Cała prawda o naturalnych proszkach do prania

Ekologiczne-proszki-Saponella-Ha-Ra-bezpieczne-dla-całej-rodziny-skuteczne-i-silne

Co ta natura wyprawia?

Długo nie mogły się przebić. Mało kto wierzył w siłę płynącą z ich natury. „Jak naturalne to nie działa –  słyszałam. Chemia to chemia”. No tak,  w końcu nas całych rozpisać można na mnóstwo związków i pierwiastków chemicznych.

Natura zawsze była dobra. Dopóki się nie zbuntowała, mało kto doceniał miarę jej potrzeb. Dzisiaj ochrona natury jest naszym obowiązkiem. Naturalne proszki do prania Ha-Ra stanowią doskonałą alternatywę ochrony Ziemi,  naszych kieszeni i zdrowia. Swoją siłą działania przekonują nieprzekonanych.

To co było od początku dobre dzisiaj jest doskonałe

Pierwszy nasz proszek do prania Saponella w opakowaniu 4,5 kg był proszkiem do prania i do mycia naczyń. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników pragnących aby w naturalny sposób sprawiać, że biel jest naprawdę biała i aby tkaniny kolorowe zachowały na długo barwy, rozdzielono pewne detergenty i opracowano zupełnie nową formułę proszków. W ten sposób powstały na rynku niemieckim naturalne gwiazdy do prania – Proszek do prania Saponella Biel 3kg i Proszek do prania Saponella kolor 3kg marki Ha-Ra. Teraz do sprzedaży w naszym sklepie udostępnione są mniejsze, opakowania proszków po 1,7 kg.

Rozdzielono również zadaniowość proszku tworząc unikatową recepturę dla Proszku do zmywania naczyń w zmywarkach 2 kg.

Siła naturalnych detergentów potwierdza swoją moc

Powstały proszki o unikatowym wegańskim składzie w 100% naturalne, w 100% rozpuszczające się w wodzie, które łączą w sobie po 5 różnych naturalnych detergentów. Moc czyszczenia jaką udało się osiągnąć dzięki tej innowatorskiej formule przerosła najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Powstały kompletnie naturalne produkty o niezrównanej mocy rozpuszczania zabrudzeń z tkanin i usuwania plam. Przy tym, dzięki zawartości steatytu jako naturalnego substytutu płynu do płukania tkanin nasze proszki do prania uniezależniają użytkowników od zakupu płynów do płukania tkanin. Poza wieloma priorytetowymi korzyściami ta stanowi także sporą część wartości proszków.

Innowacyjna unikatowa receptura proszków do prania to także naturalny zapach

Przyjemność prania zaczyna się już po otwarciu opakowania. Delikatny urzekający świeżością naturalny zapach proszku zachęca do prania. Możesz prać w nim ręcznie i w domowych pralkach.  Każdy z nich jest bezpieczny i pięknie dopiera pieluszki i ubranka niemowlęce, nie mówiąc o zwykłym domowym praniu.

Oszczędność energii w czasie prania

Higieniczną czystość uzyskujesz już przy temp. 20°C. Tutaj wybitnie zaskakuje proces moczenia i prania syntetycznych np. zżółkniętych i przyszarzałych firan lub wybitnie zabrudzonych smarem ubrań roboczych. Zabrudzenia organiczne to pikuś.

Z uwagi na ogromną moc rozpuszczania plam i zabrudzeń oraz wydajność nasze proszki są chętnie stosowane w maszynach komercyjnych do prania pościeli hotelowej oraz obrusów ale także do prania ubrań roboczych i naszych tkanin czyszczących (ścierki, rękawice, mopy do mycia podłóg – zwanych włóknami Ha-Ra) w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Zakres temperatury prania w zależności od potrzeb wynosi od 20 do 95°C.

Czy naturalne proszki do prania są wydajne?

Wszystkie środki czystości marki Ha-Ra poza naturalnym składem i skutecznością czyszczenia skupiają w sobie jeszcze jedną ważną cechę, która wyróżnia je od innych naturalnych i syntetycznych środków. Jest nią WYDAJNOŚĆ. W środkach czystości Ha-Ra nie doszukasz się żadnych wypełniaczy. Jest tylko to co ma prać, lub to co ma czyścić, myć albo konserwować lub nadawać piękny i zdrowy zapach domu.

Nie ulepszaj tego co zostało wcześniej sprawdzone i tysiące razy przetestowane. Stosuj takie dawki proszku do prania jakie przewidział producent.  Tyle ile trzeba i grama, kropli czy mililitra więcej! To działa.

Wielozadaniowość proszków do prania to także oszczędzanie

Czy tak silny naturalny proszek do prania można wykorzystać do innych celów? Jasne. Nawet gdy posiadasz nasz skuteczny i bardzo ekonomiczny środek WC Power do czyszczenia toalet, to zawsze wykorzystaj wodę z prania ręcznego do przeczyszczenia kolanek i rur odpływowych wylewając wodę z prania do muszli klozetowej. To także działa.

Inne fajne zadanie w jakim możesz wykorzystać odrobinę proszku. Jeśli masz wodny filtr w odkurzaczu dodaj szczyptę proszku do wody. Po chwili poczujesz ładny subtelny zapach w powietrzu, a na koniec z łatwością umyjesz filtr.  Do tego celu przemiennie stosuję raz proszek Saponella, innym razem 2-3 krople Uniwersalnego koncentratu Ha-Ra. Jedno i drugie czyni odkurzanie przyjemniejszym.

Nowe opakowania papierowe

Wreszcie istnieją opakowania papierowe, które są tak samo zabezpieczone przed wyciekaniem i wnikaniem wilgoci jak folia i są powlekane w taki sposób, że bez problemu można je zutylizować jako makulaturę. Papier nadaje się nie tylko w 100% do recyklingu, ale jest także surowcem odnawialnym, dzięki czemu jest jeszcze bardziej zrównoważony. Nie trzeba dodawać, że nowe opakowanie papierowe należy przechowywać w suchym miejscu. Chociaż papierowe torebki zostały zoptymalizowane do użycia z proszkiem do prania lub detergentem do zmywarek, papier jest tylko warunkowo odporny na wilgoć. Proszek do prania i proszek do zmywarek należy zawsze przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, co również wskazujemy na opakowaniu.

Nowe rozwiązania opakowań wymagają również przejścia na nowe rozmiary opakowań. Proszki do prania Saponella biel i Saponella kolor marki Ha-Ra nadal należą do najbardziej ekonomicznych produktów na rynku (pod względem ceny za aplikację) i pozostają bardzo atrakcyjne cenowo.

Oznakowania produktów – co warto wiedzieć?

W dzisiejszym świecie czystości dokonywanie wyboru różnych środków czystościowych, które są  nie tylko bezpieczne dla zdrowia, skutecznie działają, ale także takich, które nie niszczą powierzchni i nie rujnują kieszeni łatwo się pogubić. Aby ułatwić klientom świadomy wybór produktów od wielu lat producenci mają możliwość poddać testom swoje produkty, dla potwierdzenia tego o czym piszą w etykietach i o czym mówią ich sprzedawcy.

Aby zakupić naturalne proszki do prania Saponella Ha-Ra i cieszyć się ich stosowaniem przejdź tutaj ♥

Więcej o testowaniu produktów przeczytasz tutaj ♥ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *