Tylko właściwy proces czyszczenia, pielęgnowania i impregnowania tapicerki skórzanej daje gwarancję jej długoletniej świetności.

Czyszczenie mebli skórzanych będzie skuteczne jeśli dobierzesz takie produkty, które nie zniszczą twoich mebli skórzanych, a skutecznie usuną zabrudzenia.

Musisz mieć świadomość, że każde meble skórzane muszą być od czasu do czasu gruntownie doczyszczane. Pomijając proces gruntownego doczyszczania pielęgnacja i konserwacja ich nie ma najmniejszego sensu, ponieważ prowadzi najkrótszą drogą nawarstwiania się brudu.

Aby przez długie lata kanapa, fotele i inne meble skórzane cieszyły swoim pięknem i świetnością meble takie wymagają wyjątkowo pieczołowitego traktowania. Produkty do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji skór pochodzenia naturalnego winny być także naturalne. Naturalny sposób konserwacji nie niszczy ich i przedłuża żywotność. Ich naturalne piękno stwarza klimat ciepłych, przyjaznych wnętrz i podkreśla ich niepowtarzalny charakter.

Sprawdzony, bezpieczny i skuteczny sposób na idealnie czyste i właściwie zaimpregnowane meble skórzane

Krok 1

Do czyszczenia mebli skórzanych użyj ściereczki lub rękawicy z włóknem ultra (Ściereczka Viva Ultra, Rękawica Ultra). Namocz ściereczkę w czystej wodzie. Wykręć i niebieską stroną okrężnymi ruchami czyść. Przy większym zabrudzeniu użyj kropli Uniwersalnego koncentratu Hans Raab.

Krok 2

Pozostałość zbierz niebieską stroną wilgotnej Rękawicy Mach6, a potem białą stroną. Czyszczone miejsce osusz Ściereczką Star lub Hammer.

Krok 3

Po doczyszczeniu i po wyschnięciu tapicerki skórzanej możesz zastosować Pastę Bezbarwną. Pastę nakładaj specjalną ściereczką, która ułatwia dotarcie pasty głęboko w głąb skóry. Tak czystą i wypastowaną tapicerkę skórzaną pozostaw do wyschnięcia.

Co zyskujesz posiadając produkty Ha-Ra®?

  • oszczędzasz pieniądze, bo towar jest najwyższej jakości
  • gwarantuje wieloletnie użytkowanie,
  • nie kupujesz żadnych dodatkowych środków chemicznych.
  • w krótszym czasie sprzątasz, bo efekt sprzątania jest od razu widoczny
  • podnosisz jakość sprzątania, bo myte powierzchnie są idealnie czyste.
  • więcej czasu dla siebie.

Produkty na wiele lat

Siła fizyki i natury

Skóra jak nowa

Przeczytaj co o produktach Ha-Ra sądzą klienci:

Produkt absolutnie rewelacyjny, wiele zastosowań i olśniewający (dosłownie) efekt. Do tego produkt w 100% ekologiczny, przyjemny woskowo – miodowy zapach. Znakomicie wnika w skórę i bardzo ją uelastycznia. Dla jeszcze lepszego efektu można użyć specjalnej ściereczki do wyrobów skórzanych.(dot. pasty do wyrobów skórzanych)

Rafał Jedyński

Rękawica jest rewelacyjna, z resztą ja jestem zakochana w tych produktach i szkoda że tak póżno je odkrywam!!! Do tej pory żeby cokolwiek umyć człowiek musiał się namachać solidnie, patrząc w każdą szczelinkę czy aby coś nie pominięte!! a tu, ubrałam mokrą i dobrze wykręconą rękawicę i dosłownie parę minut po robocie,a efekt zadowalający!!! Fajnie czyści szafki kuchenne, wannę, drzwi kafelki,i pewnie wyczyszczę cały dom.!

Gosia

Ścierki Hammer i Star zastępują wszystkie dotychczasowe ścierki do kurzu, luster i mycia wszelkich innych powierzchni. Pomimo,że używam ich od 1,5 roku codziennie są wciąż jak nowe i pewnie długo takimi pozostaną. Odkąd przekonałam się o ich rewelacyjnych właściwościach nie używam niczego innego.

Karolina z Bydgoszczy

Pojedyncze produkty

Samodzielnie dobierz potrzebne produkty. Nie zapomnij, że jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 530 565 456.

89,00

Do czyszczenia na mokro i na wilgotno blatów, mebli, tapicerki skórzanej, szafek, luster, armatury itp.

177,00

Rękawica do czyszczenia dużych, zastarzałych i tłustych zabrudzeń. Niezrównaną moc czyszczenia łączy z delikatnością dla czyszczonych powierzchniami. Idealna do szklanych kabin natryskowych, brodzików, wanien, armatury.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

177,00

Do mycia większych powierzchni gładkich: kafelki, lamperie, plastikowe ramy okienne, parapety, grzejniki, drzwi, lakierowane schody z drewna, meble ogrodowe.

129,00

uniwersalna do szybkiego sprzątania, wszystkiego co masz pod ręką. Zaskakuje mocą czyszczenia, nic nie przebija jej jakości. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

79,00

Z naturalnym woskiem pszczelim. Odżywia, pielęgnuje i impregnuje wyroby skórzane. Jest bardzo wydajna.

34,00

Do nakładania pasty do wyrobów skórzanych i Carnauby, do polerowania. Strona biała posiada uchwyt pozwalający wygodnie operować ściereczką.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń

Pod numerem 697 47 67 47 znajdziesz rzetelną pomoc w doborze potrzebnych Ci produktów. Zapraszam.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Daj nam znać czego potrzebujesz, z jakimi nieczystościami trzeba sobie poradzić. Nie bez znaczenia będzie rodzaj powierzchni, na której musisz sprzątać.

Napisz teraz