Poznaj

najbardziej skoncentrowany płyn na polskim rynku

ekologiczny, skuteczny, bezpieczny, do mycia, prania i sprzątania

Plyn Pielegnacyjny Ha-Ra 500ml
 • efektywny w sprzątaniu osiągasz nim niewiarygodne rezultaty

 • uniwersalny jedna butelka płynu Ha-Ra® skutecznie zastępuje dziesiątki różnych proszków, past, płynów i emulsji
 • niesamowicie wydajny dzięki skoncentrowanej formule 

Zobacz jak uniwersalny jest płyn Ha-Ra®

Szyby już zawsze bez smug

Ułatwia i przyspiesza mycie okien, dachów szklanych, ścian i płytek lustrzanych, luster, ogrodów zimowych, szyb i witryn sklepowych, szyb samochodowych – kropla płynu dodana do mycia powierzchni szklanych wydobywa ich niepowtarzalny blask stwarzający wrażenie, że szyby nie ma. To unikalny efekt naprawdę czystej szyby.

Podłogi lśniące czystością

Wymyje każdą podłogę bo zawiera wyłącznie substancje myjące, nie zawiera składników, które nie są potrzebne do mycia np. barwnik czy zagęstnik. Po wyschnięciu nie zostawia smug, podłogi nie są lepkie, lśnią czystością, a pozostawiony filtr ochronny sprawia, że naniesiony brud z łatwością zmywasz przy kolejnym myciu.

Piękny połysk bez trucizn

Superkoncentrat Ha-Ra® szybko rozpuszcza tłuszcz. Nadaje naczyniom naturalny, piękny połysk nie pozostawiając na nich toksycznych i rakotwórczych nabłyszczaczy. Masz pewność, że wraz z zupą i herbatą nie bombardujesz siebie ani swoich bliskich toksycznymi substancjami.

Naturalny połysk mebli

Wykonując kilka ruchów Ściereczką Blue (stroną niebieską) z jedną kroplą Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra® dokładnie usuwasz zabrudzenia z mebli drewnianych oraz delikatnej skóry bez obawy, że zniszczysz piękny i drogi mebel.

Samochód czysty niczym z salonu

Odrobina płynu dodana do wody lub bezpośrednio na namoczoną w wodzie Rękawicę Zieloną wystarczy na wymycie nawet dużego auta, a efekt mycia karoserii przypomni ci jak wyglądał samochód, którym wyjeżdżałeś wprost z salonu.

Armatura wygląda jak nowa

Do wymycia wanny, kabiny natryskowej, umywalki czy baterii łazienkowej wystarczy zaledwie kilka kropli skoncentrowanego Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®. Płyn jest doskonałą alternatywą dla wszystkich past, mleczek, pianek i płynów czyszczących.

Najczęściej zadawane pytania

Do czego można stosować Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra®?

Zastępuje skutecznie dziesiątki różnych, past, mleczek i płynów stosowanych pod czas sprzątania w domu. Przeznaczony jest do mycia:

 • każdego rodzaju podłóg
 • drewnianych i plastikowych ram okiennych, parapetów, luster okien,
 • ścian,
 • armatury,
 • naczyń,
 • sprzętu AGD,
 • mebli drewnianych,
 • do prania tapicerki tekstylnej,
 • do prania odzieży sportowej z membraną, delikatnego jedwabiu,
 • ubranek niemowlęcych,
 • do czyszczenia tapicerki skórzanej,
 • rolet zewnętrznych i wewnętrznych, żaluzji metalowych i drewnianych
 • bram garażowych,
 • samochodu,
 • płyt nagrobkowych,
 • czyszczenie sprzętu komputerowego, tabletów i obiektywów apartaów,
 • czyszczenie akwarium
Dlaczego Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra® jest tak skuteczny?

Skuteczność działania zawdzięcza substancjom czynnym powstałym z natury. Przyjazny dla środowiska. Biodegradowalny 97 % po 14 dniach i 99% po 28 dniach. Badany przez OECD-Rchtlinie302B, DOC -Analityk testem EMPA nr 417 849 z dn. 08.05.2001. Posiada neutralne pH.Bezwzględny dla brudu, tłuszczu i smarów. Delikatny dla skóry rąk, czyszczonych powierzchni, pranych tkanin. Nie podrażnia górnych dróg oddechowych. Posiada zdrowy zapach pochodzący ze skórki cytryny. Siła Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra® tkwi w jego składzie. To wyróżnia go spośród innych, ogólnie dostępnych środków chemicznych.

Skład Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®?

Wyprodukowany jest z naturalnych surowców. Zawiera w sobie bardzo skoncentrowane substancje myjące, z łatwością rozpuszczające brud, tłuszcz, smary i oleje.

Dlaczego Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra® jest tak wydajny?

Krótko mówiąc to, że w butelce jest tylko mocno skoncentrowany składnik myjący bez żadnych innych wypełniaczy. Płacisz tylko za to, co naprawdę działa, przyspiesza pracę, jest zdrowe, a nade wszystko nie przynosi szkód.

Na jak długo wystarczy jedna butelka 500 ml?

Do codziennego mycia, prania i sprzątania stosujesz kilka kropli.

Zobacz jak wiele możesz oszczędzić ?

Dozowanie:

tylko 1 kroplę (około 0,025 ml) do 2 litrów wody2-3 krople (0,05 do 0,075 ml) do 5 litrów wody

policzmy :

1 butelka 0,5l to 500ml. W 500 ml więc zawartych jest około 20.000 kropel.                                                                                 Skoro 1 kropla na 2 litry wody, to z jednej butelki  0,5l masz 10 000 litrów gotowego roztworu do mycia.

Ile to wiaderek gotowych do mycia podłóg?

Zakładając, że do wiaderka nalewasz ok. 7l wody, wtedy z jednej sztuki płynu Ha-Ra masz 1428 wiaderek z roztworem gotowym do mycia.

1 wiaderko kosztuje Cię więc 0,062 zł czyli 6,2 grosza.

Przy dwukrotnie silniejszym stężeniu 714 wiaderek gotowego roztworu roboczego.

1 wiaderko kosztuje Cię wtedy 12,4 grosza.

Dlaczego warto kupić Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra®?

Przeczytaj kilka opinii naszych klientów na temat Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®

Bardzo mocno skoncentrowany płyn w butelce o pojemności 500 ml wystarcza mi na 3 lata, a muszę przyznać, że wykorzystuję go także do mycia i prania różnych innych zabrudzeń. Doskonale radzi sobie z tłuszczem, trudnymi do usunięcia plamami nie pozostawiając śladów ani odbarwień.

Izabela Wróbel / 3 lutego 2015

Płyn pielęgnacyjny i ścierki Ha-Ra zastępują mi wszystkie kolorowe i pachnące chemią produkty. Jestem bardzo zadowolona- jeden ekologiczny płyn do wszystkiego, rewelacyjne efekty i pachnący świeżością dom- gorąco polecam!

Karolina z Bydgoszczy / 1 czerwca 2015

Bardzo dobry i wydajny płyn naprawdę potrzeba niewiele, jestem bardzo zadowolona.

Barbara / 18 maja 2015

Jestem alergikiem i wszelkie kontakty z detergentami kończą się wielkim uczuleniem, tym czasem produkty i środki czyszczące Ha-ra są doskonałe. Nie uczulają a powierzchnie czyszczone mają rewelacyjne efekty. To sama przyjemność mieć taki asortyment w gospodarstwie domowym.

Regina Lisawa / 2 marca 2015

Pół roku temu zakupiłam ten boski płyn. Nie mogłam uwierzyć, że zastąpi mi prawie wszystkie płyny w domu, Nadaje się do mycia auta, naczyń, prania, mycia podłóg, okien. Co najważniejsze nie uczula moich delikatnych dłoni i jest bezpieczny dla mojej bardzo alergicznej córki.

Kasia Cichoń / 30 października 2015

Jestem bardzo zadowolona z płynu Ha-Ra-okna błysk:)cała reszta w mieszkaniu również :-)) Polecam !!!

Iza / 12 marca 2015:

Półlitrową butelkę płynu dostałam od Mamy ok 10 lat tamu. Wykorzystuję płyn pielęgnacyjny Ha-Ra do utrzymania szyb, luster oraz podłóg w czystości. Jest on niesamowicie wydajny. Cały czas używam płynu z pierwszego opakowania. Jeśli stosuje się go tak jak zaleca producent, w minimalnych ilościach (po zaledwie kilka kropel na sprzątanie), wystarcza naprawdę na wiele lat. Bardzo polecam!

Elżbieta z Tczewa / 30 marca 2015

Nie wyobrażam sobie sprzątania bez płynu Ha-Ra. Jest bardzo wydajny, świetnie sprawdza się w sprzątaniu kuchni z wszelakich tłuszczy i zabrudzeń. Przy wycieraniu kurzu z mebli i podług zostawia tak jakby ochronną powłokę, dzięki której kurz nie przywiera do powierzchni. Wystarczy kilka kropel, aby posprzątać mieszkanie. Rewelacyjny do mycia okien, luster, szyb itp. DOSKONAŁY PRODUKT. POLECAM KAŻDEMU!!!

Małgosia / 23 czerwca 2014
Ekologiczny Plyn Pielegnacyjny Ha-Ra 500ml

Zamień wszystkie swoje środki chemiczne na jeden ekologiczny koncentrat Ha-Ra®, a raz na zawsze ułatwisz i przyśpieszysz sobie sprzątanie

Najlepszy
94,50

Wielozadaniowy Superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych,  i co najmniej 300 l chemii do czyszczenia. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

47,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.