haraspa purefresh deo roll-on – haraspa dezodorant teraz jako roll-on!

Zobacz nową, rewolucję w haraspa. Purefresh deo roll-on to unikalny na skalę światową skład, którym będziesz zachwycony!

  • Niweluje niechciany zapach ciała,
  • chroni i pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami,
  • nie pozostawia nalotu ani mokrych plam na ubraniu,
  • bardzo ekonomiczny w użyciu,
  • delikatny dla człowieka i przyrody,
  • nie zawiera alkoholu.

Naturalny kosmetyk o działaniu probiotycznym, opracowany z wykorzystaniem najnowszych wyników badań naukowych! Odpowiednio dobrane naturalne składniki zapobiegają nawet nadmiernej potliwości . Ponadto zawiera wiele składników do pielęgnacji skóry: skóra jest nawilżona, stymuluje odnowę komórek. Całkowicie minimalizuje podrażnienia, które często występują przy innych ogólnie dostępnych na rynku dezodorantach roll-on. Natychmiastowo działa na gruczoły potowe, dzięki temu skraca ich aktywność podczas dnia.


 

haraspa dezodorant roll-on jest dostępny w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiadom o dostępności Możemy Cię poinformować o dostępności produktu w magazynie. W tym celu wystarczy, że zostawisz swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Twój adres e-mail Ilość jaka Cię interesuje Twój adres e-mail będzie przetwarzany tylko i wyłącznie w celu poinformowania Cię o dostępności niniejszego produktu. Również nie lubimy i nie wysyłamy SPAMU! Udostępnienie nam swojego adresu e-mail jest jednoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności.