Wiosenne porządki w ogrodzie z “Zieloną Serią” Ha-Ra

Odkryj Nowy Wymiar Czystości na Zewnątrz Domu z “Zieloną Serią” Ha-Ra

Zielony ogród potrzebuje “zielonych” środków czystości i naturalnego wsparcia w pielęgnacji roślin. Wiosenne porządki to nie tylko oczyszczanie wnętrz naszych domów, ale także dbałość o otaczające nas przestrzenie, takie jak patio, weranda, basen, czy ogrody. Dzięki “Zielonej Serii” Ha-Ra oraz naturalnym środkom czystości, możemy odmienić nasze zewnętrzne przestrzenie w prawdziwe oazy czystości i świeżości. Każdy z tych elementów wymaga specjalnego podejścia do czyszczenia i pielęgnacji. Na szczęście,  Ha-Ra oferuje kompleksowe rozwiązania, zapewniając czystość jakiej nie dostarczą standardowe środki czystości i świeżość bez użycia szkodliwych substancji chemicznych.

Patio i Weranda Miejsca Spotkań z Rodziną i Przyjaciółmi

Dlatego właśnie utrzymanie ich w czystości jest kluczowe dla naszego komfortu. Aby zachować te przestrzenie w doskonałym stanie, trzeba szczególnie zadbać o dokładne wyczyszczenie podłóg po zimie. Do tego zadania zalecamy korzystanie z Ekspresu podłogowo-ściennego Ha-Ra wraz ze specjalnym mopem czyszczącym, Włóknem Zielonym zewnętrznym Ha-Ra. Dzięki temu narzędziu, które łączy w sobie funkcje szorowania i mycia, bez problemu usuniemy zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc. W połączeniu z  Uniwersalnym koncentratem Ha-Ra, nasze patio i weranda będą lśniły czystością, zachęcając do spędzania czasu na relaksie, pogaduchach i zabawie.

Basen, Meble Ogrodowe i Wyposażenie Placu Zabaw dla Dzieci

Ogród z basenem to wymarzone miejsce do relaksu i zabawy dla całej rodziny. Wymagają one regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Aby utrzymać basen i jego otoczenie w czystości, zalecamy regularne stosowanie higienicznego Ha-Ra Family, Ekologicznego środka do usuwania mchu, pleśni i grzybów. Eliminuje on szkodliwe mikroorganizmy, jest idealnym rozwiązaniem do utrzymania basenu w czystości i higienie. Do zbierania wody z otoczenia basenu potrzebujesz elastycznej i mocnej Ściągaczki do płynów i śmieci z kijem teleskopowym. To niezbędne narzędzie także do osuszania nadmiaru wody z dachów, szyb i szklarni. Natomiast meble ogrodowe i całe wyposażenie placu zabaw naszych pociech, zyskają nowe życie dzięki Rękawicy Zielonej zewnętrznej, przeznaczonej do dużych zabrudzeń użytej wraz Uniwersalnym koncentratem Ha-Ra I Ściereczką Zieloną zewnętrzną Ha-Ra. Dzięki nim, meble ogrodowe, huśtawki i domki dla dzieci będą promieniały czystością.

Alejki Ogrodowe, Ścieżki i Chodniki, Garaże i Bramy Garażowe

Nie zapominajmy także o alejkach ogrodowych i ścieżkach, przysypanych skoszoną trawą lub liśćmi. One także wymagają naszej opieki. Dzięki Szczotce Kauczukowej z kijem teleskopowym z łatwością zamieciesz ścieżki, sprawiając, że będą wyglądać jak nowe. W miejscach gdzie pojawił się zielony nalot mchu, użyj swojego urządzenia ciśnieniowego, z naszym niezawodnym, naturalnym Ha-Ra Family. Spływająca ze ścieżek woda z płynem Family nie zaszkodzi zielonemu otoczeniu ścieżek gdyż jest dla niego przyjazny, a działa skutecznie.

Dla ogólnej estetyki domu trzeba zadbać o podjazdy do garaży oraz bramy garażowe gdy jest czas porządków. Tutaj także sprawdza się doskonale Twoje urządzenie ciśnieniowe i nasz Ha-Ra Family jeśli są zielone naloty. Gdy chcesz zmyć same zabrudzenia i ewentualne plamy z oleju samochodowego, polecam nasz niezawodny Uniwersalny koncentrat Ha-Ra, dla którego tłuste plamy to żaden problem. Nadmiar wody z podłogi w garażu usuniesz Ściągaczką do płynów i śmieci ERA z kijem teleskopowym. Zbierak ściągaczki tak przylega do powierzchni, że nie daje za wygraną żadnej cieczy.

Ogród Kwiatowy i Kwiaty na Balkonie z Naturalną Odżywką BIO Ha-Ra

Na koniec to, co najbardziej cieszy wzrok i daje mnóstwo dobrej energii. Nasze kochane ogrody, pełne kwiatów na skwerkach, rabatach i balkonie. Aby cieszyły nas długo świeżością i pięknymi kolorami, do podlewania użyjmy skoncentrowanej, naturalnej Odżywki BIO Ha-Ra, której skład oparty jest na oborniku końskim. Szczególnej uwagi wymagają od nas rabaty warzywne. Własnym zdrowym rzodkiewkom, sałacie, ogórkom czy pomidorom nie dorówna żaden producent hurtowy.

Odżywka z obornika końskiego jest naturalnym źródłem azotu, fosforu, potasu oraz innych mikroelementów niezbędnych do zdrowego wzrostu i rozwoju roślin.  Pomaga w zwiększeniu plonów, poprawie odporności roślin, chroni od chorób i szkodników, oraz wzmacnia system korzeniowy.

Ognisko, Kociołek, Grill i Mnóstwo Pyszności

Biesiadowanie przy ognisku lub grillu to rytuał, łączący ludzi w niezapomniane chwile :). W otoczeniu tańca płomieni, aromaty soczystych szaszłyków, kiełbasek, grillowanych warzyw czy grillowanego tofu unoszą się w powietrzu, kusząc zmysły i wywołując uśmiechy na twarzach. Zapachy roznoszą się szeroko, tworząc atmosferę, w której nawet najbardziej wybredne podniebienia nie mogą oprzeć się pokusie. Jednak zawsze jest tak, że i to co najpiękniejsze zawsze się kończy.

Wtedy, po zakończonym biesiadowaniu czas na wyczyszczenie grilla i wyczyszczenie kociołka z sadzy. To zadanie dla naszego kolejnego fantastycznego produktu – Pianka do czyszczenia piekarników i grilli ze Ściereczką Ultra, dla pianki Ha-Ra przypalony tłuszcz i pozostałości na płycie grilla to pestka.

“Natura Ha-Ra Naturze Matce”

To motto, które idealnie odzwierciedla filozofię produktów z “Zielonej Serii” Ha-Ra. Jakże spójne jest ono z ogrodem, ze zdrową żywnością, ze zdrowym stylem życia i w efekcie, ze zdrowym rozsądkiem. Korzystanie z naturalnych środków czyszczących przynosi wielorakie korzyści. Eliminując szkodliwe chemikalia i substancje toksyczne z prac czystościowych, chronimy nas samych, nasze rodziny i cały naturalny ekosystem.

Ekologiczne środki ochrony roślin dają moc roślinom, dlatego lepiej smakują, chętnej je zjadamy i dlatego bardziej służą naszemu zdrowiu. Dziękujemy Ci Naturo!

Wszystkie produkty opisane w tym artykule znajdziesz tutaj <==

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *