Naturalne kosmetyki – jak i czym pielęgnować swoje ciało i bez wysiłku cofnąć czas?

Poznaj Bogactwa Natury wykorzystane w produkcji specjalnych włókien do mycia ciała i kosmetyków Ha-Ra®

Tutaj dowiesz się  jak i czym pielęgnować swoje ciało tak skutecznie, że mimo woli i bez wysiłku cofasz czas.
Przeczytaj, warto …

Urodę można pielęgnować na wiele sposobów. W codziennym pędzie zadań i obowiązków ważne jest aby efekty  pielęgnacji  były trwałe, szybko widoczne i nie wymagały angażowania zbyt wielkiej ilości czasu.

Czy jest to możliwe?

Tak, przy opracowanych przez Ha-Ra® sposobach pielęgnacji ciała  nie tylko możliwe,  ale również gwarantowane.
Wystarczy odpowiednio dobrze dobrać naturalne kosmetyki i sposób codziennej pielęgnacji ciała.

Od czego zatem zacząć pielęgnację?

Od skutecznego mycia ciała. Szczególny efekt myjąco-czyszczący osiągasz stosując codziennie rano i wieczorem Rękawicę do mycia ciała Aglaia, stworzoną ze specjalnych włókienek czyszczących. Używaj jej  naprzemiennie,  przez kilka tygodni  z dodatkiem Lotionu do mycia ciała Aglaia, a gdy ten się wyczerpie wymień go na Żel do mycia ciała serii haraspa.

Składniki Lotionu do mycia ciała Aglaia oraz Żelu do mycia haraspa posiadają właściwości otwierające pory skory. Myjąc ciało każdym z tych „duetów” zapewniasz skórze  codzienne sukcesywne wyłuskiwanie zaskórników, bezbolesne  złuszczanie naskórka oraz idealny masaż ciała.

Pobudzone do pracy naczynka włosowate doprowadzają intensywniej  krew do skóry. Skóra staje się odżywiona, jędrna, ciało lepiej oddycha. Po rozpoczęciu takiego sposobu mycia ciała efekt  nie tylko widzisz ale także czujesz natychmiast.

Umyliśmy się  i co dalej?

Skóra jest przygotowana do wchłonięcia składników nawilżających i odżywczych. Zastosuj teraz na ciało głęboko nawilżający tonik  naturelle Tonik serii harabelle. Posiada on także składniki zamykające pory skóry.
Po wchłonięciu toniku nałóż na ciało bardzo odżywczy i szybko wchłaniający się  Lotion do pielęgnacji ciała serii haraspa.

Co następnie?

Zadbaj o twarz i szyję. Nałóż teraz wokół oczu oraz w inne miejsca potrzebujące lepszego odżywienia Serum liftingujące serii harabelle, a na pozostałą część twarzy Krem liftingujący tej samej serii.  One czynią „ cuda”. Głęboki lifting, głębokie i odczuwalne przez kilkanaście godzin nawilżenie. Skóra staje się aksamitna, gładka, napięta a  jednocześnie  cały czas bardzo elastyczna. Idealnie zabezpieczona i przygotowana pod kolorowy makijaż.

Dzień minął, jak wieczorem kontynuować pielęgnację ciała i  przygotować skórę do odpoczynku?

Zmyj wszystkie dobrodziejstwa dnia. Nałóż na wacik  Mleczko do głębokiego oczyszczania skóry serii harabelle i dokładnie usuń makijaż. Następnie umyj ciało Rękawicą Aglaia z lotionem Aglaia lub z naturalnym żelem do mycia serii haraspa. Jak rano użyj toniku i balsamu do ciała, a na twarz nałóż serum liftingujące i krem liftingujący.

Warto pamiętać również o zdrowym myciu skóry głowy, włosów oraz ich pielęgnacji.
Polecam również wyjątkowo regenerujący  i chroniący skórę dłoni Krem do rąk  oraz Krem SOS do stosowania w ekstremalnie niskich temperaturach.

Zobacz Naturalne Kosmetyki Ha-Ra

Wszystkie Kosmetyki Ha-Ra są w 100% naturalne tym samym

Wszystkie Naturalne Kosmetyki Ha-Ra są w 100%  Wolne od Parabenów.

Wskazane dla cierpiących na alergie, przeznaczone dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

Zobacz katalog Naturalnych Kosmetyków Ha-Ra w nowej formie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *