Dlaczego edycje kosmetyków hara naturals są limitowane ?

Naturalne-kosmetyki-bezpieczne-dla-zdrowia-dla-dzieci-i-doroslych-ha-ra-naturals
Powód jest prosty i jasny. Nie kryją się za nim żadne marketingowe sztuczki. Surowce pozyskiwane do produkcji kosmetyków Ha-Ra pochodzą z upraw kontrolowanych ekologicznie. Są to niewielkie plantacje zlokalizowane w Europie. Zbiory wystarczają na ograniczają ilość produktów. Kosmetyki powstają w manufakturach. To produkcja niszowa, nie komercyjna. Jakość surowców dla marki Ha-Ra to priorytet, zapewniający najwyższy, unikalny standard best quality kosmetyków ha-ra naturals Pielęgnację upraw prowadzi się wyłącznie naturalnymi metodami. Nie są tam używane nawozy sztuczne, pestycydy, środki ochrony roślin. Zasady te są bardzo rygorystycznie przestrzegane. Głównym narzędziem są ludzkie ręce. To z kolei przekłada się na bardzo wysokie koszty utrzymania plantacji. Logicznym zatem wydaje się wniosek, iż naturalne kosmetyki, z ekologicznych surowców, nie mogą kosztować kilkanaście złotych. Niestety tzw. moda na bio, eko wprowadza niejednokrotnie konsumenta w błąd. Jeżeli nawet finalny produkt nie zawiera chemicznych dodatków i konserwantów, to brak jest informacji o użytych surowcach do produkcji. Kosmetyk ekologiczny to produkt, który począwszy od nasiona, sadzonki do zbiorów owoców, liści czy innych części musi rozwijać się w kontrolowanych ekologicznie warunkach.

Naturalne kosmetyki hara naturals dlaczego warto je wybierać ?

Najcenniejszą  „rzeczą” jest, było i zawsze będzie nasze zdrowie. To jaki prowadzimy styl życia, co jemy, czym sprzątamy, malujemy ściany, jakie świece zapalamy, czym się otaczamy w domu ma decydujący wpływ na jego stan. Skóra to największy narząd naszego ciała. Dlatego tak ważne jest to czym ją myjemy i pielęgnujemy. Nakładając na twarz produkty ze szkodliwymi składnikami nie tylko narażamy cerę na powierzchowne problemy. Stany zapalne, wysypki, swędzenie, zapchane pory, alergie to tylko wierzchołek góry lodowej. Bardziej niebezpieczne jest wchłonięcie się kosmetyku do wnętrza organizmu. Tu szkody będą dużo poważniejsze. Jeżeli natomiast skład jest bezpieczny, ekologiczny nie wyrządzimy sobie krzywdy, nie trujemy się. Kosmetyki ha-ra naturals do przede wszystkim ekstrakty i oleje roślinne, olejki eteryczne i wiele innych wyciągów ziołowych. Kolejny walor to skuteczność i efektywność działania natury. Jesteśmy jej częścią dlatego to takie proste i logiczne. Bezcenną zaletą naturalnych kosmetyków Ha-Ra jest uniwersalność ich stosowania. Nie zawierając potencjalnie alergizujących chemicznych substancji są bezpieczne dla wszystkich. Dla osób o wrażliwej skórze i dzieci. Teraz cała rodzina może używać tego samego szamponu, żelu do kąpieli, balsamu do ciała.

Kosmetyki hara naturals mają swoich stałych wielbicieli. Grono to nieustannie się powiększa. Cieszymy się, że możemy sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Bezwzględnie świadomych, ukierunkowanych na dbałość o zdrowie, środowisko, przyszłość.

Kosmetyki hara naturals tworzone z pasją i miłością do natury

poznaj nasze produkty i rozkochaj się w nich ♥

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *