Tajemnice skryte w cenie gdy drożej staje się tanio

Na sprzątaniu możesz oszczędzać każdego dnia kupując silne działające naturalne koncentraty Ha-Ra. Np. 1 L czyszczącego środka Do WC Ha-Ra zastępuje 30 butelek tradycyjnych chemikaliów do czyszczenia toalet.

Cena a wartość produktu

Czasem warto zapłacić więcej aby zakup okazał się bardziej ekonomiczny. Często niewielka różnica w cenie podobnych wizualnie produktów sprawia, że ten niewiele droższy sprawia, że wygrywasz los na loterii, który procentuje przez lata, dając więcej niż oczekujesz.

Czystość i porządek to stan, który cieszy w każdych okolicznościach. Sprzątanie zajmuje nam znacznie mniej czasu, kiedy postawimy na odpowiednie środki i akcesoria – jednak ich dobór może okazać się skomplikowany. Rynek kipi ilością kolorowych środków czystości. W przypadku chemii gospodarczej warto pamiętać o tym, że wartość i cena to dwie różne cechy, a ta druga nie zawsze idzie w parze z jakością. Firma Ha-Ra postawiła na jakość i naturę (tzn. na wykorzystanie praw natury – czyli zjawisk fizycznych takich jak efekt kapilarny, ultradźwięki, czy pole elektrostatyczne) także w tekstyliach (ścierki, mopy, myjki), których trwałości i rezultatów czyszczenia nie sposób porównać z powszechnie znanymi metodami sprzatania.

Wartość zapisana w etykietach

Kierowanie się wyłącznie ceną w wypadku środków czystości może wprowadzić nas na pewne pułapki. Kiedy decydujemy się na tańszy produkt, często może on okazać się nieekonomiczny – osiągnięcie pożądanych efektów wymaga zużywania dużej ilości preparatu, a my finalnie wydajemy więcej. Wybieranie drogich specyfików z kolei nie zawsze gwarantuje nam ich wysoką jakość i ekonomię. Skuteczność nie skrywa się w plakietce z ceną, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na skład produktu oraz stężenie substancji aktywnych. To właśnie te czynniki decydują o jakości i wydajności chemii gospodarczej. Ha-Ra to marka, która stawia je na pierwszym miejscu, dzięki czemu nasi klienci przy zakupie produktów zyskują wartość. Pozyskanie naturalnych komponentów i praca człowieka w ogromnej mierze stanowi cenę produktu. Produkty drogie w produkcji kosztują nieco więcej. Ostatecznie jednak dozując płyn w kroplach nie trzeba go kupować co 2 tygodnie czy nawet częściej. Nie trzeba też kupować stosu ścierek gdy jedna ścierka Ha-Ra zastępuje ich tysiące przez 5 lat a nawet dłużej.

(Nie)doskonałe połączenia

Podczas sprzątania często przerzucamy w dłoniach jeden preparat za drugim, łącząc ze sobą różnorodne spraye, płyny i mleczka. Nie wszystkie specyfiki jednak dobrze ze sobą współpracują, przez co często mimo starań i wydanych pieniędzy zamiast perfekcyjnego efektu mamy odbarwienia i smugi. Zakup jednego, lecz skutecznego i dobrze skomponowanego środka to transakcja o jasnej wartości – otrzymujemy konkretne korzyści i rezultaty w określonej cenie. Mocno niesprawiedliwym zjawiskiem, o którym ludzie nie wiedzą i na który zwykły człowiek kompletnie nie zwraca uwagi jest fakt, iż wzory chemiczne związków syntetycznych i naturalnych nie są rozróżniane. W kartach charakterystyk produktu miernego może być podany taki sam związek jak w produkcie naturalnym.

Skuteczność? Naturalnie!

Naturalny skład bierze się z uprawy pól, kontroli ekologicznej pól i pielęgnacji roślin, pracy człowieka przy pielęgnacji i zbiorach, potem obróbki (często ręcznej aby zachować właściwości wyciągów), dopiero potem zaczyna się proces produkcji. Mierzenie, ważenie, mieszanie w odpowiednich proporcjach, żeby działało jak należy, tak aby niezależne instytuty potwierdzające skład, jakość, skuteczność w ogóle chciały przyjąć od od producenta środek do oceny.

Często powtarzanym mitem związanym jest twierdzenie, że naturalne środki czystości są drogie, jednak nie gwarantują pożądanych efektów. Nie zgodziłyby się z tym nasze babcie, które w wypadku uporczywych plam i zabrudzeń najpierw sięgają do kuchni. Zaawansowana technologia produkcji pozwala zaczerpnąć z naturalnych substancji jak najwięcej. Dzięki temu powstają środki czystości, które są jednocześnie skuteczne, wydajne i neutralne dla otoczenia – a to właśnie te czynniki składają się na realną wartość produktu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *