Poznaj kwasek cytrynowy „na sterydach”

Kalkex Ha-Ra  – całkowicie naturalny, 100% kryształ kwasu cytrynowego!

Petarda do rozpuszczania kamienia w łazience! Silny, skuteczny, a jednocześnie bezpieczny środek do odkamieniania i gruntownego czyszczenia, o aptekarskiej recepturze.

Nie musisz sprzątać przy otwartych oknach. Nie musisz wąchać ostrych, niezdrowych i niemiłych zapachów, bo Kalkex Ha-Ra to bezzapachowy odkamieniacz. Produkowany z czystych owoców cytrusowych. Bezpieczny dla zdrowia człowieka, czyszczonych powierzchni i środowiska. Kompletnie biodegradowalny! Natura jego siłą!

Szybki efekt!  Kalkex Ha-Ra działa szybciej niż kwaski jakie znasz!

Jest ponad 3 razy mocniejszy od kwasku cytrynowego!

Bez szorowania! Nie musisz szorować nagromadzonego kamienia ani osadów mydlanych.

Robisz roztwór, spryskujesz i po kilku chwilach osad jest rozpuszczony. Spłukujesz brudną emulsję i po robocie. Masz generalne czyszczenie za sobą.

Szczególnie warto stosować i utrzymywać ten sposób czyszczenia natychmiast po wyposażeniu łazienki w nowy sprzęt. Wówczas masz gwarancję, że piękna kabina, deszczownica czy wanna nigdy nie będzie zniszczona poprzez szkodliwe działanie żrącego środka. Efekt czyszczenia armatury sanitarnej Kalkexem Ha-Ra jest imponujący w każdym przypadku, również w starszych instalacjach.

Jak usunąć pleśń z silikonu ? Kłopot z pleśnią na uszczelkach – już nie Twój!

Kalkex Ha-Ra idealnie radzi sobie z usuwaniem pleśni, która jest zmorą niejednej łazienki. Nie niszczy uszczelek! W narożnikach nie ma miejsca na pleśń. W brodziku nie jest ślisko, jest higienicznie czysty, ponieważ kwas cytrynowy jest także środkiem dezynfekującym.

Jak pozbyć się rdzy w najlepszy sposób? Koniec rdzawych zacieków!

W jednym czasie rozpuszcza kamień i rdzę. Rdzawe zacieki na wannie? Stosując Kalkex  Ha-Ra na nowym sprzęcie nie uświadczysz nigdy o rdzy. Jeśli jest, znika w mig po krótkiej chwili, tak jak osad wapienny.

Przy urządzeniach, czyszczonych dotychczas żrącymi środkami rdza wgryza się w strukturę materiału, reaguje z nim i wówczas nie sposób takiej reakcji odwrócić. Możliwym staje się jednak zatrzymanie procesu niszczenia.

Nie wdychasz szkodliwych oparów! Kalkex Ha-Ra jest granulatem bezzapachowym.

Zapewnia komfort i bezpieczeństwo sprzątania osobom zdrowym i alergikom.

Ne jesteś bombardowany szkodliwymi oparami żrącego lub duszącego środka ani ty, ani twoje otoczenie. Czyszczenie możesz robić przy zamkniętej kabinie. Nie dusi cię żrący zapach gdy otwierasz pudełko, masz taki sam komfort podczas robienia roztworu roboczego, spryskiwania powierzchni i czyszczenia. Nie atakuje dróg oddechowych, nie wyżera skóry rąk. Nie musisz robić przeciągów by wywietrzyć po sprzątaniu. Brak zapachu jest ogromną zaletą Kalkexu!

Kalkex Ha-Ra zaskakuje wydajnością!

250 gram granulatu to 12,5 litra gotowego roztworu roboczego!

Koszt możesz jeszcze pomniejszyć kupując Kalkex Ha-Ra w opakowaniu uzupełniającym 1kg, jakie z zasady przeznaczone jest dla sprzątających ekologicznie „dużych” odbiorców.

Potrzebujesz tylko granulat i kwasoodporny Spryskiwacz do Kalkexu Ha-Ra. Ten możesz zamówić wraz z Kalkexem, wodę w kranie masz. To wszystko co potrzebujesz w walce z osadami wapiennymi, na każdym kroku.

Bezpieczne opakowania. W jakich opakowaniach dostępny jest Kalkex Ha-Ra?

Kalkex Ha-Ra dostępny jest w 3 wielkościach opakowań:

Do wygodnego dozowania oraz przechowywania gotowego roztworu roboczego potrzebujesz kwasoodpornego Spryskiwacza Ha-Ra 500ml.

Spryskiwacz do Kalkex Ha-Ra 500 mlkwasoodporna butelka do wygodnego dozowania gotowego roztworu roboczego

Stężenie gotowego roztworu przygotuj w zależności od własnych potrzeb, silniejsze lub lżejsze, w uzależnieniu od wielkości zabrudzeń. Z praktyki własnej oraz informacji przekazywanych od wieloletnich użytkowników wiem, że trudno o inny, tak wydajny, ekonomiczny i skutecznie działający  produkt do gruntownego czyszczenia osadów wapiennych i mydlanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *