Tylko właściwy proces czyszczenia, pielęgnowania i impregnowania tapicerki skórzanej daje gwarancję jej długoletniej świetności.

Czyszczenie mebli skórzanych będzie skuteczne jeśli dobierzesz takie produkty, które nie zniszczą twoich mebli skórzanych, a skutecznie usuną zabrudzenia.

Musisz mieć świadomość, że każde meble skórzane muszą być od czasu do czasu gruntownie doczyszczane. Pomijając proces gruntownego doczyszczania pielęgnacja i konserwacja ich nie ma najmniejszego sensu, ponieważ prowadzi najkrótszą drogą nawarstwiania się brudu.

Aby przez długie lata kanapa, fotele i inne meble skórzane cieszyły swoim pięknem i świetnością meble takie wymagają wyjątkowo pieczołowitego traktowania. Produkty do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji skór pochodzenia naturalnego winny być także naturalne. Naturalny sposób konserwacji nie niszczy ich i przedłuża żywotność. Ich naturalne piękno stwarza klimat ciepłych, przyjaznych wnętrz i podkreśla ich niepowtarzalny charakter.

Sprawdzony, bezpieczny i skuteczny sposób na idealnie czyste i właściwie zaimpregnowane meble skórzane

Krok 1

Do czyszczenia mebli skórzanych użyj ściereczki lub rękawicy z włóknem ultra (Ściereczka Viva Ultra, Rękawica Ultra). Namocz ściereczkę w czystej wodzie. Wykręć i niebieską stroną okrężnymi ruchami czyść. Przy większym zabrudzeniu użyj kropli Uniwersalnego koncentratu Hans Raab.

Krok 2

Pozostałość zbierz niebieską stroną wilgotnej Rękawicy Mach6, a potem białą stroną. Czyszczone miejsce osusz Ściereczką Star lub Hammer.

Krok 3

Po doczyszczeniu i po wyschnięciu tapicerki skórzanej możesz zastosować Pastę Bezbarwną. Pastę nakładaj specjalną ściereczką, która ułatwia dotarcie pasty głęboko w głąb skóry. Tak czystą i wypastowaną tapicerkę skórzaną pozostaw do wyschnięcia.

Co zyskujesz posiadając produkty Ha-Ra®?

  • oszczędzasz pieniądze, bo towar jest najwyższej jakości
  • gwarantuje wieloletnie użytkowanie,
  • nie kupujesz żadnych dodatkowych środków chemicznych.
  • w krótszym czasie sprzątasz, bo efekt sprzątania jest od razu widoczny
  • podnosisz jakość sprzątania, bo myte powierzchnie są idealnie czyste.
  • więcej czasu dla siebie.

Produkty na wiele lat

Siła fizyki i natury

Skóra jak nowa

Przeczytaj co o produktach Ha-Ra sądzą klienci:

Produkt absolutnie rewelacyjny, wiele zastosowań i olśniewający (dosłownie) efekt. Do tego produkt w 100% ekologiczny, przyjemny woskowo – miodowy zapach. Znakomicie wnika w skórę i bardzo ją uelastycznia. Dla jeszcze lepszego efektu można użyć specjalnej ściereczki do wyrobów skórzanych.(dot. pasty do wyrobów skórzanych)

Rafał Jedyński

Rękawica jest rewelacyjna, z resztą ja jestem zakochana w tych produktach i szkoda że tak póżno je odkrywam!!! Do tej pory żeby cokolwiek umyć człowiek musiał się namachać solidnie, patrząc w każdą szczelinkę czy aby coś nie pominięte!! a tu, ubrałam mokrą i dobrze wykręconą rękawicę i dosłownie parę minut po robocie,a efekt zadowalający!!! Fajnie czyści szafki kuchenne, wannę, drzwi kafelki,i pewnie wyczyszczę cały dom.!

Gosia

Ścierki Hammer i Star zastępują wszystkie dotychczasowe ścierki do kurzu, luster i mycia wszelkich innych powierzchni. Pomimo,że używam ich od 1,5 roku codziennie są wciąż jak nowe i pewnie długo takimi pozostaną. Odkąd przekonałam się o ich rewelacyjnych właściwościach nie używam niczego innego.

Karolina z Bydgoszczy

Pojedyncze produkty

Samodzielnie dobierz potrzebne produkty. Nie zapomnij, że jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 530 565 456.

89,00

Dwustronna unikalna ścierka o silnie sprasowanym, cętkowanym niebieskim włóknie Ultra  z jednej strony, z łatwością usuwa nawet najtrudniejsze tłuste plamy, a włókno Viva na tylnej stronie idealnie nadaje się do późniejszego czyszczenia. Idealna do czyszczenia plam z tapicerki tekstylnej, dywanów oraz do czyszczenia grilli i kuchenek. I nie tylko.

177,00

Rękawica do czyszczenia dużych, zastarzałych i tłustych zabrudzeń. Niezrównaną moc czyszczenia łączy z delikatnością dla czyszczonych powierzchniami. Idealna do szklanych kabin natryskowych, brodzików, wanien, armatury.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

179,00

Uniwersalna rękawica do czyszczenia wewnątrz pomieszczeń. Wielozadaniowa. Posiada ogromną moc czyszczenia, jest niewyobrażalnie chłonna i bardzo trwała. Ułatwia i  przyśpiesza każde sprzątanie. Niezastąpiona niczym w myciu ram okiennych, większych powierzchni gładkich: kafelki, lamperie,  parapety, grzejniki, drzwi, poręcze schodów. Jest cudownym kompanem Rękawicy Zielonej zewnętrznej. W ducie pokazują wszystko, czego może dokonać "zielone sprzątanie". Natura jest niepojętą siłą!

129,00

uniwersalna do szybkiego sprzątania, wszystkiego co masz pod ręką. Zaskakuje mocą czyszczenia, nic nie przebija jej jakości. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

96,00

Z naturalnym woskiem pszczelim. Odżywia, pielęgnuje i impregnuje wyroby skórzane. Jest bardzo wydajna.

37,00

Do nakładania pasty do wyrobów skórzanych i Carnauby, do polerowania. Strona biała posiada uchwyt pozwalający wygodnie operować ściereczką.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń

Pod numerem 697 47 67 47 znajdziesz rzetelną pomoc w doborze potrzebnych Ci produktów. Zapraszam.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Daj nam znać czego potrzebujesz, z jakimi nieczystościami trzeba sobie poradzić. Nie bez znaczenia będzie rodzaj powierzchni, na której musisz sprzątać.

Napisz teraz