Proszek do prania i mycia naczyń

Przyznasz mi rację, że w swoim życiu sprawdziłaś / sprawdziłeś skuteczność wielu proszków do prania. Który okazał się najlepszy?

Który z nich doprał najgorsze plamy na Twojej ulubionej bluzce, albo na koszulce Twojego dziecka?

Aby doprać te “trudne plamy” wspomagałaś się wybielaczem, który tak naprawdę skrywa plamy w tkaninie dzięki działaniu optycznych rozjaśniaczy i związków wybielających i niszczy strukturę materiału.

Przelicz ile rocznie wydajesz na pranie pościeli, ręczników i odzieży w twoim domu. Ile kilogramów proszku w ciągu całego roku wypłukała twoja pralka. Ile litrów wybielaczy i kolorowych płynów do płukania przelało się przez odzież?

Ha-Ra® od wielu lat ma opatentowany w 100% naturalny proszek do prania i do zmywania naczyń, Saponella ®.

Proszek jest wyprodukowany na bazie naturalnych składników

(Saponit, korzenie mydlnicy, mydło oraz naturalny zapach cytrynowy). Wydajny i skuteczny superkoncentrat wzmocniony perłowymi granulkami, w których skoncentrowany jest naturalny minerał – saponit oraz korzenie mydlane. Dzięki naturalnej i skutecznej formule opracowanej przez Ha-Ra® rozkłada się biologicznie w 97% w ciągu 28 dni.

Charakteryzuje go bardzo wysoka skuteczność rozpuszczania brudu z najgłębiej osadzonych struktur tkanin. Saponella usuwa brud i plamy a nie skrywa plam jak syntetyczne proszki do prania z wybielaczami optycznymi.

Saponella to proszek do prania białego i kolorów w pełnym zakresie temperatur od 30°C do 95°C. Zalecaną i dająca
doskonały efekt prania jest już temperatura 40 °C. Przy normalnym zabrudzeniu nie ma potrzeby prania w temperaturze wyższej. Szkoda kilowatów.

Polecany także do prania ubranek niemowlęcych, przyjazny alergikom.

Saponella® idealnie nadaje się do prania włókien, ściereczek i rękawic Ha-Ra®. Nie skleja cienkich włókien, nie zmienia ich struktury, dzięki czemu włókna przez lata zachowują swoje zdolności czyszczenia fizykalno – mechanicznego. Taka pielęgnacja przedłuża ich żywotność.

Używaj proszku, który naprawdę dopiera, jest bardzo wydajny, nie uczula, nie niszczy struktury tkanin.

Saponella przeznaczona jest również do zmywania naczyń ręcznie i w zmywarkach. 

Nie osadza się na naczyniach jak zwykły środek nabłyszczający. Dokładnie myje naczynia i w 100% spłukuje się z wodą. Masz gwarancję, że nie wypijesz wraz z herbatą żadnego chemicznego świństwa. Nie rozumiem dlaczego oficjalnie nikt nie wspomina, że nabłyszczacze zawierają substancje toksyczne i rakotwórcze.

4,5 kg (1 opakowanie Saponelli®) wystarcza na ok. 100 prań lub 250 wsadów do zmywarki (przy wodzie średniej twardości).

Saponella®  jest ekologiczna i biodegradowalna.

Zawarte w Saponelli® środki powierzchniowo czynne (emulgatory) zostały zgodnie z najnowszymi technologiami wyprodukowane z naturalnych roślin. Brak związków chloru i środków drażniących oraz wydajność (mała ilość dozowania Saponelli®) pozytywnie wpływają na gospodarkę ściekową. Zastosowane środki powierzchniowo czynne szczególnie dobrze rozkładają się biologicznie.

Więcej o naszym proszku możesz przeczytać tutaj

Stosując Saponellę® chronisz skórę, drogi oddechowe i nie jesteś narażony na uczulenie

tak często powodowane przez tradycyjnie stosowane detergenty. Ubrania wyprane w tym proszku pachną naturalną skórką cytryny, bo to ona w Saponelli® stanowi komponent zapachowy. Dzięki właściwościom zmiękczającym saponitu (kamienia mydlanego) bielizna jest miękka i łatwa do wyprasowania.

Saponella® to produkt przyjazny wszystkim, także otaczającemu nas środowisku. To priorytet Ha-Ra® tak samo ważny jak jakość i skuteczność produktów Ha-Ra®. Tym wartościom firma Ha-Ra® jest niezmiennie wierna od ponad 40 lat.

Używanie Saponelli® to nie tylko korzyści płynące z natury, ale także względy ekonomiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *