Nowości w Ha-Ra® oryginał i haraspa

Nowosci-w-ha-ra-badz-z-nami-w-kontacie-rozwijamy-sie-dla-ciebie

Zobacz więcej nowych, unikalnych produktów Ha-Ra! Nasze nowe produkty Ha-Ra są znakomite jakościowo i doskonałe dla zdrowia całej rodziny.

W kosmetykach z serii haraspa wprowadzamy nowy produkt:

HARASPA SKIN CARE SPRAY – haraspa mgiełka do pielęgnacji skóry

Polecana do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej. Zapewnia skuteczną ochronę w zimie oraz wykazuje właściwości kojące i łagodzące szczególnie latem.

haraspa mgiełka do pielęgnacji skóry to fantastyczny produkt, który długotrwale chroni i utrzymuje wilgotną skórę. Pozostawia bardzo przyjemny zapach. Wyprodukowany tylko na bazie naturalnych organicznych składników.

Poprzez swoje właściwości idealnie nadaje się do stosowania podczas pory letniej, idealnie schładza opaloną skórę. Można używać jej również do spryskiwania miejsc zaraz po ukąszeniu owadów. Natychmiastowo łagodzi swędzenie.

W produktach Ha-Ra Oryginał również znajdziesz nowy produkt:

Ha-Ra® oryginal fresh air aloe vera- Ha-Ra® oryginał odświeżacz powietrza

Niewiarygodnie przyjemny i wydajny odświeżacz powietrza dający poczucie prawdziwej natury w domu.
Polecany do codziennego stosowania w każdym pomieszczeniu, a w szczególności w miejscach, w których należy wyeliminować przykre zapachy.

97,00

Odświeżający spray do pielęgnacji skóry, dozowany w mgiełce. Biokosmetyk stworzony z najlepszych naturalnych składników. Koi, nawilża oraz delikatnie pielęgnuje i odżywia zestresowaną skórę. Nawilża, działa  przeciwobrzękowo i chłodząco.

99,00

Odświeżacz powietrza skutecznie zabija niechciany zapach dymu papierosowego, nieprzyjemny zapach ryb czy oleju podczas sporządzania posiłku w kuchni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *