Oprócz sprzątania włóknami Ha-Ra® i wodą oferujemy szeroką gamę środków do pielęgnacji, konserwacji, dezynfekcji, prania i zmywania.

Uniwersalna formuła do doczyszczania, prania, mycia i pielęgnacji

Uniwersalny koncentrat Hans Raab ®

Ułatwia doczyszczanie, mycie oraz pielęgnuje.

  • efektywny w sprzątaniu osiągasz nim niewiarygodne rezultaty

  • uniwersalny jedna butelka płynu Ha-Ra® skutecznie zastępuje dziesiątki różnych proszków, past, płynów i emulsji

  • niesamowicie wydajny dzięki skoncentrowanej formule 

Czytaj więcej Kup teraz

Do najtrudniejszych zabrudzeń

Kalkex

Usuwa tłuste zabrudzenia, osady mydła, kamień osadowy, wapń, kamień moczowy – niszczy drobnoustroje.

Przy twardej wodzie wspomaga pranie proszkiem Saponella. Nie niszczy uszczelek, nie niszczy metalu, nie pozostawia śladów.

Bezpieczny dla skóry rąk. Ulega całkowitej biodegradacji.

Wyjątkowo wydajny – z jednego opakowania Kalkexu (250 g) otrzymasz 12,5 litra gotowego roztworu o bardzo wysokiej skuteczności. Do wygodnego i oszczędnego korzystania z Kalkexu niezbędny jest spryskiwacz.

Kup teraz

Pasta Blue

Jest to najsilniejszy środek proponowany przez nas do ekstremalnych zabrudzeń. W naszym asortymencie to ostatnia deska ratunku.

Pasta radzi sobie nawet z usunięciem rysunku wykonanego flamastrami z drewnianego biurka. Bez najmniejszego śladu. Domywa tłuste osady sadzy i przebarwienia na plastikowych ramach okiennych. Pasta czyści i poleruje: stal szlachetną, chrom, złoto, srebro, mosiądz, aluminium, miedź, cynę, emalie, szkło, akryl, kryształy, plastiki, ceramikę. Usuwa plamy np. po smole, po owadach oraz rozpuszcza wapno i tłuszcze.

Doskonała do czyszczenia garnków ze stali szlachetnej, czajników, płytek ceramicznych, umywalek, toalet, kabin natryskowych, mebli kuchennych, zlewozmywaków, wanien, armatury kuchennej i sanitarnej, kuchenek, okien plastikowych, rolet, mebli ogrodowych, chromowanych elementów wyposażenia, czyszczenia obuwia i sprzętu sportowego, przyczep kempingowych, motocykli, instrumentów muzycznych.

Kup teraz

Konserwacja i pielęgnacja

Carnauba

Balsam Carnauba doskonale konserwuje marmurowe parapety i pozostawia na nich jedwabisty połysk. Zabezpiecza skutecznie pomniki cmentarne przed działaniem czynników zewnętrznych ułatwiając powtórne mycie. Zwiększa odporność powierzchni na wodę, ułatwia utrzymanie czystości i wydłuża żywotność powierzchni, na których jest stosowany. Nie nawarstwia się. Znika z powierzchni po kilku myciach na wilgotno, bez konieczności stosowania chemicznych rozpuszczalników.

Jest samoschnący i pozostawia jedwabisty, elegancki, subtelny połysk. Jest bezzapachowy, nie podrażnia górnych dróg oddechowych co jest bardzo ważne dla alergików. Balsam Carnauba jest najtwardszym woskiem spośród wszystkich znanych naturalnych wosków.

Kup teraz
Pasta-do-skory-ha-ra-naturalny-wosk-pszczeli-wydajna-czysci-pielegnuje-i-konserwuje

Pasta do wyrobów skórzanych

Do naturalnej skóry naturalna pasta, która odżywia, pielęgnuje i impregnuje wyroby skórzane. Specjalnie zaprojektowana z myślą o meblach skórzanych i skóropodobnych, butach, ubraniach skórzanych, galanterii oraz drewnie woskowanym.

Pasta ma delikatny miodowy zapach i nadaje skórze piękny połysk. Jest bardzo wydajna.

Głównymi składnikami pasty jest wosk pszczeli i lanolina, dzięki czemu produkt ten posiada normę aptekarską DAB-10 uznającą absolutny brak negatywnego wpływu na skórę. Zapobiega powstawaniu mokrych zacieków na obuwiu i umożliwia oddychanie skóry i utrzymuje ją elastyczną.

Czytaj więcej Kup teraz

Pranie ubrań

Naturalny proszek Saponella 4,5 kg

Proszek wyprodukowany na bazie naturalnych składników (Saponit – skała mydlana, korzenie mydlnicy, mydło oraz naturalny zapach cytrynowy). Wydajny i skuteczny superkoncentrat wzmocniony perłowymi granulkami, w których skoncentrowany jest naturalny minerał – saponit oraz korzenie mydlnicy.

Charakteryzuje go bardzo wysoka skuteczność rozpuszczania brudu z najgłębiej osadzonych struktur tkanin. To proszek usuwający brud i plamy a nie skrywający plam jak syntetyczne proszki do prania z wybielaczami optycznymi.

Czytaj więcej Kup teraz