Jak  usunąć mech, pleśń i grzyby z bram, tarasu i ścieżek ogrodowych?

Ha-ra-family-ekologicznego-usuwania-zielonych-nalotow-mchu-plesni-grzybow-w-domu-piwnicy-garazu-ogrodzie-do-myjeki-cisnieniowej-dezynfekuje-czyszczone-powierzchnie

Jak bezpiecznie dla trawnika i grządek pozbyć się zielonego nalotu, mchu i pleśni?

Jeśli głowisz się jak poradzić sobie z pozbyciem się mchu czy pleśni bez szkody dla trawnika czy grządek warzywnych, tutaj masz rozwiązanie. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni ciesz się z każdej chwili spędzonej w ogrodzie, na balkonie czy działce rekreacyjnej. Zanim jednak przyjdzie czas relaksu wśród zieleni myślisz jak wyczyścić meble ogrodowe, donice, ścieżki czy taras? Czym usunąć zielony nalot, pleśń czy też mech?  Marka Ha-Ra®, której filozofią jest przede wszystkim dbałość  o naturę  i czerpanie z jej mądrości, stworzyła ekologiczny środek, bezpieczny dla zdrowia i otaczającej zieleni. Ha-Ra Family to produkt, który Cię nie zawiedzie,  skróci czas i wysiłek przeznaczony na utrzymanie czystości wokół domu.

100% naturalnych składników, które stanowią sole mineralne i substancje roślinne

Ekologiczny skład –  to czyni płyn Ha-Ra® Family wyjątkowym produktem. Skład jest opatentowany zgodnie z wymogami Organic UE. Jakość składników jest zawsze niezmienna. Nie zawiera konserwantów, barwników, sztucznych aromatów, mikroplastiku  i substancji nabłyszczających. Ha-Ra® Family jest bezpieczny dla alergików, dzieci, osób z wrażliwą skórą, zwierząt i środowiska – nie uczula  i nie podrażnia, jest biodegradowalny.

Atest Dermatest-500 potwierdza bezpieczne stosowanie Ha-Ra®  Family przez alergików.
Formuła Ha-Ra® Family doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości w gospodarstwie domowym, usuwa w 99,9% bakterii. Opakowania pochodzą  w 100% z recyklingu.

Bezpieczne czyszczenie zabrudzeń organicznych w domu i ogrodzie

 • Mech i zielony nalot ze schodów, ścieżek na podwórku i w ogrodzie wykonanych z gresu, kostki brukowej, granitowej, płyt kamiennych, płytek ceramicznych o chropowatej powierzchni,
 • Nalot pleśni z donic, ścian i posadzek w piwnicy czy garażu,
 • Zanieczyszczenia organiczne, nawarstwiony kurz na meblach ogrodowych, donicach, roletach zewnętrznych, bramach garażowych,
 • Owady rozbite na szybach i karoserii samochodowej,
 • Wiele innych zastarzałych, nawarstwionych zabrudzeń wokół domu,
 • Zdezynfekujesz też piaskownicę, huśtawki i zabawki pozostawiane poza domem.

Stosowanie Płynu  Ha-Ra® Family w ogrodzie:

Family-najlepszy-ekologiczny-srodek-do-uzuwania-mchu-plesni-ekologiczny-bezpieczny-dla-ludzi-zwierzat-roslin

 • Rozcieńczony preparat nadaje się do myjki ciśnieniowej przy myciu powierzchni pokrytych mchem na podjazdach, podwórku oraz szyb i karoserii samochodu pokrytych owadami.
 • Kamienne powierzchnie pokryte mchem, zielonym nalotem lub pleśnią, płytki na tarasach, donice, ścieżki ogrodowe, schody, ściany myjemy w zależności od wielkości mopem – Włókno Zielone https://www.hara.pl/produkt/wlokno-zielone-ha-ra-30-cm/42cm, bądź Rękawicą Zieloną – https://www.hara.pl/produkt/rekawica-zielona-do-porowatych-powierzchni.
 • Włókniny,  z których skompletowano „zielony zestaw” są specjalnie przeznaczone do czyszczenia zabrudzeń poza domem. Są wyjątkowo wytrzymałe, a ich cieniutkie włókienka docierają w najbardziej zawiłe zagłębienia czyszczonej powierzchni. Dzięki temu efekt czystości utrzymuje się dłużej.

Ha-Ra® Family to bezpieczny, ekologiczny środek czyszczący. Usuwa, aż 99,9% bakterii z mytych powierzchni dezynfekując skutecznie, zapewnia całej rodzinie higienicznie czysty dom.  

Stosowanie Płynu Ha-Ra® Family w domu:

 • Do mycia podłóg lub innych dużych powierzchni środek możemy rozcieńczyć w wiadrze w proporcji 25ml – 50ml na 5 litrów wody. Myj podłogę mopem  – Włókno Nano Gold Igel, który posiada bardzo gęstą nanostrukturą włókien, zapewniającą wyjątkową zdolność absorbowania brudu z czyszczonej powierzchni. W ten sposób osiągasz głęboką, higieniczną czystość. Takiej czystości tradycyjne mopy nie są w stanie osiągnąć w żaden sposób. Włókno Nano Gold Igiel jest niezwykle trwałe.
 • Do mycia zabawek, lodówek, blatów kuchennych użyj Spryskiwacza Ha-Ra® Family – https://www.hara.pl/produkt/harafamily-500-ml-spryskiwacz/ oraz Ściereczki Igel. Po zwilżeniu powierzchni i odczekaniu 10 minut, przetrzyj powierzchnię Ściereczką Igel, a do osuszenia użyj wyjątkowo chłonnej, bezpyłowej ściereczki Star. Jest bardzo chłonna, nie pozostawia smug ani kłaczków. Gładsza strona ściereczki służy do polerowania, grubsza strona do osuszania.
 • Do mycia większych powierzchni użyj dwustronnej Rękawicy Igiel. Jedna strona jest idealna do czyszczenia powierzchni gładkich, druga do porowatych i chropowatych.

       

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *