrzymania czystości w hotelu zakupiliśmy w październiku 2011 roku. Zainwestowanie w tak wysokiej klasy sprzęt do mycia podłóg, mebli, armatury były trafnym zakupem pod względem ekonomicznym, który pozwolił nam na zmniejszenie kosztów stałych tak ważnych w hotelu.Nie kupujemy nowych bo nie ma takiej potrzeby. Mop do mycia podłóg tutaj mowa o Włóknie Mach6 zdecydowanie skraca czas mycia do około 40%. Nie ma potrzeby co chwilę płukać ściereczki bo nie rozmazuje brudu. Dzięki nim praca Pań sprzątających  jest sprawniejsza, ekonomiczna i efektowna. Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra zastąpił nam środki czyszczące do mycia podłóg, okien, mebli i armatury. Dzięki czemu nie kupujemy już drogich detergentów. Płyn jest bardzo gęsty dzięki temu jest wydajny i pół litrowa butelka starcza na około pół roku. Ściereczki do mycia podłóg, do wycierania kurzu, do polerowania używane są codziennie. Są prane w pralce i mimo tego nie tracą na jakości i efektywności. Obsługa  przez firmę Pani Grażyny Szyfter jest na wysokim poziomie. Zawsze kompetentnie i precyzyjnie. Polecam każdemu kto stawia na najwyższą jakość.

Adam Latek / Manager Hotelu Standard

Płynu Ha-Ra używam z żoną od dwóch lat. Jedno opakowanie starczyło nam na cały ten czas, a sprzątamy co tydzień wszystkie podłogi w mieszkaniu 75 m2 oraz okna (myjką Ha-Ra) mniej więcej raz na miesiąc). Trafiliśmy na ten produkt ze względu na wyjątkowe korzyści dla skóry wrażliwej. Żona jest uczulona praktycznie na wszystkie chemikalia, jej skóra na rękach robi się szorstka i tworzą się rany. Płyn Ha-Ra nie powoduje żadnych alergii!!

Ponadto przez te dwa lata przekonaliśmy się, że jest także bardzo skuteczny i wydajny. Chcemy zacząć go stosować również do mycia naczyń, łazienki, samochodu… myślę, że sprawdzi się równie dobrze jak do podłóg i okien.

Gorąco polecam, nie tylko alergikom, ale i osobom oszczędnym… łatwo przeliczyć, że wychodzi dużo taniej niż jakiekolwiek inne produkty, których trzeba dozować znacznie więcej, ponadto trzeba tracić czas na ich częsty zakup, magazynowanie itp.

Tomasz

Mamy przyjemność potwierdzić bardzo dobre walory sprzętu i materiałów do profesjonalnego utrzymania czystości firmy Ha-Ra, otrzymywanego za pośrednictwem jej przedstawiciela w Polsce firmę Ha-Ra Szyfter S.C w Nowej Soli.

Prowadzona w naszej firmie produkcja sprzętu medycznego objęta jest klasą czystości 10000,  aby osiągnąć wymaganą klasę sprawdziliśmy wiele firm oferujących profesjonalny sprzęt utrzymania czystości.

Firma Ha-Ra Szyfter S.C w Nowej Soli wykazała się duża fachowością i rzetelnością w zakresie terminowości i dostaw, fachowości prezentacji i obsługi szkoleń, a oferowany sprzęt i materiały pozwalają nam utrzymać bardzo wysokie wymogi klasy czystości 10000.

Kierownik Działu Zaopatrzenia Wiesław Kamola / Kierownik Wydziału Sprzętu Medycznego Jadwiga Zyg

Daj sobie pomóc

Przejdź i wybierz od czego chcesz zacząć. Jeśli chcesz już bez wysiłku myć swoją piękną podłogę podgrzewaną lub chcesz doczyścić fugi w porowatych płytkach w sezonie grzewczym? Potrzebujesz niezawodnych mopów – włókien do mycia podłóg. A może chcesz usprawnić mycie okien i pozbyć się uporczywych smug na szybach?

Przejdź do Ha-Ra Oryginał - Do sprzątania